Свеж
uxcell Лабораторија Колба Поддршка Плута Стојат 100mm Дијаметар Тркалезна Дното Држач за 150ml-1000ml Колби 2 парчиња

uxcell Лабораторија Колба Поддршка Плута Стојат 100mm Дијаметар Тркалезна Дното Држач за 150ml-1000ml Колби 2

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Користете За Колби : 150мл-1000мл; Внатрешен Дијаметар : 52мм / 2,05 инчи; Димензија : 100 х 30мм / 3,94 х 1,18 инчи (Д*Ч) Обезбедување одлична поддршка за колби со тркалезно дно од 150мл-1000мл, удобни и практични. Изработени од материјал од плута, Добра еластичност, Голем Коефициент На Триење, Силна топлина и електрична изолација. Издржлив и цврст, неговиот дизајн на инка овозможува сместување на колби со различна големина. Совршен за држење на вашите колби или други сферични долни контејнери од лесно паѓање. Опис : обезбедување одлична поддршка за колби со тркалезно дно од 150мл-1000мл, удобни и практични.Изработени од материјал од плута, мала тежина, Добра еластичност, Голем Коефициент На Триење, Силна топлина и електрична изолација.Издржлив и цврст, неговиот дизајн на инка овозможува сместување на колби со различна големина.Совршен за држење на вашите колби или други сферични долни контејнери од лесно паѓање.Спецификација : Материјал : Коркузе За Колби : 150мл-1000млиннер Дијаметар : 52мм / 2,05 инчдимензија : 100 х 30мм / 3,94 х 1,18 инчи (Д*Ч)Содржина На Пакетот : 2 Х Штанд За Поддршка на Колбата.

За производот

Купувачите избираат и

● 5 СТАПКИ СЕ ИЗДВОЈУВААТ НАПРАВЕНИ СО ЛЕСНО МЕРЕЊЕ : со цврсто мат сечило со ширина од 16 мм се издвојува

50 Позиции 16мм Одвојлива Решетка За Епрувета, Пакување од 2 Материјал : Полипропилен Отвор 16мм, погоден за

Заграда за црево за наводнување во градина Погодно : 3 / 5 или 4 / 7 црево Големина : Погледнете фотографии...

● Минималистичка Модерна Стоечка Подна Ламба ● нашата ткаенина уметност подна светилка во модерен сти

ВКЛУЧУВА : 3 Златни Треперливи Украси На Лустери во пакувањето ГОЛЕМИНА : Секоја Декорација На Висечки Л�

Должина на кабелот : 15ft / 4,6 m Оценка : 100А СО2; 60А мешани гасови Дијаметар на жица за заварување : 0,0300,035 " / 0...

СПИСОК ЗА ПАКУВАЊЕ : Стегач+100 ампули (10 мл) + 100 капачиња за превртување + 100 гумени затворачи СТАНДАРДЕН С�

Направено од цврсти материјали, не е лесно да се скрши, да ви служи долг период, може да се постави за удо�

3д Заштитен Капак : Ги Штити раните од стискање и триење со облека за да ја намали болката, истовремено ол

Текстуриран леден кристал, кристално јасен, транспарентен, текстуриран, како проѕирна коцка мраз Вода б

●Ефикасно Зачувување На Топлина И Зачувување На Студ ● тенџерето за зачувување на топлина е изработен�

Декорации на маса со виножито, потресена дрвена прозорец рамка кујна полица украси за дома Божиќна маса

Материјали : Полипропилен и Акрилонитрил Бутадиен Стирен Карактеристики на производот : Сет од 10 СОВРШЕ

Диск за мелење на дијаманти, мелење метални алатки за ASL или мелница за подот од коњи, снабдувајќи ги кли�

Тежина : 268g; Капацитет за одржување : 100 килограми; Модел бр Дизајн : копче за вратата на заклучување; Име н

118 "4 стои за десерт Чиста тврда пластика Цврст, отпорен на здроби и еднократна употреба Совршен за забав�

Ова Е Овластен дел Од О Одговара на различни модели на Сенко Оем Дел Број БФ0204 Ова е дел за замена на Сенк

> > Висококвалитетен надграден материјал, потрајни > > Недеструктивната инсталација е едноставна и брза,

●ОСЛОБОДУВАЊЕ од БОЛКАовие влошки за перничиња за потпетици се направени од мек сунѓер, помагаат во уб�

Материјал : водоотпорен пвц материјал и висококвалитетна пластична рамка Големина : Се Отвора на 13 х 25,5 �

Апс Слајд за покривање на компјутерската камераЗаштита на вашата приватност и безбедност со овие капац

Што Добиватеќе добиете 40 парчиња пластични вшмукувачки супи Пвц Пластичен Морон Дијаметар : 20мм / 0,78 ин�

Големина На Производот : Дијаметар : Прибл 3,1 инчи (8 См) х Висина : 6,7 инчи Материјал : Стакло Земја На Произ

Подлошките за јазичиња се подлошки за заклучување дизајнирани да спречат ротирање на склопот Јазичето

Име на производот : Нога Педал Прекинувач;Модел : ФС1 Тип на акција : Моментален; Тип На Контакт : СПДТ, НЕМ�

Повеќенаменски Нож : класичниот кујнски нож лесно се справува со вашите секојдневни потреби во кујната,

М12 Цилиндричен сензор за близина Сензор за близина Е2Е СЛЕДНА Серија ДЦ 2 жица (модел на Тројно растојан�

Иновативен дизајн концепт, LED таванот светло е погодна за станбена, комерцијална и индустриска употреба

● Висококвалитетни Отпечатоци : Налепница за Прозорец На Форте ротвајлер На Подарок Од Камелија, осигу�

Слатка мелодија за смирување на душата и разиграните дизајни за да се воодушеви секој простор; Овој муз�

Автоматско задно осветлување 360 ° без мртов агол Со магнети од сите страни, силна магнетна сила, може цвр

Нежен и мазен Може да се користи за чување разновидна храна без да влијае на чувството на вкус Проширете

Материјал : Gemstone, боја : бела, димензија : (л) 6 см, (ж) 6 см, (w) 5 см, 210220 gm (приближно) Опал камен поврзан со коре

ДЕЛ БР : HSD070 IDW1 Големина : 7 инчи Резолуција : 800480 Тестиран екран, Загарантирана компатибилност Ве молиме �

1 Мислам дека мора да бидете многу убави и ви треба огледало за да го одржите вашиот изглед чист во секое

Сидра без рамена Нашите најпродавани пластични сидра Користете во бетон, блок, тула и wallид Користете со

Во живо аквариум растение 1 саксија на Anubias barteri var Големина 38+ LNCHES (малку поинаква, може да варира) 100% зага

Полиамид Тенок Филм Композитен (ТФЦ) Оценето на 50 пси и прочистува околу 20% повеќе вода отколку елементи�

Компатибилност : За Moxee M2160 MHT6000 60", Moxee M2160 MHT6000 Тенок силиконски тпу случај со засилени агли,поддршка на бе

1Висок квалитет и 100% сосема нов.Повеќе материјал обезбедува повеќеслојна заштита од прашина, ,гребење и�

Хипоалергичната маска за кревање лице е изработена од меки материјали, така што оваа лента за подигнува

Scroll