Свеж
Алуминиум 3D CR10 Hotend Екструдер Комплет 24V 40W 1.75 MM Печатач Делови За Ender-3 ЗА CR10 P P3Y9

Алуминиум 3D CR10 Hotend Екструдер Комплет 24V 40W 1.75 MM Печатач Делови За Ender-3 ЗА CR10 P P3Y9

Достапност: Достапно.
DEN 226.56

Целосен метал : стабилен и издржлив Серијата 24 V 40 W е наменета за просторно ЗА CR10 и за производи од серијата Ender 3.Ве молиме изберете ги производите според вашето барање. Материјал : Алуминиум. Големина : 10*5см. Карактеристики : Целосен метал : стабилен и издржлив24v 40w Серија Материјал : Алуминиумска Големина : 10*5cm For Enер 3.ЗА CR10 Пакет Содржина : 1*Печатач истиснување Главата Kit Warm e - има многу мали делови во пакетот, за безбедност, ве молиме држете се подалеку од вашето дете.

За производот

Купувачите избираат и

Спецификација : Влез : AC100 V240 V 50 ~ 60 Hz ; Излез : DC 8 Компатибилни модели : LPE8 LCE8 LCE8 C LCE8 E Компатибилен модел на

Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Тркалца За Плочи4 x 2 инчи Тешки Вртливи Тркала за Тркала 50mm со Сопира

1(ДИЗАЈНОТ) : Врежана .6 Литарски Керамички Пиво Штајн Со Метален Медалјон На Средновековниот Рајхсадлер

【Добра функција】 Под светлината, металната завеса со фолија од ливчиња е многу сјајна, погодна за укра�

★ Сидро на коските за риба : Алуминиумска легура, висококвалитетна и издржлива Специјално дизајниран з�

✅ [Дарежлива пакет од 50] Додека вашиот друг хируршки скалпел за еднократна употреба може да биде премно�

полиестер Произведено во САД Или Увезено Ова е маска за очи од полиестерски материјал, дише и удобна, те�

100% памук Машина за перење Времето за чај 100% памучно брашно вреќа пешкир е совршен додаток на домот на ко�

Челик Центарски приклучоци за трансфер : Дојдете во различни големини, доволно количина за потребите на

Олово за замена за механички молив на Гундам 10 водичи за замена Од производителите на г дин Хоби / г дин...

? Велигденски зајаче : сет од 2 метални декорации на масата велигденски зајаче, едната е сина и зелена, др�

D&D Power Drive 280 J14 Poly V Belt Број на дел : 280 J14 Име на бренд : D&D Power Drive Тежина на пакет : 0,2352 фунти...

Бојата е полна и деликатна, може да се користи акварел, сликарство на гуаче Светли бои, растворливи во во

Нека Вашата Вера Биде Поголема од Вашиот Страв Налепница Со Проверете Прилагодено Дизајн Винил Умре На

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 30% sequins, 40% полиестер, 30% спандекс мр�

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

Цврстата пластична решетка со алуминиумски раце тежи само 13,7 унци Рабови отпорни на лизгање за да држат

Точност : + [[1~3%) Ч+1] Опсег на мерење( €m) : 0~1250 qm Резолуција со низок опсег( €m) : 0,1 qm Работна температура : 0~ ~

Полнач за светско издание со прилагодливи иглички Доаѓа со 3годишна гаранција без глупости Фабрикувани

Поточно дизајниран за вашиот уред Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотиј

МИНИ САС СФФ8087 36 Пински Прав Агол на 36 Пински Прав Агол Кабел; 60 см Микро САТА Кабли ПН# СФФ79060СМ Автентич�

●Материјал} овој платинест октогонален ротирачки кабинет за чевли е изработен од ладно валана челична

Квалитет направен во Тајван Целосно компатибилен со прочистувачот на воздухот Honeywell HPA100, HPA200, HPA300 и HPA5000

● Висококвалитетни прилагодени 3д резбани неонски светла, долг работен век, побезбедни и потрајни Може

82% полиестер, 18% спандекс V врвови на вратот за жени Повлечете го затворањето Машинско миење или миење на

Случајот со поликарбонат со тврда обвивка го штити задниот дел на вашиот i Pad Флексибилното покритие на T

Проширување на поддршката : максималната поддржана меморија е 128 GB, додека мобилниот телефон има 4 GB RAM МЕ

Пополнување на санитализатор за пенење на рака за употреба само со диспензери на пумпа за пена; 4пакет о�

Полуфлексибилно челично сечило Лесно за чистење ракувајте со дупка за закачување за складирање Полуфл�

Позитивен сет на wallидни декор : Пакетот содржи 3 парчиња знаци на розови wallидови во различни стилови, тие

КОМПЛЕТ ОД 4 МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ ОЧИЛАВисина : 6,3 инчи Дијаметар : 2 во.Овие стакла се кристално чисти, така

Материјал : изработен од квалитетен пп материјал, цврст, безбеден за употреба Големина : секоја нараквиц

●Помогнете Да Заспиете ● ја ставате маската за спиење, а потоа притиснете го копчето на капакот, се еми�

Квалитетот на производот е добар Ние сме професионални Електронски Компоненти и производител на модул�

Секоја мајка е ангел кој доаѓа во светот да го сака и придружува своето дете Секое дете е ангел кој доаѓа

Боја : Ретро боја, боја на дрво Широка големина на рамото : Femaleенски модели : 40см ширина на рамото 5,5 см...

Регорска нова замена на адаптерот 12 V AC / DC за медијасоничен Probox K32SU3 K32SU3BK HDLSU3 HDLSU3 35 "SATA Надворешно HDD хард

Опис на дизајнот на материјалот : Нашата чаша е изработена од керамика Повеќеслојниот дизајн САМ го пра�

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

Премиум телескопска скала од не'рѓосувачки челиккаравектор со употреба на јачина на надградба, надград

Висококвалитетно црево од нерѓосувачки челик од 79 инчи и држач ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со внатрешна мазна м

Scroll