Свеж
Кианаи ЗД205 Стп Кожна Кутија За Складирање Накит Мултифункционална Голема Вселенска Двослојна Ушна Обетка Организатор На Патување За Жени Подарок Накит Дисплеј

Кианаи ЗД205 Стп Кожна Кутија За Складирање Накит Мултифункционална Голема Вселенска Двослојна Ушна Обетка

Достапност: Достапно.
DEN 867.20

можете да ги чувате вашите секојдневни Накит на едно место за лесно гледање и пристап Оваа кутија вклучува жлебови за прстени, картички за обетки, куки за ѓердан, долга торбичка и дополнителен прилагодлив простор, може да собере тони од вашите омилени работи. Изработен од издржлива вештачка кожа и обложен со велур од мека мушка , тој е предодреден да трае долго, лесен за чистење и заштита од гребнатини. Многу е очигледно дека посветил големо внимание на секој мал детал при дизајнирање на оваа кутија, едноставниот изглед, извонредната изработка и компактниот распоред го прават да изгледа дарежливо. кутијата за накит за патување е лесна за чување, не само погодна за семејно складирање, туку и многу погодна за патувања и службени патувања. можете да ги чувате вашите секојдневни Накит на едно место за лесно гледање и пристап. Оваа кутија вклучува жлебови за прстени, картички за обетки, куки за ѓердан, долга торбичка и дополнителен прилагодлив простор, може да собере тони од вашите омилени работи. Изработен од издржлива вештачка кожа и обложен со велур од мека мушка , тој е предодреден да трае долго, лесен за чистење и заштита од гребнатини. Многу е очигледно дека посветил големо внимание на секој мал детал при дизајнирање на оваа кутија, едноставниот изглед, извонредната изработка и компактниот распоред го прават да изгледа дарежливо. кутијата за накит за патување е лесна за чување, не само погодна за семејно складирање, туку и многу погодна за патувања и службени патувања. Надворешноста е изработена од висококвалитетна стп кожа, издржлива, без мирис, водоотпорна и отпорна на влага, внатрешноста е изработена од висококвалитетен фланелен со монистра, кој може да го заштити вашиот накит од гребнатини.Функција : може да чува обетки, ѓердани, нараквици ,часовници, козметика.Име на ставка : Кутија За Складирање Накит Спецификации : Боја : розова ширина : 18смитем Должина : 27смитем Дијаметар : 27смитем Висина : 8,8 цматеријал : Вклучен пакет : 1 * накит кутија ознаки : украсите прикажани на сликите на производот не се вклучени.Поради рачно измерена, големината на производот може да има грешка од 1 до 2 см.Поради Различен Монитор, бојата може да има мала разлика.

За производот

Купувачите избираат и

Покрие за лажење со печат на злато Јасни џебови со позадина на белата хартија Албумот 3Уп првично има 204 �

Производител на леќи Производител на леќи Карактеристики : 1 Ставете леќа што е обележана со оската на м�

Има апсорпција на вода и детергенција, што може ефикасно да ги исчисти кујнските прибор Удобно за употр�

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

Двојна 2 двојна USB Брза полнач за полнач, влез 6 V 30 V единечна порта 24 W Поддршка QC20 табла за возила за автом

~ 【Две големина за сите】 : вклучително и : 18екстра голем дијаметар од 9,5 инчи и дијаметар од 1*од 7 инчи топ

Полиестер+Ченил Поставена : Мека постава за памук обезбедува максимална удобност и топлина на стапалот�

Резолуција од 12 мегапиксели за зачудувачки отпечатоци до 30 x 40 инчи 2,7инчен ЛЦД со технологија за наука в

Аудио плеер со висока резолуција : Овој тенок преносен музички плеер ви дава висока изведба со време до 1

Практични колекции на најважните бои во класичен формат на кутии за боја Произведено во согласност со У

Заштеда на енергија и вентилаторот на шпоретот на топлина е дизајниран да го циркулира топол воздух соз

【Висок квалитет】 Направено од тврд анодизиран алуминиум, што го прави котел за кампување да има поголе

Цитрус Парадиси Ладно притиснато Нерастворлив во вода, растворлив во алкохол и масла Специфична гравит

Нова колекција на дрвени закачалки Натпис : „Куќа не е дом без…“ Совршено за палта и други работи што с�

Направено од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина и термичка изолација, и внатрешните и

Тенка лента за напојување со рамен приклучок измерена само 0,39 инчен аголен рамен приклучок, овој прикл�

Автоматски скенер за документи со батерија што може да се полни, вграден WiFi и вклучени апликации Mac, комп

Опис : Име : ОЦА ламинирање машина Состојба : сосема ново од фабрички напон : AC 110 V / 220 V Вкупна големина : 44 x

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 853600 Тип : ПИДГ прстен на терминал Терминал Метод на �

Состав : Стерлинг сребро Производител : Вотсон Проверете ги нашите неделни разговори за античко и ретко

★ Премиум материјалКонструиран со целосен материјал од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик, ова

● Големина : 26*23см ● Материјал : дрвен ● Со нов и здрав еколошки лист, тој е побезбеден и потрајни...

100% полиестер Затворање на ременот Ултра лесен и удобен материјал без чафе Класичниот велосипедски поја

Чистиот штит за лице со маска има интегрирано страници и чувари на брадата за да се заштити од прскања и

Нашите издржливи кадифени закачалки се направени со мек, квалитетен материјал што ја одржува облеката �

Најдобриот изведувач на трошоците во својата класа Способност на Fi6230 Z да скенира до 40 ppm или 80 IPM во црно�

Купувате многу од 10 (десет) 12 позиции на компјутерски блокови за монтирање на бариера Бројот на делот е 3

✅ Ставка : Кран на џиб ✅ Тип на монтирање : монтиран база ✅ Капацитет : 2 ✅ Ставка : Кран на џиб ✅ Тип на мо

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти Имаме по

?? (Издржливоста на лепак од желе не е добра како течен лепак, но ги прави лажните нокти повторно употреб�

4 Пак владееше спирални тетратки со лепливи белешки 640 страници A5 Спирална тетратка】 4 пакувања на колеџ

Мешан Еластично затворање ⊙Нега на преземање : Повеќе информации за големина Ве молиме погледнете ја �

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

Масовно шише со шише со вода : ќе добиете 12 парчиња од 25 мл Тритан спортско шише, идеално за теретана, трч�

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

Завртки за тркалање на конец препорачано за употреба во метал Челикот често се користи во апликации кад

【Премиум квалитет】 : Нашиот сет на шрафцигер се изработени од квалитетна легура, висока цврстина и отп�

EU ROHS : Не е во согласност со ECCN (US) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 853240 SVHC : Да SVHC го надминува прагот : Да тип : Е�

? Картички за славење : Прекрасна ботаничка и цветна честитка во која има голема розова пеперутка ✨ Посе

10095 M112 QD25SDS Број на дел од америк Цврста конструкција леано железо HTD Временска макара без прирабници за Q

[Големина]Дисковите се 150решетки, дополнителни остри8 дупки, 5инчни станови од шкурка дијамара, погодни з

Scroll