Свеж
Тин Знак Гроздобер Знаци Користете Ја Силата Смешни Wc Тоалет Тоалет Дома Бар Клуб Хотел &засилувач; Отворено Улица Гаража Метал Знак 12X8Inch

Тин Знак Гроздобер Знаци Користете Ја Силата Смешни Wc Тоалет Тоалет Дома Бар Клуб Хотел &засилувач; Отворено

Достапност: Достапно.
DEN 143.84

●Материјал : калај/Метал Големина : 12 Х 8 Инчи / 20 Х 30 См, Секој Метален Знак Има Четири Претходно Дупчени Дупки Во Аглите За Лесна Инсталација На Идот. `+ Претходно Дупчат Дупки За Лесно Виси. Лесен За Чистење И Лесен За Бришење. Од Безбедносни Причини, Рабовите На Секој Знак Од Калај Се Внимателно Дизајнирани Така Што Рабовите Се Мазни И Рамни И Нема Да Ви Наштетат На Рацете. ●Класичен Гроздобер Декор, Овие Ретро Колекционерски Лимени Знаци Се Забавна И Привлечна Декорација За Вашиот Дом, Канцеларија, Бар, Ресторан, Студентска Соба, Пештера Или Гаража! Погоден За Внатрешна Или Надворешна Употреба. Обезбедуваме Одлична Услуга По Продажбата, Нудиме Наплата И Враќање, Па Доколку Имате Какви Било Прашања, Слободно Контактирајте Не. "Материјал : Калај/Метал.Големина : 8х12 инчи. Претходно дупчат дупки за лесно виси. Овие метални лимени знаци можат да создадат класична атмосфера.Можете да ги користите како украси за барови, кафулиња, ресторани, клубови, спални, гаражи, кујни, ништо. Ние внимателно пакување и заштита на секое парче метал калај знак продаваат за да се осигура дека тоа е целосна и исклучителна кога ќе ја добиете вашата сакана точка.

За производот

Купувачите избираат и

Направено од силикон за употреба со најразлични хемикалии и течности Може да се користи во широк опсег �

✅ 1 / 2 во погон, 13мм троен квадратен метрички штекер, 12 поени ✅ Големина на погонот : 1 / 2 in ✅ Тип на штекер

Димензии : 83x 2 x 3,7 инчи (LXWXH) Разновидна торба за пенкало за молив, кутија за организатори за електроника, �

Цена за 5 ролни од 750 компјутери Постојаниот полиестер (Б423) е идеален за електронски PCB и идентификација �

Приклучокот за слушалки од 3,5мм на 2 RCA (десно / лево) стерео лепенка кабел е идеален за приклучување на пр�

Машинска обработка Направено од : Алатки Хуски Земја на производство : Соединетите држави Машинска обра

[Компатибилен со батерија] Заменска батерија за Detewe Outdoor 8000, отворено PMR 8000, двонасочно радио PMR8000 Сите ба�

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

СТИЛ : Лесно креирајте совршени додатоци за да ја Направите вашата куќа Дом Одличен за Подароци или Реви

Прашина Покритие За Матрична Серија Прашина Покритие За МАТРИЦА GX2000, GX2200 и GX2400 Матрица Серија Специфика

Ова е висококвалитетен преработен кертриџ кој е компатибилен со Canon FX4, и ако дефектите на кертриџот, ќе �

Квалитетна оптика : 400мм (f / 5,7) Фокусна должина и отвор од 70мм, целосно обложени стаклени леќи со оптика с�

【Пакетот вклучува】 1pcs Ratchet Tensioner & Cutter Tool, 100 от 3 / 4 ”широк опсег од не'рѓосувачки челик, ленти од не'рѓосу

Притисокот на водата за храна : 20100 ПСИ Температура на водата за добиточна храна : 40 100 Степени F...

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

Прекинувачи Преклопници на прекинувачи : Со две светла двојно копче за боја, користено со возила, заедно

Кливленд Twist V Dia Директен флејта со голема брзина на челик со челик Кливленд Twist V Dia Директен флејта со го

Штанд за овошни Плочи : послужавникот за сервирање не зазема многу простор и и одржува, ви носи погоднос�

[ПРЕМИУМ ЗАШТИТА] Заштитник На Допир Со Боксови Компатибилен СО ASCromebook C203 Чувајте Ја Вашата Cromebook C203?подл

[Повеќе комбинации] Малидни комбинации, со различни куки, кутии, панели и додатоци за магнети, ви донесув

95% Полиестер, 5% Спандекс Произведено во САД Или Увезено Најдобри Подароци За Жени / Мајка / Пријатели / Де�

22 1 / 2" висок х 15 " широк Задната плоча е широка 5" висок х 5" Се протега 4" од ѕидот Сенката е широка 7" висок х 1

Тешка должност, изградена за да се земе абење и солза на секојдневно работно место Совршено да се корист

Неопренови Затворање на патент Носете под облека за да ги извршувате вашите вообичаени дневни обврски ,

Овие LED столбови за промена на бојата со батерии се користат во украси за забави, забави и фестивали...

▶ Екранот за проекција на работната површина е лесен за поставување на кое било место, основата е стаби�

Направено од мал производител на алатки во Чешка Сечилата се изработени од ситногранулиран, убаво кале�

Мултифункционална УСБзвучна картичка со компактна големина за мрежно емитување, пеење преку интернет,

Боја : црвена; Тежина : 1g Содржина на пакет : 50 (+ / 2%) ПЦС x гума o прстени; Надворешен дијаметар : 8мм / 0,31 " Име

Изработени од висококвалитетни материјали, удобни и издржливи Може да се користи подолго време...

Висина : 15 , Користениот материјал е месинг во полска завршница Висина : 15, тежина : 1.300 кг, користениот мат

●Пакетот Вклучува 2 пара лајмаксте мали ушни калапи за слушалки за акустична цевка ●Мек Материјал Q Изр

Scroll