Свеж
Жолта Јакна 29985 - ПЛУС II 1/4 Црево Со Компактен Крај На Топчестиот Вентил, 60 Должина

Жолта Јакна 29985 - ПЛУС II 1/4 Црево Со Компактен Крај На Топчестиот Вентил, 60 Должина

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Преглед_х000d_ A _x000d_ метална рачка на крајот од цревото одговара на тесни области и го заробува целиот гас _x000d_d _x000d_ карактеристики на производот_x000d_ _x000d_ _x000d_ 1/4 инчен ryb плус iiue-z-црева се оценети за 4000 psi (276 bar) минимален рафал и 800 psi (55 bar) максимален работен притисок и работна температура од-20° до 180° f (-28,8°82.2° c)_x000d_ 1/4 инчи плус iia€z 'црева се ul признати собранија (датотека sa9737)_x000d_ најлонската пермеациона бариера ги исполнува барањата на sae j2196 за cfc, hcfc и hfc ладилни материи_x000d_ БАРИЕРАТА за влага обезбедува ПОДОБРЕНА ОТПОРНОСТ на миграција на влага што контаминира скапи ладилно средство_x000d_ 3 пакувањето вклучува црвено, жолто и сино црево долги 60 инчи_x000d_ вентил со целосен проток_x000d_ користи стандардна заптивка и отварач на вентили_x000d_ минимален радиус на свиткување : 6j '' (152 mm)_x000d_ направено во usa_x000d_ _X000 D_ _x000d_d.

За производот

Купувачите избираат и

Услугата за Winterberry Child за еден сет за вечера Комплетот вклучува по 1, плоча од 9 инчи, плоча од 6 инчи, супа о

Издржлив шармантен дизајн, покриен со слој на ПВЦ кожа, што ви дава меко и добро чувство Силен вентилат�

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

Единечна фаза 1 топлина, 1 кул 4,5 квадратни инчи голем LCD дисплеј со бело осветлување Прекинувач на вентил

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

♪ Овие декоративни ленти за далечински управувач направени од висококвалитетна кожа PU ♪ Совршена голе

Blacker на Dazzle Dry Mini Nail : Дали сакате да пробате нова сенка без посветеност на шише со целосна големина? Тогаш

Пакет вклучувајќи : 1* Прекинувач за притисок на компресорот со тешки компресори на воздухот Прилагодли�

Направено од висококвалитетно цврсто дрво, површинската текстура е јасна, материјалот е тврд, издржлив

Полиестер Затворање на патент Само миење на рацете Везено тимско лого на левиот горен град...

Dataram 480 GB SATA III 65 " Цврста Состојба Диск Датарам, доверливо име на брендот од 1967 година 3 година замена гара�

Дали планирате забава или свадба? Уникатен и непречен испукан стил на дизајн на стакло од мозаик Направ

2 одделни главни прегради; 2 предни џебови Капацитет : 20 L; Димензии : 18 Материјал : 600 D полиестер, PVC обложен

Производител : Џонсон Браќа Шема : Ден Во Јуни Материјал : Порцелан Димензија : 23 / 4" Диа Изработени Во Анг�

♛ Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс, опуштена и дише ткаенина Направени во САД и увезени ? 6% 90% продажба

Име на производот : Бит за кругови; Големина : 1 / 4 x 3 / 8 " Материјал : метал; дијаметар на дупче за дупчење (п�

Белешка : Пакувањето може да варира Корисникот може да добие ставка во црна и сива боја...

Ракувани со плочи за сервирање мазна и анти искривена површина на оваа плоча е навистина со рака или ма�

Најлон Направени во САД или увезени Најлонска обвивка Лесно за носење и еколошко : Преклопните торби за

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 13 / 16 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 32мм Должина На Спојување : 114...

Пакет вклучуваат : Вкупно 150 пакувања, вклучуваат 70 пакувања бакарни жица батерии за AWG 2 4 6 8 10 12 и 80 пакува

Оригинална компонента OEM, програмирана !!! OEM компонента / електронски модул за контрола на моторот со 1г�

100% полиестер Увезени се за породилни шорцеви ✿✿ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според т

Големина за украсување ➤ 7x7 инчи со големина е совршена за украс за дневна соба, декор за гостински прос�

За Стандарден Дизајн На Рамка За Регистарски Таблички Со Големина На СадОдговара за Сите 6 x12 Инчи Лицен�

€ Моќен капацитет на оптоварување : 3" (75мм) носивост до 600кг, 4" (100мм) носивост до 720кг ● Висококвалитетни �

пластика Детските степени потпирачи се изработени од траен пластичен материјал, отпорност на абење и п�

Мерки 6 1 / 2 х 4 1 / 2 инчи широк Изработени од леано железо со ' рѓа заврши Хардверот за монтирање не е вклуче

Додадете дополнителен сјај и личност со ТПУ со сјај Јасен, но флексибилен TPU го одржува вашиот телефон л�

Покријте плус пакет со перничиња! Покрив за куќиште со перници со скриен патент и кадифен неткаен вметн�

„Мохимару“ обезбедува мека поддршка за да се ослободи притисокот, заморот и болката на зглобот Симпат�

Scroll