Свеж
Nuobesty 8pcs Силиконски Слама Совети Опфаќа Цвет Еднократно Пиење Слама Совети Капаци Приклучоци Херметички Печат Слама Приклучоци Заштитник за 6-8mm Сламки Партиски Ма?

Nuobesty 8pcs Силиконски Слама Совети Опфаќа Цвет Еднократно Пиење Слама Совети Капаци Приклучоци Херметички Печат Слама

Достапност: Достапно.
DEN 124.64

КАПАЦИ ОД СЛАМА ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : овој капак од слама е премиум, кој е изработен од висококвалитетен материјал, форма на цртан филм, декоративен и безбеден, издржлив и еднократно Со прекрасен и разумен дизајн, капакот од слама е и користи, привлечен и практичен и има широка примена. ПИЕЊЕ СЛАМА СОВЕТИ КАПАЦИ : Симпатична форма, која е декоративна. Овие сламени капачиња се со мала тежина, со одлична изработка. Добро запечатување, како добар избор за подарок за вашите пријатели, ќе им се допадне. Доволно количество, доволно за употреба. КАПАК ОД СЛАМЕНА ДУПКА : Удобен за употреба, спречете ги и сламките од нечистотијата. Во меѓувреме, може да ги разликува и вашите сламки. СИЛИКОНСКИ СЛАМЕНИ ПРИКЛУЧОЦИ : капаците од слама се изработени од врвен материјал за време и издржлива употреба, со симпатичен изглед, привлечен и роман. ВРВОВИ ОД СЛАМА ТОПЕРИ : Лесни, лесни и удобни за носење и складирање, исто така, можат да бидат украс за вашите сламки. Описсиликонски Врвови Од Слама Опфаќа Еднократно Пиење Врвови Од Слама Капаци Приклучоци Херметички Заптивки Сламени Приклучоци за Сламки од 6-8мм Партиски Материјали Карактеристики-Материјал : Силиконска Големина : 3, 5Х1, 3Х1, 2см/1, 38Х0, 51Х0, 47ин-Забелешка : Сламата не е вклучена.Погоден за дијаметар од слама од 6-8мм/0,24-0,31 инчи .- Боја : Розова Пакет, Вклучувајќи 8 х сламени капаци.

За производот

Купувачите избираат и

Замена на Sunbeam SCM3609 Huridifier Filter Количина, 3 Заменува Sunbeam SF221, SWF 75 AIR FILTER Стапици во вода нечистотии и раствор

Големина : Дијаметарот на дискот за пескарење на куката и јамката е 1инчен, 800 гриц Сува и влажна употреба

☀ Димензии : 8 (л) x 2,8 (w) x 4 (ч) инчи, може да држи пенкала, моливи, бришачи, нож, хартија за хартија, далечинск

? Еден од нашите омилени начини за подобрување на естетиката е со додавање на голема, убава миризлива св�

Преносно и разноврсно : Ова огледало за убавина може да се постави на секоја работна површина или маса,

Албум со слики Дел од опсегот на забава Со 100 бели страници со крем за детали за слики Дел од опсегот на з�

[Пакетот содржи] ќе добиете 50 парчиња смешни мемки налепници исто со сликата Ова не е случаен пакет за на

Параметри на производот : Погоден за приемник од класа II, со вкупна должина од 10,24 инчи (246 см), 4 "пораст и 33

Ултратенок матекран за заштита на екранот дизајниран специјално за Terra Monitor 24 2456 W Антисјајната облога ј�

Придобивки : Овој нишало е совршен за дивинација, тестирање на чакра и духовно заздравување Тантризам, с

Зачудувачки теми за десктоп : Камуфлажа тема со природни бои и звучни ефекти Тема на Блаже портокал...

Овој класично дизајниран сет на прибор за јадење од не'рѓосувачки челик покажува 4 стилови со безвремен�

Оваа ставка не е играчка и е наменета за употреба на моделирање Оваа ставка не е играчка и е наменета за �

【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го пра�

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

Занаетчиски 293 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Алтернативен

Целосен опсег, рамен одговорспецијално изгласан 8инчен Војкер и возач за компресија со висока фреквенц�

Облека графичка врвна маица за женски зделки од денот Долга ракав против горната маица на вратот...

Состојба : Ново Моќност на дисипација : стандард Број на модел : Оригинален број Состојба : Ново Моќност н

4 сечила на компјутери главно се користат за отстранување на инјекциска смеса, а не за тврд wallид за сечењ

Топол и убав wallиден декор : Нашите декори на wallидовите за трпезарија вклучуваат 4 парчиња различни дрвен

90%патентна кожа, 10%спандекс Направено од добра истегната ткаенина, супер мека, модерна и удобна за носењ�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Women'sенски врвови нови пристигнува�

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

【Материјал】 Оваа прекрасна тркалезна пилула кутија е изработена од висококвалитетно електропланиран

[2021 Функција за надградба] Phomemo Mini Bluetooth безжичен термички баркод етикета печатач има верзија за надград�

Временски појас XL 0,25 x 16,4in PL T82 Облеките за затегнување на затегнување на раната се специјално инженерск�

[Материјал] : Пластична лента + железна држач [Големина] : 38*33*89 см [Дизајн] : Дизајн на послужавник, лево и д�

Димензија на вентилаторот : 120x120x25mm Брзина на вентилаторот : 1200 вртежи во минута Капацитет на проток на в�

Микро прекинувачи Микро прекинувачи Micro Switch Estoq563 / 2p, TOQ5100 / 2 P, TOQ5125 / 2p Dual прекинувач за напојување Ниво на

Превоз куќа на отворено Пост Димензии на светлина : 26,5 "Висока x 12,5" ширина, тежина : 7,5 фунти Осветлување :

Полиестер Подготвен за летање на пакетот вклучува знаме од 3 'x 5', пол со знаме на 6 нозе, и прилагодлива за

100% памук Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Одлично вклопување : Оваа маица со долг рак

✿ Еластична лента за половината : Извршената еластична и прилагодлива лента за половината може да го ус

Scroll