Свеж
Кутија За Складирање Божиќни Дрвја Мувла Божиќно Шише Снешко Силиконски Калапи Накит Лиење Мувла Епоксидна Смола Занаети Домашна Декорација

Кутија За Складирање Божиќни Дрвја Мувла Божиќно Шише Снешко Силиконски Калапи Накит Лиење Мувла Епоксидна Смола

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Издржлив И Јасен За Гледање-комплетот за калапи за божиќна смола е изработен од чист и безбеден силикон со одлична еластичност, супериорна висока јачина на солза Транспарентен изглед, можете да го проверите процесот на правење. Еднократно и чувајте ги подалеку од директно сонце, прашина и оган. Лесно За Обликување-структурата на силиконските калапи е едноставна, за разлика од другите евтини калапи, со нашите издржливи силиконски калапи, само треба да ја извртите силиконската мувла и да ја ослободите вашата креација од вашите калапи кога смолата е целосно излечена. Широко Користена Пригода - со нашата мека и флексибилна мувла за снешко од силика гел и Калап За Новогодишна елка Од Силика гел, многу е лесно сами да направите деликатна симпатична и интересна декорација на кутии за складирање. Како тегла за бонбони,чоколадна тегла, кутии за накит. Исто така, многу е погоден за декор на маса/дом/соба, или можете да користите калапи за Теглик Божиќ, роденден. Изработка На Епоксидна Уметност-мувла е практична. Можете да користите лесен метал, гипс, восок, сапун, епоксидна смола и ултравиолетова смола и други материјали, за да направите уметност со епоксидна смола. Совети-ве Молиме не користете Силен Корозивен Материјал, што ќе го скрати животниот век на калапот, па дури и ќе доведе до неуспех да се демолира и да се оштети мувлата. Совршен за создавање убава кутија за складирање накит. Украсете ја вашата соба или испратете ја на вашите пријатели како подарок. Силиконскиот материјал е издржлив, еднократно и флексибилен. Тип : Алатки За Изработка На Накит Материјал : Силиконска Боја : Транспарентна Бела Големина : како што покажува сликата Форма : Елка, Употреба На Снешко : Кутија За Бонбони, Кутија За Складирање Накит,Занаети Од Смола, Вклучен Е Пакет За Украсување На Домот : 1сет Карактеристики На Калапот За Складирање : 1.Лесно се демолира, мазниот ентериер го олеснува расклопувањето по целосно лекување и ја намалува потребата за сечење и полирање.Лесно за чистење, можете да користите спреј за ослободување, што може да помогне да се продолжи животниот век на силиконската мувла.Издржлив и не-деформабилен, изработен од висококвалитетен силикон, со одлична еластичност и одлична висока јачина на солза.

За производот

Купувачите избираат и

Појас A / 4 L 1 / 2 x 48in OC Тип на производ ремени Направено во Кина Тежина на пакет : 1,0 фунти Појас A / 4 L 1 / 2 x 48in O

Име на производот : секач за крајна мелница; материјал : HSS Боја : сребрен тон; број на флејта : 4...

Знаеме дека ќе го сакате овој водоотпорен и нечистотија на трупот, но ако поради некоја причина не, едно�

Блинг случај за i Phone 12, i Phone 12 Pro (61 " дисплеј), Некои слики се различни од големината, но ќе ја добиете висти

Зашилен врв ергономска четка Исчистете со сапун и плакнење темелно со вода по употреба Зашилен врв ерго

Фолчот на таблет компјутер служи како заштитна покривка дизајнирана да го заштити уредот од надворешно

Пакет за украсување на Божиќни забави Овој пакет пакет има вкупно 2 украси : 1 парче од 8 стапала високи н�

?????? ? ? ?? ???? ???????? ?? ???????? ???? ?????? ? ? ? ???? ??????? ??????? ???? ??? Синдикатите на ARC 70 S6 содржат повисоки нивоа на манган и

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

Флексибилната глава создава променлива мушка Користете на кој било зглоб на казани Ги одржува прстите �

Светли печурки уметничка кутија со пилули, метално железо, метал пријателски за животната средина, мини

