Свеж
Постара Постара Облека за Нега, Памучни Кратки Ракави Врвен Летен Костум За Фрактури За Мажи, Целосно Отворени Пижами, Лизгачка Болничка Наметка Со Заштитна Ракави

Постара Постара Облека за Нега, Памучни Кратки Ракави Врвен Летен Костум За Фрактури За Мажи, Целосно

Достапност: Достапно.
DEN 1564.80

ЕДНОДЕЛЕН ДИЗАЈН : овој производ е едноделна машка болничка наметка, лесна за носење и полетување, убава и comfortableIt е погодно за медицинскиот персонал да проверува, медицинска сестра и лекување на пациенти или постари лица со ограничена подвижност. ХУМАНИЗИРАН КОНЦЕПТ : едно лице може да биде привремено пациент, но нема потреба да изгледа и да се чувствува како пациент.Производот го отелотворува хуманизираниот принцип на медицинска сестра во центарот на пациентот, ја ублажува болката на пациентот и го одржува достоинството на пациентот.Нашата болничка наметка за мажи носи погодност за долгорочни пациенти во кревет, пациенти со фрактура, пациенти кои не се во можност да носат и да се соблекуваат по операцијата или некој со ограничена подвижност. Лесна ТКАЕНИНА : Висококвалитетната памучна болничка облека за пациенти за стари лица прифаќа тркалезно велкро против гребење, кое може да се отвори со едно повлекување, лесно за носење и полетување. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1 ● врв со кратки ракави, 1 € заштитна ракавица, 1 € висечки завој. ГАРАНЦИЈА : вашето задоволство е наш врвен приоритет, ве молиме бидете сигурни дека ќе ги купите нашите производи. Ако не сте задоволни со нашите производи или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не веднаш и ние ќе ви дадеме одговор во рок од 24 часа. Совршен и внимателен подарок за секој со ограничена подвижност, по операцијата, како што се закрепнување на скршени раце и фрлање на нозете. овој производ е едноделна машка болничка наметка, лесна за носење и полетување, мека и удобна. +Висококвалитетната памучна болничка облека за пациенти за стари лица прифаќа тркалезно велкро против гребење, кое може да се отвори со едно повлекување, лесно за носење и полетување. Производот го отелотворува хуманизираниот принцип на медицинска сестра во центарот на пациентот, ја ублажува болката на пациентот и го одржува достоинството на пациентот. Flove 1 € краток ракав врвот, 1 € заштитна ракавица, 1€виси завој. Големина +М за 65кг/143лб + Л за 72,5 кг/159лб + ЛЛ за 80кг/176ЛБ 3л за 90кг/198лб ✿Вашето задоволство е наш врвен приоритет, ве молиме бидете сигурни дека ќе ги купите нашите производи. Ако не сте задоволни со нашите производи или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не веднаш и ние ќе ви дадеме одговор во рок од 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и

Персонализиран подарок : врежано пенкало со вашето име или лична порака до 25 карактери Гравирањето се п�

Исклучителни уметнички дела, како и карактеристичен подарок, совршен за будистите и loversубителите на ум�

188 не'рѓосувачки челик Големина : 1,4 x 3,0 x 2,4 инчи (3,6 x 7 Материјал : 188 не'рѓосувачки челик...

Дизајнот е едноставен и дарежлив, тој е убава и практична табла за белешки, погодно да се напише нешто на

Премиум кора и стапчиња за стапчиња The Art3 D кора и стапчиња за стапчиња се изработени од еколошки матери�

Тип : BNC до SMA RF коаксијален адаптер Чист месинг со одлична поврзаност Се користи за поврзување на BNC со SMA

Божиќни фото клипови Овие божиќни фото клипови се изработени од и стабилен акрилен материјал, совршено

Нашите длабоки кутии за сенка мерат 7x7 инчи со длабочина од 2 инчи! Тие се направени со висококвалитетно �

Широк спектар на употреба : Лажен модел на половина стапало може да се користи за пракса во уметност за н

Измислица : 65% полиестер 35% памук, топон Затворање : Затворање на вратоврска Fit & Style : Classic Fit, CB должина 27 Џе�

Увезени Најлонска обвивка Затворање на патент 【Лесен, но сепак издржлив】 направен од најлонска ткаени

Картите се искривени за лесно преклопување и доаѓаат со бели коверти Овие празни картички се изработен�

Боја : Сива; Материјал : Метал Должина(Состојба На Природата) : 67мм / 2,6", Вкупна Должина : 87мм Надворешен Ди�

10 продажни места 3345 Joules Телефонска заштита5 Заштита на трансформаторотопремена со трансформатори и за �

Е во согласност со RMA инженерскиот стандард Споредбена со Гејтс, Браунинг, Гудјеар, Дејко, Бандо, Пикс, Бе

Металик мешан медиум Додадете димензија на вашите мешани медиуми проекти непроирна акрилна паста диза

【Налепници за нокти на Pefect Поставени 12 листови Божиќни налепници за нокти се совршена уметност за Божи�

Комплет за прицврстувачи на топката и брадавици крајната замотана за уста, завршена со прилагодливи ст

Snapпрстен околу стеблото за лесна приврзаност Помага да се олесни полициското движење на жицата лесно К�

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

Должина на пакетот : 5,08 см Ширина на пакетот : 5,08 см Висина на пакетот : 0,762 см Димензии на пакетот : 5.08 L x 0,76

Направено да ги издржи дури и најтешките работни места Дизајниран со корисникот во умот Одговара за да �

ЛЕР знак за излез од итни случаи Лесен за инсталирање, прицврстете заедно дизајн Произведено во САД ЛЕР

Јога Сите други вежби на подот Мерења25 инчи широк х 70 инчи долг Доаѓа со печатена вреќа отпорна на вода...

Рустикален декор за дома : иновативен дизајн, светли бои, изгледа убаво и уникатно Може да биде добар фот

Отпорна на абење, отпорни на гребење, отпорна на солза, водоотпорна обвивка што не се плаши од вода и има

Погодни за сите избори за гитара Одличен подарок за вашиот пријател и семејство Облик на гитара, забава

€10 КОМБИНАЦИИГИ ЗАДОВОЛУВААТ СИТЕ ПОТРЕБИ ЗА ЧИСТЕЊЕ}Оваа Правосмукалка доаѓа со флексибилно црево, м�

Челик со висок квалитет, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Увезени Рамка за поликарбонат (компјутер) Поликарбонат леќи Подлога за обложување отпорен на гребење...

100% полиестер Панталони за деца Направено со полиестер Достапно во повеќебојни Наменето за поддржувачи.

Брзо за прицврстување и одвојување Лесно се отстранува од преградата за да можете лесно да фотографира

Цена за : Пакет од 1 та единица : Секој 1 стил на активатор : : Конфигурација за контакт со вклучување : : SPDT к

Безбедно активирајте го вашиот винч од далечина со овој удобен безжичен далечински управувач Овој безж

®Долгогодишен Вентилатор● мини рачните вентилатори се вградени во висококвалитетна батерија од 2000mah, �

Изработени од бакар и гума, со одлична електрична спроводливост и добра изолација Антиоф, отпорност на �

Модел : Бит на рутер во форма V Материјал : челик од карбид од волфрам Шанк : 1 / 2 "(12,7мм) 1 / 4" (6,35мм) Агол : 45degree

Scroll