Свеж
Јас Сум Теодор Патување Кригла Уникатно Име Тамблер Подарок За Мажи Жени 14оз Нерѓосувачки Челик

Јас Сум Теодор Патување Кригла Уникатно Име Тамблер Подарок За Мажи Жени 14оз Нерѓосувачки Челик

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Оваа патна кригла содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дно се вклопува во стандарден држач за чаши. Капакот има отвор за лизгање и коси површина за пиење. Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е направен од нерѓосувачки челик, не е безбеден за микробранова печка. Дебелиот ДВОЕН ЅИД помага топли пијалоци топли и ладни пијалоци да бидат ладни далеку подолго од просечната кригла. Сликата е отпечатена од двете страни со само најквалитетни мастила за сублимација и техники за печатење за да се обезбеди трајно печатење. Капакот е безбеден за миење садови и отпорен на кршење. Овие не се "официјално" одобрени како безбедни за миење садови од нашиот продавач, иако ги поминавме стотици пати без проблеми. Миењето раце е официјална препорака за чистење. Најдобра идеја за подарок за секоја забава, најдобар пријател, тато, мама, сопруг, сопруга, дедо, баба, брат, сестра, шеф, момче или девојка. Оваа патна кригла содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот. Заостреното дно се вклопува во стандарден држач за чаши. Капакот има отвор за лизгање и коси површина за пиење. Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е направен од нерѓосувачки челик, не е безбеден за микробранова печка. Дебелиот ДВОЕН ЅИД помага топли пијалоци топли и ладни пијалоци да бидат ладни далеку подолго од просечната кригла. Сликата е отпечатена од двете страни со само најквалитетни мастила за сублимација и техники за печатење за да се обезбеди трајно печатење. Капакот е безбеден за миење садови и отпорен на кршење. Овие не се "официјално" одобрени како безбедни за миење садови од нашиот продавач, иако ги поминавме стотици пати без проблеми. Миењето раце е официјална препорака за чистење. Најдобра идеја за подарок за секоја забава, најдобар пријател, тато, мама, сопруг, сопруга, дедо, баба, брат, сестра, шеф, момче или девојка. Совршен подарок за сите што ги сакате. Дизајнот е професионално отпечатен од двете страни на криглата, така што секој може да ја види прекрасната графика без разлика дали сте десничари или леваци. Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост. Заостреното дно се вклопува во стандарден држач за чаши.

За производот

Купувачите избираат и

Широка Примена : совршено е за шише за омекнувач на вода во движење, погодно и за болници, лаборатории, фа

Нурнете до 40 м / 130 стапки со серијата RX100 Водоотпорна безбедност Дизајниран за совршено вклопување...

100% Безбеден За Употреба За сите Површинипоради дебелината на крпата, крпата за чистење на микрофибер за

3 / 8инчен од Должина од 12 Инчи Пластична конструкција Изграден да трае Лесни за следење инструкции...

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

Земја на производство : Кина; Материјал : сунѓер Нето тежина : 56g; Содржина на пакетот : 2 парчиња x сунѓерск

Кабел Cat6 A Со Високи Перформанси : Кабелот За Лепенка Cat6 A Caterparts Е Идеален За Употреба Во Мрежа Со Голема Б

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

?● Обезбедување квалитет За да се обезбедат најдобри перформанси и стабилност,Ниуфлаш Микро Мемориски�

Влакната Од Тампико се направени од растение уникатно за полупустинските области на северно Мексико; А�

Прецизност, шаблони за ласерско сечење за многу детални ефекти Доказ за растворувач : одлично и со бои н�

ОДЛИЧНА КОМПАТИБИЛНОСТ : нашата единица ЗА замена PLCTN3430 е компатибилна со следните печатачи на Брат : DCPL2

СОВРШЕН ЗА ВАШИОТ СПЕЦИЈАЛЕН НАСТАН! Туширајте ја невестата со стил со овие уникатни и убави виолетови �

Димензија на кутијата : 48х8х8 мерењата се во Внатрешни димензии На L x x x H Број На Кутии Во Ред : 75...

Лесно направете го вашиот i Phone во безжична вебкамера На Mac Book, зголемувајќи ја продуктивноста додека ужи

Комплетот за украсување торта е изработен од квалитетни материјали безбеден, не ' рѓосан и многу издржл�

Произведени од комерцијални производи од гумена слугинка Прицврстете ја бравата за сигурно вклопување

Спецификации : Опис : Фалсификуван комплет за клипни големи бури, Сооднос на компресија : 92 : 1, цилиндриче

Преклопете,Висок капацитет,Ноќно светло Четка мотор мултиагол четирирежим брзина на ветерот ѕид монти�

ПРИВЕЗОК за ЗАВАРУВАЊЕизработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик Тој е многу издржлив, а грави

Лесно за инсталирање : 1 Спреј вода на светилка и филм, 2 Залепете го филмот во правилна положба, 3 Користе�

ПОТВРДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Гарантирано За Монтирање и целосно поддршка НА ТВ Модел На Самсунг : QN50 QN90 AAFXZA БЕЗ

Тип на ткаенина : 95% рајон, 5% спандекс Направено во САД Jordanордан Jerseyерси : Овој преголем дрес на ракав од т

10 gbase Oeo Конвертор 10gbaseT СФП+ Примопредавател, rj45 интерфејс, 30 метри НАД МАЧКА А 10 GBaseСР СФП+ Примопредавате

Шармантна кутија за накит во форма на срце во форма на срце, се одликува со „Ирска молитва“ Кутија за на

Галакси А21 СлучајТрендовски Тенок Течен Мермер Дизајн СлучајПривлечен Сјаен сјај назад дизајн Грбот о�

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

Одлично за спална соба, бања, канцеларија, конференциска сала, просторија за прикажување, продавница, ку

Пластична рамка Доволна Количина : ќе добиете 30 парчиња транспарентен преклопен чадор, доволно за вашат

Материјал : мека и удобна ткаенина, лесна, малку растегливаЗемете го овој симпатичен фустан за жени, дев�

Голем Капацитет : 6 коцки за складирање, секоја 11,8" х 11,8 "х 11,8", обезбедуваат простор за складирање со голе�

Решајте ја точката на болка на надворешниот микрофон за A6400 со ладно чизми Нема потреба да го поврзете с�

80% чешлана памук, 10% полиамид, 7% полиестер, 3% ликра Важна алтернативна испорака на нови и стари модели Нај

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

Snug Fit & No протекување Ibeet Strap се држи на лице против лицето за да не се обезбеди протекување на воздухот и �

Scroll