Свеж
GearIT 10Pack 4ft Cat6 Етернет Кабел &засилувач; 250ft Cat6 Кабел

GearIT 10Pack 4ft Cat6 Етернет Кабел &засилувач; 250ft Cat6 Кабел

Достапност: Достапно.
DEN 1614.24

Висока прецизност, Cat 6, ANSI/TIA-568-C 2 во согласност, etl потврден, Ethernet Lan Печ Кабел, претходно прекинат СО RJ45 конектори и достапен во широк спектар на бои за правилно кодирање во боја на мрежни врски. Врвен квалитет, долготрајни материјали, издржлив дизајн и доживотна гаранција за цената на генеричкиот кабел. ЕТЛ потврден за да се обезбеди максимална сигурност и компатибилност. СОВЕТ 24вг заглавени проводници за флексибилност, извртени во парови и вгнездени во шина за да се минимизира вкрстувањето, 50 микрони позлатени контакти за брз пренос на податоци и отпорност на корозија, како и обликувани чизми за олеснување на напрегање без замки за долготрајни, издржливи врски. Gear IT Отворен Cat6 Лепенка Кабли.Благодарение на својата солидна пвц јакна, овој кабел е совршен за директно погребување во земјата. Издржува ниски и високи температури, прашина и нечистотија. Премиум Карактеристики. Висококвалитетниот Кабел Cat6 Заштитен Со Чист бакар, отпорен и флексибилен, има неколку изолациони слоеви кои го подобруваат квалитетот и брзината на сигналот и четири извртени парови кодирани во боја според стандардот 568 B компатибилен со Интернет уреди и LAN мрежи. Висока прецизност, Cat 6, ANSI/TIA-568-C. 2 во согласност, etl потврден, Ethernet Lan Печ Кабел, претходно прекинат СО RJ45 конектори и достапен во широк спектар на бои за правилно кодирање во боја на мрежни врски. Врвен квалитет, долготрајни материјали, издржлив дизајн и доживотна гаранција за цената на генеричкиот кабел. ЕТЛ потврден за да се обезбеди максимална сигурност и компатибилност. СОВЕТ 24вг заглавени проводници за флексибилност, извртени во парови и вгнездени во шина за да се минимизира вкрстувањето, 50 микрони позлатени контакти за брз пренос на податоци и отпорност на корозија, како и обликувани чизми за олеснување на напрегање без замки за долготрајни, издржливи врски. Gear IT Отворен Cat6 Лепенка Кабли.Благодарение на својата солидна пвц јакна, овој кабел е совршен за директно погребување во земјата. Издржува ниски и високи температури, прашина и нечистотија. Премиум Карактеристики. Висококвалитетниот Кабел Cat6 Заштитен Со Чист бакар, отпорен и флексибилен, има неколку изолациони слоеви кои го подобруваат квалитетот и брзината на сигналот и четири извртени парови кодирани во боја според стандардот 568 B компатибилен со Интернет уреди и LAN мрежи.

За производот

Купувачите избираат и

Производител : Скала за печатење (Украина) Сериски број : 48166 Материјал : Декларации Состојба : Ново...

Добредојдовте во мојата продавница, ние ќе ви обезбедиме услуга Мултиапликација : Оваа ламба е погодна �

Бенто кутијата е изработена од еколошки материјал од пченични влакна Големината на кутијата бенто е : 7,1

Компатибилен за Mellanox MC2206130003 QSFP+ до QSFP+ 40 GBE DAC Директно прикачете го бакарот Твинакс кабел, 3метар QSFP+ DAC, 40 G

Материјал : Калај метал Големина : 8x12inch Лесно е да се обеси : Виси : Постојат дупки, набори и заоблени агли

Насока нагоре (Г) Дијаметар 3 / 8 (Р) Радиус 3 / 16 (Б) Висина на сечење 11 / 4 Се користи за резба декоративни вра�

Име на производот : Надворешно плетење со директно време; материјал : метал, пластика Големина : 15x 10 x 1cm /

Делукс мијалник, пластични капачиња на топката на Тјазол и печатни гумени влошки овозможуваат безбедно

Контурирана зафат за удобност за удобност за време на употребата 10 "Орбитална подлога за голема покриен

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Соодветна Големина : вкупната висина на дисплејот на кулата за кекси е 32 см / 12,5 инчи, што не е многу висок

Собрани димензии : 24,5 "W X 12" D X 58 FoldOut Table : 22 Леви внатрешни полици : 10" W x 9.25 "D Право внатрешни полици : 12...

