Свеж
Еметок [6 во 1 Сет за Iphone 14 Pro Случај, Рабови Перница, Мека Зафат, Жолта Отпорни Случај за iPhone 14 Pro [6.1 инчи], Црна

Еметок [6 во 1 Сет за Iphone 14 Pro Случај, Рабови Перница, Мека Зафат, Жолта Отпорни Случај за iPhone 14 Pro [6.1 инчи],

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

1 Ги содржи сите : [6 во 1] сет, ги опфаќа сите додатоци и упатства, заштедете време и добијте се што ви треба. Тоа не е само телефонски случај за i Phone 14 Pro, но нуди 360° заштита. Одржува Оригинална Убавина : овој iphone 14 Pro случај е направен од баер материјал и неговата жолта отпорна способност е десет пати повисока од другите, чувајте го Вашиот i Phone 14 Pro секогаш сјаен. Чувствителен Одговор : Прецизно ласерски намалување на копчињата и слотови, направи секој печат добива високо чувствителни тактилни. Силен Чувар : Секој рабови и страни е засилен, без лабава. Задната страна беше вградена со кален и компјутерски материјал, кој е со силна заштита, додека не влијае на безжичното полнење. Калено Стакло ОД 9 ЧАСОТ : каленото стакло го штити вашиот екран од дневни гребнатини. Заштитникот на објективот на фотоапаратот се додава со ноќен круг против отсјај за да се задржи оригиналниот квалитет на сликата. Заштитник На Екранот. Заштитник На Екранот.Кој е материјалот на копчињата на куќиштето на телефонот? Метал или пластика ? Дали случајот ќе ги направи копчињата тешко да се притиснат?. Копчињата не се направени од метал бидејќи металот полесно се остава гребнатини, тој е направен од компјутер и пластични материјали, копчиња по мерка, прецизно го сече секој отвор за да го намали отпорот кога ќе го притиснете, чувствителен тактилен, слободно допирајте го секој допир.Што е вклучено во пакетот?. Содржи 1x iphone 14 Pro случај, 3x i Phone 14 Pro заштитник на екранот, 2x i Phone 14 Pro заштитник на екранот на камерата и комплет за инсталација.Is тоа одговара за i Phone 14 Pro? Како можам да го потврдам мојот модел на телефон?. Овој сет е погоден само за i Phone 14 Pro 6.1 инчи, не одговара на други модели. Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон со кликнување На "Поставување-Општо-за името На моделот На Телефонот" или споредување на нашата споредбена слика.Дали ќе го направи телефонот гломазен? Може да се земе безжично полнење со случај на?. Вработената напредна технологија ги прави повеќеслојните затегнати и ја намалува дебелината. Не влијае на безжичното полнење.Што е со површината на куќиштето? Лизгава ли е?. Комбинирано меко со компјутерски материјал, а двете страни се обложени со масло за отпечатоци, кое е меко на допир.

За производот

Купувачите избираат и

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

50% полиестер, 50% шифон Повлечете го затворањето Само миење на рацете Здолништето е изработено од полиест

брусењеблокови ●Блок За Брусење Со Долга Табла Со кука и Јамка ● Нашиот блок за брусење со долга табла �

РАЧЕН ШТЕКЕР13 / 16" Приклучок од 6 точки СПЕЦИФИКАЦИИГолемина На Погон од 3 / 8 Инчи со вкупна должина од 32мм

Уникатни дизајнирани исечоци За Табулаторот Samsung Galaxy 4 101 Таблета (SMT530 / T531 / T535) (не е компатибилен со др�

Цврсти стапчиња за мастило поставени за Xerox Colorqube 8900 печатач во боја (OEM ги вклучува сите четири стапчиња

Мат јасни совети за нокти од бадем вклучува 600 парчиња мек гел лажни совети за нокти, пакет во јасен случ�

✅ Необичен замена за појас погоден за оние торби што недостасуваат или оштетени Се користат на сите вид

Полиестер, мрежа, најлон Само миење на рацете Врвот на обвивката е изработен од полиестер и најлон матер

1 парчиња чисто врзивно средство за стапало w / водич Дел # 796402004 одговара на Јаном 900cpx, Cover Pro 1000cpx, Cover Pro 2000c

Множители : 12 пати Објектив : целосна оптичка леќа Излез растојание : 11мм, излез дијаметар : 1...

дрво Направени во САД или увезени ✿ направена од висококвалитетно дрво, нашите музички кутии се издр�

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

ВИСТИНСКА СРЕБРЕНА ФОЛИЈА : Се Одликува со класичен дизајн на калиграфија Овие картички сигурно ќе бида

Издржлив алуминиум Знаците се прават со употреба на алуминиум дебелина од 63 милји и не се наведнуваат л�

?●ТЕМА на СЛОНОВИ изберете карактеристична декорација за вашата забава за откривање на полот!Ќе добиет

Женски симпатични врвови на 4 ти јули Дневни зделки! Купете 4 Добијте 1 бесплатно ✿✿ Кралицата Кралица, в

Беспрекорна замена ова склопување на фаровите беше специјално дизајнирано да изгледа и функционира ка

Тешка динамична рака црна Тешка динамична рака црна Раката за прилагодување на висината на тешката вис�

Споделете со вашите пријатели и семејство бидејќи тие се прекрасни додатоци за велосипеди Тие се погод�

●Компатибилни Модели Q : Компатибилен Со Samsung Galaxy S20 Ultra / S20 Ultra 5 G, не е компатибилен со S20 или други уреди

? 【Безбедност】 : Дизајнирано и тестирано специјално компатибилно за вашиот Sony Xperia M Ultra USB TypeC / PD / Power Deliver

КЛУЧНА КУТИЈА : Обезбедува организација и безбедност за клучевите дома или за бизнис; вклучува 25 клучни

Западен прстен прстен за ќерка Трендинг накит за тинејџери ако ringsвони се молете се преку тоа ringвонење с

Мала Слонова Коска Големина : 2 3 / 4 х 3 3 / 4 инчи Количина : 25 по пакување Поради нивната мала големина, овие

Подобро од стакло : за разлика од вистинското стакло или калено стакло, Овој ЗАШТИТНИК на стакло ОД стак�

Солиден држач за регистарска табличка со цврста легура на легура обезбедува максимална издржливост пр�

Големина на знакот : Мерки приближно 6 "x12" Премиум знак за дрво : Направено од компресирана суровина од др

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

Погодност : Кога не ги користите Овие Ракавици За Пеглање Отпорни на Топлина, можете да ја закачите без д

Scroll