Свеж
Цртани Животни Бод Лило И Бод Аниме Слика 3Д Оптичка Илузија ПРЕДВОДЕНА Спална Соба Декор Спиење Маса Светилка Со Далечински 7 Бои Ноќно Светло Роденден Божиќ Подар

Цртани Животни Бод Лило И Бод Аниме Слика 3Д Оптичка Илузија ПРЕДВОДЕНА Спална Соба Декор Спиење Маса Светилка Со

Достапност: Достапно.
DEN 207.84

Првиот пат кога ќе го користите, ве молиме откинете го кафеавиот заштитен филм на задниот дел од таблата со акрилна шема, прво од агол, а потоа откинете го целото парчеМожете да ја контролирате ноќната светлина користејќи го далечинското или копчето за допир на светлосната основа. Лесен за употреба, операција со едно копче, идеален подарок за момчиња / девојчиња да си играат со себе. 3д ноќното светло ќе биде совршен прибор за забави, подароци за идеи за момчиња, девојчиња,Мали Деца,Деца,возрасни, пријатели и семејство. Детски подарок за роденден, божиќ, денот на благодарноста, домашен декор, декор за спална соба, декор за детска соба, декор за бебешка соба. 3д Оптичката Илузија Акрилни ноќни светла доаѓа со далечински управувач и паметна контрола на допир за прилагодување на 7 или 16 различни бои како што сакате. Со далечинскиот управувач, ноќното светло може да се фиксира во статична или градиентна боја за украсување на детска соба, дневна соба, спална соба, канцеларија,рекламна промотивна,празник,бар,продавница,Расадник,кафуле,кампување итн. Креативните 3д Светилки за Визуелизација се направени со 3д врежана технологија со линии за да создадат прекрасна оптичка прекрасна 3д илузија со реален дизајн на форма НА 3д шема, што е новина и шармантна. Сигурно ќе ги воодушеви и импресионира вашите деца и гости. Тоа е уникатен роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Празник Или велигденски подароци за деца возрасни Тинејџери мали деца или пријатели. НАШЕТО ПРЕДВОДЕНО Визуелно ноќно светло за деца може да се напојува со 3 - bat батерии(не се вклучени) ИЛИ 5 V USB кабел поврзан на КОМПЈУТЕР или вашиот домашен адаптер (не е вклучен), што е многу лесно и удобно. Тоа е одличен креативен декоративни светла за деца спална соба, дневна соба, трпезарија и надворешна декорација. Далечински Управувач. Име на производот : 3д акрилна ноќна Светлина напон На Производот : 5В материјал На Производот : акрилик (табла со шема) + СТОМАЧНИ МУСКУЛИ (основа) .Прекинувач на владата : допир прекинувач, допир + далечински управувач .Додатоци за производи : табла со акрилна шема, база НА СТОМАЧНИ мускули * 1, USB кабел за податоци * 1, прирачник * 1 .Режим на напојување : УСБ напојување или Режим На Допир на батеријата : можете да го допрете основниот прекинувач што одговара на бојата, може да поправи една боја, сукцесивно да ја прилагодува белата, црвената, зелената, сината, жолтата, зелената, виолетовата, седум бои брз блиц, седум бои бавен блиц, три бои бавен блиц .

За производот

Купувачите избираат и

6 Месечна Гаранција За Замена на Производствени Дефекти на Сите Копчиња на Фиоките КАРАКТЕРИСТИКИБез ' �

YD0006 Преносни Надворешни ХАРД Диск USB 35 инчен HHD Пластични Школка Завртка Слободен 160gb 120 GB 80 GB 60 GB 40 GB ЗА КО�

Компатибилен Модел : Случај За Xiaomi Redmi A1 [Ве молиме внимателно проверете го моделот на телефонот пред да �

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

На Продажниот Тим специјално го пакуваме и запечатуваме секој клуч за да спречиме оштетување или загуб�

99мм х 51мм дрвени ознаки Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм Дизајн отпечатен од едната страна

Минималистички Прстен Прстен Бенд Dainty Роза Прстен Жени Свадба Бендови Големина 4 Прстени За Жени Се Зго�

Вклучува : Pro Series Black 4x8ft Wallид поставена полица 32 квадратни метри покачено складирање за да го исчистите п

