Свеж
UXZDX Cujux Четка - Влажна Џогер Микрофибер Џогер Тешки Кат Четка Алуминиум Четка Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Рачка Влажна И Сува Облека Подот Чистење Систем

UXZDX Cujux Четка - Влажна Џогер Микрофибер Џогер Тешки Кат Четка Алуминиум Четка Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Рачка

Достапност: Достапно.
DEN 5191.68

● Дизајн : за да создадете нова средина за живеење за вашиот дом, потребен ви е добар помошник ● Производ со нов дизајн за да се создаде повеќе удобен и полесен алатки за чистење, без тежок, секогаш може да биде вашиот дом нов изглед. ● Материјал : нерѓосувачкиот челик е издржлив и има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина. Тоа е многу погодно. Фините влакна се меки и цврсти, со добра апсорпција на вода и отпорност на триење. Висококвалитетните пластични материјали обезбедуваат долгорочна употреба. } Детали : Супериорен капацитет за апсорпција на вода, ефикасно чистење, погодно за сите видови подови. Дизајнот на рачката го прави поудобен за употреба. Дизајнот на рачката со низок напор го олеснува истиснувањето на влагата. ● Дизајн : за да создадете нова средина за живеење за вашиот дом, потребен ви е добар помошник. ● Производ со нов дизајн за да се создаде повеќе удобен и полесен алатки за чистење, без тежок, секогаш може да биде вашиот дом нов изглед. ● Материјал : нерѓосувачкиот челик е издржлив и има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина. Тоа е многу погодно. Фините влакна се меки и цврсти, со добра апсорпција на вода и отпорност на триење. Висококвалитетните пластични материјали обезбедуваат долгорочна употреба. } Детали : Супериорен капацитет за апсорпција на вода, ефикасно чистење, погодно за сите видови подови. Дизајнот на рачката го прави поудобен за употреба. Дизајнот на рачката со низок напор го олеснува истиснувањето на влагата. Џогерот е исто така лесен и издржлив што ви овозможува без напор да маневрирате околу домот. Исто така, доаѓа со високи глави за абсорбента ткаенина, кои ефикасно ќе се заклучат во нечистотија и нечистотија;оставајќи ги вашите подови со славен сјај.Класификација на бои : редрод должина : 84 см ~ 124 см големина : 44 см * 14 цмрод материјал : материјал од нерѓосувачки челик : влакна избегнувајте џогер спална соба, кујна, бања вкрстена употреба, спречете раст на бактерии.Бидејќи џогерот е сосема нов, ве молиме натопете го сето тоа со вода пред употреба, исцедете го и користете го.Поради Различен Монитор, бојата може да има разлика.

За производот

Купувачите избираат и

16оз пластично стакло за вино, држи повеќе од половина шише на 450мл со широка основа за помалку истурање О

Квалитет100% Сосема Нов, Испорака со целосно следење и пристигнување за 820 дена Тродимензионален излез на

Замена на здаламит Далечински Управувач Применлив ЗА Roku Плеер 3930 R 2400 R 3920 R 4620 X 3920 RW 3700 R 2450 X 3900 RW 3930 RW 2500 X 39

10мегапикселен сензор за слика фаќа доволно детали за отпечатоци од 18 x 24инчи 20x оптички двојно зумирање �

Еден пакет од 150 силиконски приклучоци со висока температура за обложување во прав, еднократно и оценет�

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

(!) е единствениот производи Име на производот : удар на шуплива дупка; Внатрешен дијаметар : 9мм / 9 / 25 "(0,35"

неткаен+светка Произведено во САД Или Увезено Големина : големината за шапката на дедо Мраз е прибл 28,8 х

Преносен телепромптер дизајниран за паметен телефон и долната нишка од 1 / 4 инчи ви овозможува лесно да �

Добро изработка : Судиските флип монети се изработени од квалитетна легура на цинк преку процесот на ел�

Полиестер, Сатен Бренд : Минерва Занаети Количина : секој Состав : Полиестер Големина : 2,9 см / 1,16 "х 1,5 см /

Соодветна Големина : 8 "Л Х 4" В Х 10 " Ч, Оваа Издржлива Кутија За Ручек Е Изградена За Да Ги Задоволи Вашите �

Материјал : Алуминиумска легура Површината е завршена оксидацијата Тоа го прави материјалот да биде по�

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлеч�

Тоа е за употреба во решетки, продавници, паркинзи, куќи и магацин, итн Како што се зголемува фокусната д�

Висококвалитетни додатоци за машини за обработка на дрво Погон : Нема моќ Без брзина на оптоварување : 100

●Висок Крај Готвач Нож Е Направен од 67Слоеви Јапонски Дамаск Челик СО ЖИЛЕТ Остар СЕЧЕЊЕ ЈАДРО VG10 (VG10 Че

Бетонски сандер изработен од гумен материјал, лесен и не е лесен за замор Плоча за притискање на рацете �

Цитат Знам Дека Бог Нема Фото Стакло Пилула Кутија Бонбони Кутија Мода Накит Пријател Подароци Кутијат�

Цена за : Секоја ставка : Материјал за заклучување на топката Материјал : 174 Не'рѓосувачки челик Тип : L рач

● 3д Гелови За Резба лакот 6 бои можат да задоволат различни креативни потреби бела, црна, црвена, розова

Комбинирањето на огноотпорна торба и огноотпорна безбедна кутија заедно е најдоброто решение за да им �

Општа употреба : Домашен мебел Специфична употреба : решетката за чевли Тип : Мебел за дневна соба...

Ние нудиме целосна безусловна гаранција за овој производ Нашиот број за поддршка од 1800 ве носи директно

Практични Производи : Компактно тело со дизајн на задниот клип, може да биде произволен клип за користењ

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

①Детали : куката е издолжена, висечката лента е фиксирана со завртки, аголните клинци се фиксирани, брав

Користете ги спотерите за детали работа како што се мали линии, точки, мали свитоци и многу повеќе Тие се

Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Барате убав дизајн за прикажување додека едуцирате, кампувате? Без р�

【Дизајн на заменлива сијалица】 Надградената верзија ја направи LED сијалицата што може да се замени Тип

Моќно складирање на батерии за подолг живот и издржливост Мултибезбедносна заштита за околини со екстр

Scroll