Свеж
Нулеја Модни Виолетови Срца Печатени Двојно Изолирани Кригла, Двослојна Кафе Чаша Со Капак, Погоден За Канцеларија Кафе Чаши

Нулеја Модни Виолетови Срца Печатени Двојно Изолирани Кригла, Двослојна Кафе Чаша Со Капак, Погоден За Канцеларија

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Модни Пурпурни Срца Печатени Двојно Изолирани Перформанси На Производот : Изолационата Чаша Прифаќа Дизајн На Вакуумска Изолација Со Двоен Ѕид, Кој Може Да Ја Заклучи Температурата Неколку Часа; Кога Патувате, Во Канцеларија Или На Отворено, Има Добар Ефект На Изолација И Е Лесен За Носење, Со Изолација И Ладна Изолација Која Трае Неколку Часа Уникатен Дизајн : Хуманизиран Дизајн, Компактен, Водонепропустлив, Безбеден За Употреба, Удобен За Носење, Прекинувач За Излез На Вода За Покривање Чаши, Рационализирање На Дизајнот На Телото На Чашата, Убав И Практичен, А Дизајнот Против Лизгање На Дното На Чашата Обезбедува Постабилно Поставување. Добри Перформанси На Запечатување, Ефикасно Спречувајќи Истекување На Течност. Робустен И Издржлив : Различна Од Обичната Кригла, Оваа Кригла Е Изработена Од Нерѓосувачки Челик, Што Значи Дека Може Да Издржи Удари. Сѐ Е Направено Од Материјали Кои Не Содржат Бисфенол А, Така Што Вашата Чаша Не Е Лесно Оштетена. Применливи Сценарија : Погоден За Различни Прилики, Како Што Се Роденденски Забави, Излети, Патувања, Училишта Итн. Давањето Убава Шолја За Кафе За Патување На Пријателите Или Семејството На Нивните Родендени Или Божиќ Е Одличен Избор. По Продажбата На Услуги : Чувствата На Корисникот Се Наша Најголема Грижа. Доколку Имате Незадоволство Од Ова, Слободно Контактирајте Не. Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа За Да Го Направиме Вашето Искуство Што Е Можно Поудобно. Модни Виолетови Срца Печатени Двојно Изолирани Кригла Материјал Опис : Нашата Пренослива Двослојна Изолациона Чаша Е Изработена Од Различни Материјали, Со Внатрешни И Надворешни Слоеви. Внатрешната Обвивка Е Изработена Од Нерѓосувачки Челик 304, А Надворешниот Слој Е Изработен Од Нерѓосувачки Челик 201. Капакот Е Изработен Од Пластичен Материјал, Кој Може Да Постигне Одлична Топлинска Изолацијаголемина Опис : Нашата Пренослива Шолја За Кафе За Изолација Е Висока 6,6 Инчи (Со Исклучок На Капакот), Со Долен Дијаметар Од 2,5 Инчи И Дијаметар Од 3,3 Инчи. Погоден Е За Држачи За Чаши За Автомобили, Кафулиња, Канцеларии, Домови И Многу Повеќе. Тоа Е Одличен Подарок За Луѓето. Дополнителна Конструкција : Вклучува Пластична Обвивка, Внатрешна Обвивка Од Нерѓосувачки Челик, Ротирачка Основа И Капак На Бравата.

За производот

Купувачите избираат и

100% полиестер Подлогата за слетување е дизајнирана со вештачка кожа, што не е лесно да се избледи...

Вежби за чекори брзо и непречено дупчат дупки во челик, алуминиум, дрво, пластика, итн Нежниот раб на дуп�

★ [Ткаенина за дишење] : Оваа капа против зрачење е изработена од сребрено влакно Тој е мек, дише, лесен и

Класа X (0 00004 "Толеранција) мерење на опрема или делови од Gage директно на кој било начин на кој овие класа X

87% Полиестер, 13% Спандекс Повлечете го затворањето СЕЧЕЊЕ БЛИСКУ : панталоните за јога со чизми доаѓаат с

Количина : 20 покани и 20 коверти Димензија : картичките за покана се мерки 4 х 6 инчи Премиер Материјал : пок

Стил сатенско црно обликување со бело кисело без црно јадро за засилено визуелно привлечност на тој пос

Квалитет на аудио : Слушајте ја секоја нијанса со поли HD глас (10020k Hz) и полиакустична јасна технологија У�

ГИ ШТИТИ ВРАТАТА, КОПЧЕТО НА ВРАТАТА и ЅИДОТ од ОШТЕТУВАЊЕ создавајќи бариера на просторот помеѓу ѕидот

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти...