Flashpoint Zoom LiНа X R2 Ttl Круг Speedlight VC26 USB Полнач VB26 Liјонска Батерија Прирачник Flashpoint 2Годишна Гаранција НА СА�

Екопријателски материјал : Направен од биокоген материјал извлечен од растенија, ова шише со вода за во�

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со ZTE Z988 за да мож

ФУНКЦИЈА : брои до 1400 сметки во минута брзо и прецизно Ова го брои само бројот на сметки поставени во бун�

Држач за Мешунки за кафе : висок е 12,8 инчи, со дијаметар од 4,5 инчи, складира 18 капсули за кафе и е компатиб

Изолира и штити Отпорен на пламен Удобен диспензерот За дома, работа или училиште; брендот За Помош на Р�

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Целосното разделување во грмушка овозможува лесна инсталација и отстранување Прецизниот дизајн на спо

Сликата нема да исчезне по миењето Машинско перење, сува сува ниска, не белило Пешкирот ќе ја врати свој�

Тежина 1,5 кг За употреба со еднострано место заварувач или панел поправка заварувач Триаголник плоча за

пливаат шорцеви црна долги фармерки во теретана црни шорцеви за мажи сини карирани шорцеви високи шорц�

Рекордер за мобилен телефон Desighn + камера за слушалки Работа во темна, резолуција на Хог, мала резолуција

Не'рѓосувачки челик вештачки тример за нокти : Брзо, лесно обликувајте ги ноктите Направете ги ноктите у

Големина : 3мм Испуштена боја : црвена, сина, зелена, жолта, бела, топла бела боја Дифузни леќи : 3мм дифузна

Боја : 10 парчиња Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Боја : 10 парчиња Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново...

· Compatibilitial ОдговорностОвој случај за носење има совршено комплетно Fluke Networks MT820060комплетно и исто така ч�

1 / 16 "" дебелината на ѕидот е плетена од текстурирани предива од влакно од Естакло; нетретираните цевки с�

【Спецификации】 : дијаметар на дупката : 17мм / 11 / 16inch; Вкупна должина : 70мм / 2,8inch; Длабочина на дупката :

Кефу Хеликобактер Пилори Тест Хартија Картичка Не јаглерод Ц14 Удар Здив Само Тест Стомачна Болест Тест

✿dimension Дијаметрите на плочите се 8,2 "(21 см), 9,4" (24 см), 10,6 "(27 см) Севкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Ниско r (ON), 7Ω (типичен), лавина енергија, 30 mj Осум излези на транзистор за напојување DMOS од 100m A континуира�

ТПУ Произведено во САД Или Увезено Материјал ова е куќиште TPU дизајнирано за airtag apple што го штити вашиот

◆ ◆ ◆ Почитувани клиенти, ако не сте во можност да ја примите стоката или да имате какви било прашања, в�

Боја : Црна Број на модел : Е1510 Прилагодено е : Да Тип : Стегање Терминал 200 парчиња бакар е1510 континентале�

Кожна кожа Поставена памучна обвивка Затворање на патент Димензии : Должина : 15,7 "(40 см) Ширина : 10.6" (27 см

€Најквалитетни Суровини Q : Нашиот Производител Користи Само Цврсти И Еколошки Материјали Кои Ќе Го Изд

Објавите на алатките се прецизно дизајнирани за да обезбедат повторувачка точност Сетот Вклучува : (1) О�

Мерења39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели...

Големината На Прстенот Е Фиксна Ако Не Можете Да Го Ставите Прстот Врз Него, Ве Молиме Не Го Присилувајт�

ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН направете го вашиот подарок да се истакне! Оваа торба содржи добро познати симболи за

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

Име На Производот : Бариера Терминал Блок;Модел Бр Материјал : Метал, Пластика;Номинална Вредност : 600В15А.

ГЛАВНА ФУНКЦИЈА : генерацискиот лист главно се користи за поправка на вентилаторот на огништето и ефика

●Пакување●Торбата За Складирање Монтирана На Ѕид Има 3 Џебови Во 1 Висечка Торба Нашите Кеси За Складир

Arbor од нив е 5 / 8 "11 женска нишка F30 B30 и V30 рутер е за облик на облик на травертин од 30 мм или висок камен бето

✔ Дома и канцеларија користат комунални услуги за чист изглед што е лесно да се допаѓаат и да се мешаат �

Scroll