Свеж
Чај Чаша И Чинија Боја: Злато

Чај Чаша И Чинија Боја: Злато

Достапност: Достапно.
DEN 479.20

Елегантен Сет За Чај Од 12 парчиња И Чинија-Услуга за 6, Големина на Чаша 7,75 мл Елегантен Сет За Чај Од 12 парчиња И Чинија-Услуга за 6, Големина на Чаша 7,75 мл. Г903б-12 Боја : Злато Карактеристики : - Материјал : Порцелан. - Сетот вклучува 6 чаши за чај и чинија. Тип на производ : - Шолја За Чај и чинија. Вознемирени : - Да. Материјал : - Порцелан. Број На Предмети Вклучени : -6. Стил : - Традиционален. Шема : - Цветни. Димензии : Чаша/Кригла Висина-Врвот До Дното : -2. Ширина на чаша/Кригла-Од Страна На Страна : -3. Длабочина на Чаша/Кригла-Напред Кон Назад : -3,75". Вкупна Тежина На Производот : -6 килограми.

За производот

Купувачите избираат и

Прославете прекрасен нов додаток со оваа 6 "x 4" 'Мојата прва внука' пејзаж Оваа обликувана гранична рамка

Вашиот дом ќе биде уреден со оваа торба Со дизајн на удобни рачки, можете и лесно да го преместите Погодн

BBQ Longs Спарувачи за скара Прибор за готвење Четки за чистење Изградена тешка конструкција : Додека други�

Супериорна изведба : Овој ESC без четка од 30 A е дизајниран за високи перформанси и ефикасност, обезбедува�

1 Препорачана сијалица (не е вклучена) : E26 со седиште, користи LED, CFL светилки Доколку е потребно затемнува

Уметнички музички албум за очи : Нашите метални знаци се карактеризираат со живописен музички албум Уме

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Активни ХТС : 392685 Тип : Обликуван Стил На Подигање : Ди�

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на еластичното опсег Само Хемиско чистење Официјално лиценциран од Н

Функција : Ослободување на блендата (едно снимање, континуирано снимање, изложеност на сијалица, одложу�

Пакет од 3 артикли : Ултима вакуумска пумпа, мека црна силиконска заптивка и 4 големини на прстен за стега

Комплети за дијамантска уметност : Пакетот вклучува 8 парчиња дијамантски насликани крајбрежни теми с�

Надградена верзија Филтер за овлажнител на Antoble 1043 WICK усвојува напредна технологија за структура на по�

Памучна постелнина Направено во САД Конструирана од лесна, мека француска тери ткаенина со измиен ефек�

Карактеристики : Мултифункционално Стил на рачка : директно Апликација : Мулти функционална Снабдување

Замена за Обратна Осмоза 10 Инчен Стандарден Филтер Замена за Обратна Осмоза 10 Инчен Стандарден Филтер О

Секвенцијално читање / напишете до (MB / S) : 3100 / 2000 Случајно читање / напишете до (IOPS) : 380 K / 330 K Фактор на форм

Идеален за употреба во различни вежби, како и за обука на различни мускулни групи како што се рацете, ноз

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Onestop match Advantages of electronic components Fast and f

Чист бакарен мотор, силна моќност 6 вид прилагодлива брзина Опрема отпорна на абење, низок шум...

6 PCS Stubby Brad Point кратки битови за вежбање во империјална големина : 3 / 32 ", 1 / 8", 3 / 16 ", 1 / 4", 5 / 16 ", 3 / 8", кои ги исп�

Mmobiel со висок квалитет звучник постави лево и десно 100% нова замена на Mmobiel Компатибилен со Mac Book Pro Retina 13 "A1

Yellowолта ПВЦ изолиран прстен терминал Применливо за жица заглавена од 12 до 10 AWG За употреба со M4 или 8 завр

Ова е винил, умирачки исечен одлука начин подобро од налепница за браник Користениот материјал е напра�

【Проширете го времето за употреба】 Реверзибилниот дизајн на Genimo голем двор на двор може да издржи прир

100% памук Човек тренинг шорцеви шорцеви фармерки за мажи слаби фармерки мажи опуштени се вклопуваат гол�

Сеопфатна анализа на статистика во вредност од 60 инциденти, вклучувајќи статистика на крајот на сезона�

Господ, оригиналната високо издржлива датотека за крпа од сунѓер Прикачете ултратенка датотека за крпа

Димензија на монети со предизвици : 1,57 инчи во дијаметар и дебелина од 0,11 инчи „Шелбек“ е личност која з

Фда Одделение Погоден за употреба со течности, хемикалии и гасови Користете како флексибилна линија за

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

Тивок сјај вентилатор, бас операција, без мешање По инсталацијата, тоа не влијае на држењето со двете ра�

Scroll