Свеж
CXSMKP Црна Еми Рфид Заштитна Ткаенина, Блок WiFi/RF Сигнал, Анти-Зрачење Никел Бакар Материјал, 1,1 m/4,3 Во Ширина

CXSMKP Црна Еми Рфид Заштитна Ткаенина, Блок WiFi/RF Сигнал, Анти-Зрачење Никел Бакар Материјал, 1,1 m/4,3 Во Ширина

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

ОТПОРЕН НА СОЛЗИ-Овој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите Проводна ткаенина со високи перформанси, изработена од 20% Бакар/Никел и 80% Полиестер. Перење на температури под 30 степени. Потенки од хартија и отпорни на кинење како церада. Ние исто така ги снабдуваме производителите на индустријата. Не правете компромиси и потпирајте се на докажаниот квалитет на нашиот производ. ИСКЛУЧИТЕЛНО РАЗНОВРСНА-Направете торбички за блокирање на рфид за блокирање на сигналот на мобилниот телефон. Изработка на антистатичка ткаенина, заштита од безжичен метар, е-текстил, заштитна завеса, намалување на зрачењето НА ЕМП и ЕМИ. Високо-заштитна проводна ткаенина за блокирање на РФ сигнали како што се ќелија, Bluetooth, Wi Fi, GPS. Како вметнување во паричникот или чантата за заштита на вашите кредитни картички од кражба на податоци. Се користи за електромагнетно заштитување на високо ниво, како што се : контролен простор електромагнетни пречки, анти-електронско истекување на информации, за да се обезбеди безбедност на информациите; погоден за теренски операции, електронска одбрана. ГО ШТИТИ ДОМАЌИНСТВОТО - се повеќе домови ги користат овие ултра корисни ткаенини за да го заштитат семејството од изложеност на непожелно електромагнетно зрачење. Нарушувачкото зрачење може да дојде од паметни броила, лаптопи, ТВ екрани, мобилни телефони, приклучоци за струја, рутери, микробранови печки, блиски мобилни кули и многу повеќе несомнени уреди и апарати во или во близина на домовите. ЛЕСНО ЗА РАКУВАЊЕ-Ткаенината Фарадеј е широка 43 инчи и долга 39 инчи. Исто како и стандардната ткаенина, овој материјал без брчки лесно се сече и шие за да се создадат сопствени облоги или мрежести бариери според вашите барања за заштита. ОТПОРЕН НА СОЛЗИ-Овој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите. Проводна ткаенина со високи перформанси, изработена од 20% Бакар/Никел и 80% Полиестер. Перење на температури под 30 степени. Потенки од хартија и отпорни на кинење како церада. Ние исто така ги снабдуваме производителите на индустријата. Не правете компромиси и потпирајте се на докажаниот квалитет на нашиот производ. ИСКЛУЧИТЕЛНО РАЗНОВРСНА-Направете торбички за блокирање на рфид за блокирање на сигналот на мобилниот телефон. Изработка на антистатичка ткаенина, заштита од безжичен метар, е-текстил, заштитна завеса, намалување на зрачењето НА ЕМП и ЕМИ. Високо-заштитна проводна ткаенина за блокирање на РФ сигнали како што се ќелија, Bluetooth, Wi Fi, GPS. Како вметнување во паричникот или чантата за заштита на вашите кредитни картички од кражба на податоци. Се користи за електромагнетно заштитување на високо ниво, како што се : контролен простор електромагнетни пречки, анти-електронско истекување на информации, за да се обезбеди безбедност на информациите; погоден за теренски операции, електронска одбрана. ГО ШТИТИ ДОМАЌИНСТВОТО - се повеќе домови ги користат овие ултра корисни ткаенини за да го заштитат семејството од изложеност на непожелно електромагнетно зрачење. Нарушувачкото зрачење може да дојде од паметни броила, лаптопи, ТВ екрани, мобилни телефони, приклучоци за струја, рутери, микробранови печки, блиски мобилни кули и многу повеќе несомнени уреди и апарати во или во близина на домовите.