Гордо Изработена Во САД Со текстура, полиестерска обвивка која не само што е потрајна и подобар изглед, �

Белешка за избор : Облека за големи кучиња Ловинпет дизајнирана за средни и големи раси на кучиња, како ш

✅ Придружете се на илјадници возачи на експертски тркачи и башири кои веруваат во лежиштата на „Бејдид

Сила на вшмукување : 0,07 N; Ширина : 2,0 инчи (52 мм) Длабочина : 1,1 инчи (27 мм); Висина : 0,5 инчи (12 мм)...

Лесна инсталација Основната основа може да се обезбеди целосно од горниот дел на вашата работна маса С�

Цена за : Секој тип : Алатка ставка : Продолжена пролет Заврши : Пролет на нафтата (lbs Севкупна должина : 83 /

? Материјал : природно дабово дрво Вметнувањето на кригла нерѓосувачки челик Етикетата е направена од б

Црн Дијамант 15" Сабвуфер 4Ом Двц 2000 Вати ДИАТ15 4Д обезбедува импресивна Моќност Од 2000w max СО 1000w RMS На Двојн�

✪ БЕСПЛАТНО ИСПИТУВАЕ, Стандард : 714 дена испорака / Забрзана : 35 дена испорака Направено во САД Денешни

Премиум квалитет : Бројките за печат на гума од дрво се изработени од дрвена рачка и гумена глава, што е е

Влезен напон на AC : 110 V117 V120 VAC 60 Hz или 220 V230 V240 VAC 50 Hz Погоден влезен напон за вашата земја / област Тестирани

Овластен О Дел Производител на оригинална опрема (OEM) Дел одговара на моделите Fisher & Paykel Одговара на разл

Димензии (во инчи) : 6,7 L x 4,3 W Заштитете со удобност лесен, дише и истегнат материјал Направено со 2 слоја п

Повлечете го затворањето Само миење на рацете Детски танцов танцов спортски леотард Брзо сушење ткаени

✏ Лесно е да се замени хартијата Акрилната wallидна рамка усвојува дизајн на отстранлив од 180 ° Многу е по

1 Производ : Овој производ содржи 2 клучеви за автомобили и 4 млазници за вентили на автомобили.Gift : Овој п�

Осветлување на LED 6000 K за да се обезбеди светла, јасно бело светло за засилена ноќна видливост Високо изл�

Влакната се дебели, густи и флексибилни Добро складирање на вода и не е лесно да се обои Погодно е за поп�

Ова е Сосема Нова Дополнителна Тешка Сила Кевлар Vмид V Појас Врвен Квалитет Replacмид Кевлар Замена Појас!

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Прекинувачи Switches2 Pole 400 V~ CType Mini Circuit Breaker Cutout Miniature Household Air Switch Mcb Mounting 36mm Din Rail Breaking Capacity 4.5 KAIntroductions and Scenarios :

90% најлон, 10% спандекс S = M = L = XL = XXL = XL = Нашата големина е азиска големина, обидете се да изберете една гол�

Оваа спојка може да помогне да се пренесе движењето од една компонента во друга во апликацијата за прен�

Приклучоците за уши од црна бучава се одлични и за возрасните што ви ја даваат и најдобрата вредност за �

Абразивни додатоци / алатки за облекување Абразивни додатоци / Алатки за облекување Специфицирање на

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на

Материјал : Направено од цврсто дрво, здраво и пријателско, силно и издржливо, лесен и производен Каракт�

Обезбедете прекрасно богато искуство со слушање во вашето возило Гмпрепорачува замена дел за оригинал�

Традиционален аритметички абакус, класична алатка која сѐ уште е целосно функционална 11 бакарни прачки

Scroll