Свеж
Жаноко 2 Начин Радио Појас Клип, Замена Пластика Црна Преносни Радио Појас Клип Тешки За ГП3188 За Радиус

Жаноко 2 Начин Радио Појас Клип, Замена Пластика Црна Преносни Радио Појас Клип Тешки За ГП3188 За Радиус

Достапност: Достапно.
DEN 135.84

ПРИМЕНЛИВО : овој клип за замена на ременот е главно погоден за радија На Моторола Компатибилен СО ЗА GP3188 GP3688 CP040 CP140 CP150 CP160 CP180 CP200 CP340 CP360 CP380 EP450 PR400 и други радија. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : клипот за радио појас од 2 насоки лесно се вклопува на задниот дел од батеријата за да спречи случајно испуштање на радиото. ЗАМЕНА : Кога треба да го замените оригиналниот клип за појас, овој клип за радио појас за замена е вашиот идеален избор со голема практичност. ПРЕНОСЛИВ : клипот за ремен може да го носи радиото погодно и безбедно во ремен или џеб. Дури и половината или другите делови од телото. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : клипот за радио појас има тешка конструкција, тврди пластични материјали, сигурност и издржливост за да се обезбеди долгорочна употреба. ПРИМЕНЛИВО : овој клип за замена на ременот е главно погоден за радија На Моторола. Компатибилен СО ЗА GP3188 GP3688 CP040 CP140 CP150 CP160 CP180 CP200 CP340 CP360 CP380 EP450 PR400 и други радија. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : клипот за радио појас од 2 насоки лесно се вклопува на задниот дел од батеријата за да спречи случајно испуштање на радиото. ЗАМЕНА : Кога треба да го замените оригиналниот клип за појас, овој клип за радио појас за замена е вашиот идеален избор со голема практичност. ПРЕНОСЛИВ : клипот за ремен може да го носи радиото погодно и безбедно во ремен или џеб. Дури и половината или другите делови од телото. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : клипот за радио појас има тешка конструкција, тврди пластични материјали, сигурност и издржливост за да се обезбеди долгорочна употреба.Спецификација : Тип На Ставка : Клип Материјал За Радио Појас : Пластика Боја : Црна Компатибилна За Радио Модели На Моторола : ЗА GP3188 GP3688for CP040 CP140 CP150 CP160 CP180for CP200 CP340 CP360 CP380 Ep450 P400for РАДИУС P1225 p1225lsfor Радиус Gp350 Gp300 Gp88 Gp600 Gtx800 Gtx900for PTX600 Mtx638 LTS2000КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ НА БАТЕРИИ : ЗА NNTN4497 Nntn4970 PMN4251 FOR NNTN4496 A Nntn4496ar nntn4496_rfor Nntn4851 Nntn4851a Nntn4851ar Nntn4851_rfor Hnn9049 HNN9049 A HNN9049 AR HNN9049 BFOR HNN9360 HNN9360 BFOR Hnn9628 Hnn9628a HNN9628 AR Hnn9628b Hnn9628c Hnn9628_rfor Pmnn4005 PMNN4005 A Pmnn4005b ПАКЕТ ЛИСТА : 2 X РАДИО ПОЈАС КЛИПОВИ.

За производот

Item Type:
Radio Belt Clip
Material:
Plastic
Colour:
Black
Compatible for Motorola Radio Models:
for GP3188 GP3688:
for CP040 CP140 CP150 CP160 CP180:
for CP200 CP340 CP360 CP380 EP450 PR400:
for RADIUS P1225 P1225LS:
for RADIUS GP350 GP300 GP88 GP600 GTX800 GTX900:
for PTX600 MTX638 LTS2000:
Compatible Battery Models:
for NNTN4497 NNTN4970 PMNN4251:
for NNTN4496 NNTN4496A NNTN4496AR NNTN4496_R:
for NNTN4851 NNTN4851A NNTN4851AR NNTN4851_R:
for HNN9049 HNN9049A HNN9049AR HNN9049B:
for HNN9360 HNN9360A HNN9360B:
for HNN9628 HNN9628A HNN9628AR HNN9628B HNN9628C HNN9628_R:
for PMNN4005 PMNN4005A PMNN4005B:
Package List:
2 x Radio Belt Clips :

Купувачите избираат и

Полиестер+спандекс Повлечете го затворањето Womenените со цврста боја патенти за кожни минијанти за топл�

✅ Кога само најдобрите ќе направат керамички лежишта со победа на трката што ќе ве стават на подиумот п�

