Свеж
Тофику Калзончилос пара Хомбрес Жените Уринираат Дренажни Кеси панталони 2 парчиња Инконтиненција Панталони За Женска Катетерска Долна Облека Отпорна На Истурањ?

Тофику Калзончилос пара Хомбрес Жените Уринираат Дренажни Кеси панталони 2 парчиња Инконтиненција Панталони За Женска

Достапност: Достапно.
DEN 344.00

2 парчиња Дренажна Кеса За Нега Гаќички Преносни Гаќички За Урина За Постари Лица висококвалитетни материјали, безбедни и издржливи за употреба, не лесни за употреба и долг работен век Нега Дренажа Торба Долна Облека Преносни Урина Торба Гаќи Урина Торба Долна Облека Гаќи за Стари Лица. ви треба издржлива торба за собирање урина долна облека? Ако е така, погледнете ја оваа долна облека за кеси за собирање урина. Користење на висококвалитетни материјали, издржливи. Уникатниот дизајн и извонредната изработка ја обезбедуваат неговата популарност и практичност. Урина Торба Панталони Урина Кеса Покрие Нега Урина Дренажа Торба Гаќи Еднократно Собирање Урина Торба Гаќи Инконтиненција Нега Панталони. Опис Жените Уринираат Дренажни Кеси панталони 2 парчиња Панталони За Инконтиненција За Женска Катетерска Долна Облека Отпорна На Истурање Вреќа За Мочање За Постари Операции Карактеристика На Пациентот-Материјал : Рафиниран сулфур памук, Еластични Влакна-Големина Л : 48, 00Х36, 00Х0, 50см18, 86Х14, 15х0, 20во Пакет, Вклучувајќи 2 х Долна Облека.

За производот

Купувачите избираат и

Секин Банер за денот на таткото Банери И Знаци Што Се Повлекуваат Прилагодете тркалезни Рамни Монистра

Спецификации : знаме мери 8,2" х 5,5" (Wx L), Висина На Столбот : 11,8 Инчи,Дијаметар На Основата : 2,3 ИнчиПакетот в�

Совршен за пакување бонбони или други мали подароци се кријат во куќата или во тревата и ги прават децат

Опрема : Сосема нов И Висококвалитетен комплет за Отстранување на Шофершајбната универзал одговара за �

304 нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа прилагодена чаша изолирана од нерѓ�

Мини Компас За Преживување На Отворено Дали може да се користи како надворешен декоративен приврзок Од�

Нерѓосувачки Челик Мулти Виножито Боја Плазма Обложени !! Совршено Калибрирани : Овие Прецизни Пинцети �

●Среќни Подароци за 18ти Роденден●Зад вас, Сите ваши спомени Пред вас, сите ваши соништа Околу тебе, сит�

Вклучува (2) перлер мини штипки за монистра, (1) лист хартија за пеглање за повеќекратна употреба и лесни з

Транспарентен Прозорец : само прицврстете ја секоја полица од дрво или жица Инсталирањето на Овој Плака

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Создаден од висококвалитетна стп кожа со отстранлива рачка, која е мека и еколошка Водоотпорен материј�

Одговара на 20 Ул Дождовни ПИПЕТИ во СТИЛОТ НА ЛТС Ниските монтажни и исфрлачки сили помалку од 3 кг Ултра

●Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока јачина, отпорен на абењ�

●Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока јачина, отпорен на абењ�

? [ПРИЛАГОДЕНО ЗА вас] Полнач За Боксови Компатибилен Со Олимп ИМС Омнискан СХ Микро USB специфичниот Адап

Материјал : Велигденски Подлога изработена од високо апсорбирачки керамички материјали, кои можат да а�

Преклопен и Пренослив : Дрвениот Рачен Вентилатор е долг околу 8 инчи (20,5 см) кога е затворен и широк окол�

●Уникатни Подароци : тоа е подарок за Роденден, Новогодишен Ден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Де

Двострана корпа за отпадоци од нерѓосувачки челик со (2) 15 литри / 4 галони внатрешни канти (вкупен капац�

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

24 Мини Сквоши со Картички Овие сквиши се дизајнирани со слатки животни, сонце, ѕвезда и доаѓаат со своја

Капацитет : 3000мах Тип : ЛиПолимер Сертифициран СО ISO9001, Ro HS Капацитет : 3000мах Тип : ЛиПолимер...

СВЕТЛО БЕЛО, БЕЗ ТОНИРАЊЕ И РАЧНО ИЗБРАНО ЗА ПРИВЛЕЧНОСТ НА ОЧИТЕ ОДЛИЧЕН ДОДАТОК НА СЕКОЈА КОЛЕКЦИЈА 100

2 Вати Програмабилни Токи Токи, Опсег на Фреквенција 400~470 MHz До 3 Милји Прием (во отворени полиња) 16 Претхо�

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

43 ЦЕЛОСНА БОЈА IPS Екран На Допир : Целосна боја, 4.3 инчен голем интерфејс на екран на допир направи менија

Генерички Еден Сет Galaxy LC DX5 Главата Одбор Генерички Еден Сет Galaxy LC DX5 Главата Одбор Компатибилност на печ

●Повеќе бои ● овој звучник доаѓа во различни бои за избор, со едноставен и модерен изглед, погоден за со

СВИТЛИВ и ФЛЕКСИБИЛЕН : Изработен од квалитетна издржлива силиконска способност за свиткување без крше

Scroll