За производот

Купувачите избираат и

СИМОЛИО IR слушалки За ДВД за автомобил работат Со Повеќето utonnect & VES, Dodge Гранд Караван 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008

Пред Да Бидете Дуди, Извршете Ја Својата Должност! Секоја нарачка вклучува 3 Шишиња Др Дуди Тоалет Спреј

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Материјал : тело Н

Употребата на хардвер со висока конфигурација и стабилен оперативен систем го прави целиот уред да раб�

100% оригинални SKMW30 W|(3(15В / 0?2000ma) за телеком / datacom систем,безжична мрежа,објект За индустриска контрола, И�

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

4 ВО 1 : оваа женска тоалетна торба има уникатен дизајн со 4 одделни прегради за држење на различни големи�

8 битна ретро игра коктел маса тип на аркада 200 вградена ретро брилијантност за да ја врати целата забава

Синтетички материјал Плетена Корпа За Складирање : можете да ја измиете оваа корпа од зеленчук од бамбу�

8 официјално лиценцирани Податоци Исток наслови + 300 ретро стил бонус игри Напојуван од 4 ААА батерии или

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ и ЗАШТЕДА на ПРОСТОР : Големиот простор за складирање држи се што ви треба,помага да се о

Име На Производот : Мини Воздушна Пумпа струја Без оптоварување : q 0 степен На Вакуум : q550mm Hg Струја на опт

Капка од 10 стапкизаштита со УДАРНА шок бариера гребени од ударен материјал на внатрешната периметарск�

Супер Фини Професионални Алатки За Убавина : Стандардна Чиста Користи Супер Фина Алатка За Отстранувањ�

Керамика Произведено во САД Или Увезено 🎅 Направени Од керамички материјал 🎅 Цврст и издржлив, по

€ Целосна Лек 1 ден ● Почнува Да Се Зацврстува 20 мин ● Темпо На Изведба Опсег 40 Степени до 400 Степени F...

●Прилагодување Со двојна шарка ● Користејќи ги 6000 пати тестираните шарки за ротација, нашиот држач за �

100% Полиестер Полиестер поставата Затворање на патент Доживотна гаранција Голем графички екран печатењ

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН АБС МАТЕРИЈАЛ : пиштолот за издавање е изработен од полимерна инженерска пластика, ко�

Значи Украси Како Креативни Подароци За Пријатели Гроздобер Шолја За Кафе Без Рачка Гроздобер Попрскан

Филтер со висок проток дизајниран за подобрување на перформансите Дизајниран за синтетички, конвенцио�

Јасна Класика голем, транспарентен случај со завршница за печатење лого ви овозможува да видите сѐ вна�

€Големина : 37*28*7 ● Стилски и модерен дизајн, носејќи им погодност на читателите ●Идеален за книжарници,

УЛ Наведени за 3часовна оган врата Заклучете помалку СФИЧЕН цилиндар Опсег на врата 15 / 8 " 21 / 8 " за сите фу

Пакетот Вклучува : 4 пакети пластични шишиња со апликатори, 4 Капачиња за Складирање, 6 Парчиња 14ga 16ga 18ga Со

ГОЛЕМ МОДЕРЕН ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР со СЕЧИЛА ОД ЦВРСТО ДРВО – овој современ тавански вентилатор од 72 ин�

●Вклучен пакет€ 100 еез пластика трансфер пипета капалка Секоја пипета е долга 15,5 см и носи капацитет од

За повеќе информации, погледнете го описот на производот Висококвалитетни материјали...

Сосема нова налепница е изработена од висококвалитетен винил Ув и отпорен на вода Ние брод во светот Со�

Материјал : Кутиите За Услуги се изработени од висококвалитетна Бисерна Уметничка Хартија,доаѓаат со б�

Два слоја од нерѓосувачки челик со топлинско зрачно алуминиумско јадро испорачуваат брзо, па дури и гот

Убава изработка и јасна скала, погодна за употреба Прецизност на податоците : вкупната должина од 1мм е п

Ренштајг Алатки Комплет за стегање ренштајг 624 1501, За 2216 Мерач МетриПакет 280 Запечатени терминали...

Scroll