Налепница за винил декорации со врвен квалитет Нашите налепници се едноставни и лесни за нанесување, ин

полиестер Направени во САД или увезени Ова е полиестерска материјална маска за очи, дише и удобно, тенок

❤ [висококвалитетен материјал] Употребата на висококвалитетна алуминиумска легура го прави повеќе пре

Акрилна чанта Хангер : Со помош на закачалка, можете да ја закачите чантата уредно, да ја одржувате ваша

Повеќе висока дефиниција од обичните леќи Леќи од 85мм донесуваат 3,0x оптички зум и без фотографија со на�

Еластично затворање Деца девојки сјајни метални еластични теретани за вежби за спорт, спортски танцува

100% метал Винил решетката со висока крај! Подобрете го центарот за медиуми користејќи го нашиот мат црн м

?? ❥ големина белешка ❥ ???? ???? ?????? Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина на сликата внимател�

Замена ЗА ВИВИТЕК 5811120589И ГОЛИ СВЕТИЛКА САМО ПРОЕКТОР ТВ Светилка Сијалица Единица по продажба : 1...

TRAXXAS 8065Влезен погон на задниот портал, TRX4 / TRX6 Карактеристики : машински Вклучува : (1) опрема за влез на п�

100% полиестер 100% полиестер, удобен и дишење Се препорачува да се мие помалку миење на рацете не треба да с

Изграден со најновиот клуч за паметни технологии за технологија : Започнете ги вашите мотори и внесете �

10 Микрон Рејтинг Филтер Кертриџ, 2 7 / 16 Во Дијаметар, 30 Во Висина, 15 10 Микрон Рејтинг Филтер Кертриџ, 2 7 / 16 В

✔ 【Премиум материјал】 : Тркалезниот метален знак е направен од висококвалитетен алуминиум кој е довол

Сјајни шорцеви мажи Машки боксерски шорцеви 3x тексас шорцеви постпартална облека xl боксерски шорцеви с

Itе е удобен ѓубре, затоа што не мора да се грижите за отворање на капакот дури и кога рацете ви се полни ●

Сен Бенедикт украсен распнување има светло камена завршница и мери до 10,5 инчи високи Совршено боење за �

одлично за спална соба,бања,канцеларија,конференциска сала,изложбена сала,продавница,кујна, автомобил

КОНЕКТОРИ : USB ТипМашки до 3, 5x1, 35mm Барел Машки Должина : 5 стапки КОНЕКТОРИ : USB ТипМашки до 3, 5x1, 35mm Барел Ма�

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

€ 1080p Ноќно Гледање : 6 IR Led Диоди за ноќно гледање и видно поле за ноќно гледање ● Откривање на движење : И

? Ова Божиќно село е изработено од дрво, издржливо, фино изработка, не е лесно да се пробие, и опремено со L

Купувате директно од производителот! 100% задоволство Guranteed! Гаранција : 2 месеци гаранција (Нема потреба д

Компатибилен со JBL Tune 130 NC TWS безжични слушалки за откажување на бучава во уво Лесно е да се најде : Шарен о

Кртежот за брзина на камшик FOTGA DP3000 може да се прикачи во предвидената квадратна дупка во центарот на тр�

Загарантирано да работи точно како и компатибилно со оригиналниот бренд Sony и да ви даде подолго време н�

Термометар на кабинет за топло држење NSF сертифициран Кутија од не'рѓосувачки челик Печатен дисплеј за �

【Прилагодување】 LED ламбата за биро има три режими во боја, има прекинувач на копчето на електричната жи

Парабен, Сулфат, Фталат И Без Суровост Одлично за истакнување на коските на горниот образ, мостот на нос�

Оригинална, оригинална, автентична продавница за Дизни Ограничено ослободување Целосно скулптиран фиг

Дрвена рамка Чиста рачно изработена, направете го тоа повеќе рафинирано и совршено Рачката е изработен�

Има ограничување на работното оптоварување до 15 Ограничување на работното оптоварување од 15...

Одговара на 8 "врат, 11" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дви

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ❤ 100% сосема нов, мек материјал, лес

Висококвалитетен луксузен LED кристален вентилатор светла дневна соба модерен вентилатор со вентилатор

€3 Пакет Славина Прскање Фаќач На Прскање ● микрофибер тапа обвивка абсорбента мерка приближно 15 х 5,5 и�

Заштита на животната средина Потрошувачите на PCL се биоразградливи и се посветени на пенкала за 3Д печа�

Scroll