Оваа стаклена кригла посвоена изработена од висина материјално стакло, овој бокал изгледа кристално чи

Доволна Количина : ќе добиете 4 парчиња дрвени чаши за моливи за биро, кои се дизајнирани по изглед на јаб

Метален случај, може да се користи со различни стилски часовници Отстранливиот дизајн и компактната фо�

? [ #1 Рамки за регистарски таблички за нас и канадски возила] Ние ги дизајниравме овие држачи на задните �

【Невидливи сечила на вентилаторот】 : вентилатор и лустер комбиниран во оној со далечински управувач, а

полипропија Пакетот вклучува : 96пакет неонски очила за сонце во 12 различни бои : како што е прикажано на �

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

Големината е 6 х 6 х 0,6 инчи (15 х 15 х 1,5 см) Изработен од висококвалитетен боров материјал, може слободно да �

BZBYCZH CMOS RTC батерија компатибилна за Toshiba Tecra A3 CMOS BIOS RTC батерија Тип на состојба : Сосема нова батерија CMOS...

Loveубовен ѓердан од јазол направен во САД Совршени подароци за роденден на мајка, одлични подароци за ма�

СТП кожа Направено од висококвалитетна PU кожа, водоотпорна и отпорна на абење, лесен за чистење...

Дијаметар : 3 / 16 " Засилени споеви Стил : Нема глава Засилени споеви Полици за поддршка Градежни играчки А

【Силен】 : Текстурата во форма на паста не тече, а готовиот производ не пропаѓа Може да се користи за сли�

Притиснете го копчето за контрола на допир, можете да го вклучите малото покрај ламбата Алармниот часов

Создавање прекрасна нокти за долготрајни совети за нокти Лесен за ракување и ракување Погодно за профе�

Лесен за употреба : Нашите налепници за гранични билтени се самолепливи и не бараат од вас да подготвите

Идеално за употреба во домот, канцеларијата или додека патувате : Навистина преносен дизајн USB напојува�

Процес на производи : Позрачје за хром на површината Процес на скала : Ласерска скала Режим на читање : Чи

Идеална алатка за широк спектар на индустриски и автомобилски апликации Со голем дизајн на екранот, бро

Ги следи температурите во °F Или °C мерачот На Влажност ќе ви овозможи да обезбедите соодветна внатрешна

Оваа бенто кутија е изработена од пп материјал, кој е лесен и пренослив, цврст и издржлив и може повторно

За Оем Изглед Не JBL Rav4 ќе треба да купите Скара дел #6403342010 B0 да се монтира во задниот портата панел Во спро

Тип на пакет : Површинска монтажа Број на модел : F1001 F1001 Состојба : Ново Тип : Транзистор за ефект на поле...

Материјал : Абс Мулти цел : Гроздобер фиксни телефонски телефон има разни намени, не само како алатка за �

Држи 400 мл течност Две заменливи капаци Спортски капа и клип за карабинер за јамка Висок квалитет на печ

Материјал : не'рѓосувачки челик, многу отпорен на 'рѓа, корозија и ладење, цврсти и издржливи, информации

Божиќна забава Пластична кутија за бонбони, чоколади или други мали кутии за забави Божиќна кутија за п�

10 инчи Со ротирачка лента за рака За таблет компјутер и сликар на баркод Со ротирачка лента за рака За та

Материјал : Алуминиумска легура Надворешен дијаметар на забите : 27,5 мм Облик на забот : Во форма на лак...

Лоби метли занишан лесен за употреба, густите влакнести метла се лесни за отстранување на остатоци и пр�

Scroll