Свеж
Нов Лон0167 1х4 4 Сина Матрица Мембрана Прекинувач Пластична Тастатура Тастатура (1х4 4 блауер Матрикс Шалтер аус Кунстоф

Нов Лон0167 1х4 4 Сина Матрица Мембрана Прекинувач Пластична Тастатура Тастатура (1х4 4 блауер Матрикс Шалтер аус Кунстоф

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Име на производ : Мембрански Прекинувач;Тип На Клуч : 1x4;Напон : DC 12 V Струја : 30m A;Отпорност На Контакт : > = 100 Ohm;Сила : 250-350g. Контакт Отскокнување : >1s; Големина На Подлогата : 6,8 x 2cm/2,7 "x 0,78" (L*W); Должина На Кабелот : 91mm/ 3,5". Теренот на конекторот : 2,54 мм/ 0,1"; Материјал : Пластика( Anschlussabstand : 2,54 мм / 0,1''; Материјал : Kunststoff. Тежина : 4g; Содржина На Пакетот : 1 x Мембрански Прекинувач (Gewicht : 4 g; Packungsinhalt : 1 x Membranschalter. 1х4 4 Сино Копче Матрица Мембрана Прекинувач Пластични Тастатура Тастатури Спецификации : Опис : 5 пина 2.54 мм теренот конектор, 1х4 тип 4 копчиња.Белата боја може да се олупи за монтирање на лепило.Широко се користи во индустриска и домашна електронска опрема, инструмент итн.Опис На Германски 1x4 4 blauer Matrixschalter aus Kunstoffproduktname : Membranschalter; Тип : 1x4; Spannung : DC 12 VStrom : 30 m A; Kontaktwiderstand : > = 100 Ohm; kraf_t : 250 - 350 g Kontakt-Отскокнување : > 1s; Рампа-Grésse : 6,8 X 2 Cm / 2,7 'X 0,78' (l * W); Kabelljenge : 91 Mm / 3,5 'Anschlussabstand : 2,54 Mm / 0,1' '; материјал : kunststoffgewicht : 4 G; Packungsinhalt : 1 x membranschalter.

За производот

Купувачите избираат и

[Правосмукалка И Прашина за Воздух 2во1 ]op Додадена на напредната технологија 2во1 за дување и вшмукување,

стартувај шорцеви морнарица пливање одбор шорцеви мажи опуштено одговара фармерки за мажи кратки сето�

Модел : MQ18060 HBL232 А, Моќност : 50 W ротирачка брзина : 2600 ВРТЕЖИ во МИНУТА големина : големина : 180Х180Х60ММ / 7, 08х

МТЕ1 / 81 / 8 Карактеристики Дизајнирани За Полиуретански или Најлонски цевки Брзи И Сигурни врски Еднокр

Големина : 34х41см / 13,39 "х 16,14" Материјал : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесно пер�

Полиестер Симпатична Форма На Тост : постојат четири различни изрази за изборсреќен, лут, срамежлив, зад

100% Полиестер €ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : оваа висечка торба за пелени е изработена од полиестерски материјал �

€Компатибилност : овој случај е компатибилен Со Samsung Galaxy A52 / A52 5 G Samsung Galaxy A52s, ве молиме проверете го моде�

Стапало Налепница Стапалки налепници со израз шема дизајн, многу симпатична, кои го привлекуваат внима�

Висок Квалитет : Изработен Со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

Спецификации : Десно отворено, 8 тип на заклучување (вообичаена употреба) Големина на производот : Ширина

Чувајте ГИ вашите игри СО ПСВ организирани и донесете ги со вас каде и да одите со овој случај на организ

Исполнете Ги Вашите Барања За Употреба : ви се обезбедени 3 парчиња чаршафи за бандани за забави, доволни

6 пакувања50 Лисја по пакување = 300 Лисја Природна гума за џвакање Проѕирна Ултра Тенка тркалачка хартија.

Рејтинг Напон : 600 V; Сооднос На Собирање : 2 : 1; Должина : 30мм / 1,18 инчи Дијаметар : 2мм / 0,08 инчи; Внатрешен д

Може Да се користи Во Мазда 6 20032013 Година Светилките за глава имаат објектив на проекторот и светлината �

Боја : Сива, Црвена; Материјал : ПВЦ; Внатрешен Дијаметар : 20мм / 0,79"; Вкупна Должина : 99мм / 3,9"; Содржина На

Наполеон / Континентал Мбп153 Металните Панели од Тули Го Подобруваат наполеон / Континенталниот оган

Поставете ја вашата маса за забави Со Салфетки За Пијалоци Од Црвена Бандана со Западна тематика! Земет�

Цена За : Секоја Ставка : Диск Пролет Тип : Белвил Материјал : 302 Нерѓосувачки Челик Мин687 "Дебелина : 0.052" Вк

●Широко Примена●работи одлично на атв, мотоцикл,велосипед,градинарски трактор, трактор за тревник,дув

Производител : Лунт Состав : Стерлинг Сребро Возраст : Пост1940 Модерен Викторијански Од Лунт Стерлинг Сре

[Компатибилност ] : Дизајниран исклучиво за Целосно ново Издание На Потпис На Хартија За Поттикнување И �

ВИСТИНСКИ СЈАЕН ФИНИШ овој уникатен сјаен финиш додава сјај и сјаен сјај на овој дизајн со висока дефин

КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Ножот е изработен со Едноделен Јапонски Челик Со висок јаглерод за лесно одрж

Напојувано ОД NVIDIA DLSS 3, ултраефикасен ada Lovelace arch и целосно следење на зраците Зголемете Го Часовникот 2490 M

Материјал : алуминиумска легура Антипадот заробеништво завртка на едниот крај Монтира преку отворот со

ГАЛВАНИЗАЦИЈА ЖЕЛЕЗО : овие мини вибрации мотори се направени од висок квалитет галванизација железо с�

Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : Метал Содржина на пакетот : 10 Парчиња х Стегач За Црево; Име На Прои�

Пакет : 1x сјај акрилна табла, 12,5 ИНЧИ x 9 ИНЧИ (32 CM*23 CM); може да држи хартиени листови со големина на букви (с

Што можам да носам?Ова е една вакуумска изолација со двоен ѕид, може да ги одржува вашите пијалоци свежи

Големина : Голем килим : 17 х 47 инчи (45 х 120 см) Мала подлога : 17 х 27 инчи (45 х 70 см) Сликата е ретро стил, прикаж

●Димензии●големината на кабинетот за леб е 1575 инчи, со две простории за складирање Внатрешната големи�

Поддршка УСБ верзија 2 Топла Приклучок & Игра Издржливо складирање во цврста состојба...

?●Компатибилност●Дизајниран исклучиво за 6 " Целосно Нов Поттикне (11Та Генерација 2022 Издание) Модел Бр

Додаток Во Исхраната Земете една таблета пред секој оброк со малку вода Видете обратно за дополнителни

Рачно изработени Во Полска Безбеден за употреба во микробранова печка, машина за миење садови, замрзнув

Компатибилен Со Samsung Galaxy S22 Ултра 5 G 6,8инчен САМО Нова вистинска кутија за паричник од кожа од крава спаку

Користи статички наместо традиционално лепило Станува нетранспарентно кога се печати; изработен Од Пр�

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : Овој Диск Усвојува увезен водоотпорен чип со голема

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Релеи Релеи случајни сини и бели бои функциите се исти модел Бр : LY4 NJ LY4 NJH64 P Со Ptf14a Socket Base Quantity : 1setscoil Напо

Scroll