Пакетот вклучува : 5 x извори за враќање на торзијата Висококвалитетни извори за поправка на рачките на в

Дали Барате Украси За Денот На Благодарноста И Ноќта На Вештерките? Овој Прекрасен Приврзок Ќе Биде Ваш�

Материјал : Не'рѓосувачки челик + АБС материјал за заштита на животната средина Карактеристики : отпорно

80% акрилик, 20% волна Затворање на привремено Само миење на рацете Капче со висок квалитет, бело извезено �

Шарп и вежба ќе го направи дупчењето да биде полесно и без напор Челик со голема брзина (HSS) направен, ста�

【Компатибилност】 Сина чиста 211+ Вистински филтер за замена на HEPA компатибилен со Blueair Blue чиста 211+ и Max пр

Висок квалитет и издржлива структура : направено од траен цврст материјал од не'рѓосувачки челик гаран

95% полиестер, 5% спандекс Женска маица чипка шуплива од 1 / 2 ракави патент vвратот ладно рамо прашка плетен

Вентилатор за корисникот : Со хуманизиран дизајн на рачни производи, може да се користи како рачен венти

【ETL наведен електричен излез од 50】 125 V / 250 V RV, NEMA 1450 R причил со кабел за дожд од типот 3 R, кој е компатибил�

100% чипка ❤ 【Пораки】 Сексичката долна облека е совршен избор за секојдневно носење, забава за диплома, �

Повлечете го затворањето Супериорно меко Овој харемски јога панталони е направен со врвен модален пам�

Врвот на монтирањето е голем, а дното е мало, и колку повеќе се спушта, толку е построго, така што кога ќе �

подигната рамка за заштита на екранот и камерата прецизни исечоци за вашиот фотоапарат и звучници...

Ова е стопено рамно Шише Од 750 мл Кобалт Сино Бордо Ова стопено шише со вино бродови за сирење завиткани �

Ве молиме, оставете го добиточната храна бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти Водоотпорн�

75% винил, 15% акрилен најлон, 10% ПВЦ Димензии на производот (инчи) : 7,25 x 1,75 x 7,75; Тежина : 0,2 фунти Заштитете ги

Висококвалитетен материјал : Нашите безбедносни очила се изработени од висококвалитетни материјали, т�

❤ 【Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 10

Замена на компонентите на Upstart 49621 за израмнување на стапалото за фен за Kenmore / Sears 11096293810 Материјали за к�

This Silver Hollow Love Ring Is Very Unique And Eye Catching, It Will Quickly Catch The Eye And Give You A Daughters Rings Rings for Little Girls Age 7 Ring Set Stainless Steel Hand Heart Ri

Двојна полнач : Оптимизира полнење за да добиете целосно наполнета батерија што е можно побрзо Погодно �

C8 Corvette Следната генерација C1C8 Генерација маица : Хедер графит Супер мек и лесен прстен се вртеше...

Нацртана чаша игла ролери лежиште за апликации со високи динамички оптоварувања Нацртаната челична на�

Мрежа Затворање на копчето Жените Лажичка Вратот Проѕирна Мрежа Боди Танц Облека Краток Ракав Трико Ст�

Име на артикалот : шорцеви за пешачење во мизон Стил : Обичен, мода, трендовски, кул Очена : џогирање, пеша�

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

Лесна инсталација : Непречена инсталација со оваа целосна заменска ушна вложи компатибилни со слушалки

Име на производот (издржлив во употреба) : Слит пила; Материјал : HSS Безобразен : 125мм / 5 "; Дупка Дија...

Изградена да трае со цврста челична конструкција Заврши во прав обложен во прав УВ и отпорен на 'рѓа да и

*Поддршка за челична рамка : Големината на торбата за складирање е 50x40x33cm, (19,7x157x13in), а капацитетот е 66 L; Вн�

100% сосема ново Удобно за носење и повторно употреба Одлично за многу прилики Забелешка : Се користи со л�

Погодно е за преносна завеса за мека проекција на отворено, преносна и не бразда инсталација, едноставн�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Scroll