Свеж
Гомибломи Американско Знаме Кофа Стил Склопувачки Водоотпорен Козметички Организатор, 3 Мрежести Џебови &засилувач; 3 Еластични Џебови, Мултифункционална Кофа Тор

Гомибломи Американско Знаме Кофа Стил Склопувачки Водоотпорен Козметички Организатор, 3 Мрежести Џебови

Достапност: Достапно.
DEN 175.84

●Висококвалитетен Материјал● надворешноста е изработена од силен и издржлив полиестер за да се спречи кинење Внатрешноста е изработена од најлонска ткаенина за лесно чистење. Ако козметиката се истури во торбата, едноставно избришете ја. Брзата врвка за влечење ја одржува торбата безбедно и лесно затворена, спречувајќи паѓање на вашите најситни предмети. `+Голем Капацитет 5.97 инч, тоа е вистинската големина без никаква обемност. Преклопен, пренослив и лесен дизајн, лесен за носење каде и да одите. Водоотпорен слој, рачно перење. ●Мултифункционален q Дизајниран со 3 мрежести џебови внатре и 3 еластични ремени за да ви помогне да ги организирате вашите работи во уредна и чиста состојба и да ги заштитите вашите работи од испакнатини. Оваа мала тоалетна торба е одлична како додаток за патување и за да ги одржувате шишињата за шминка исправени. ●Широка Примена}Нашите торби за врвки може да се користат како торби за тоалети, кеси за складирање бања, торби за козметичко складирање, торби за складирање патувања и многу повеќе. Тие се совршени за дома и патување најважен, како и чување на накит, контактни леќи и други мали предмети. ●Водич за подароци Може да се даде како подарок на мајки, пријатели и деца за родендени, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Денот на Жената, Денот на Наставникот. ●Висококвалитетен Материјал● надворешноста е изработена од силен и издржлив полиестер за да се спречи кинење. Внатрешноста е изработена од најлонска ткаенина за лесно чистење. Ако козметиката се истури во торбата, едноставно избришете ја. Брзата врвка за влечење ја одржува торбата безбедно и лесно затворена, спречувајќи паѓање на вашите најситни предмети. `+Голем Капацитет 5.97 инч, тоа е вистинската големина без никаква обемност. Преклопен, пренослив и лесен дизајн, лесен за носење каде и да одите. Водоотпорен слој, рачно перење. ●Мултифункционален q Дизајниран со 3 мрежести џебови внатре и 3 еластични ремени за да ви помогне да ги организирате вашите работи во уредна и чиста состојба и да ги заштитите вашите работи од испакнатини. Оваа мала тоалетна торба е одлична како додаток за патување и за да ги одржувате шишињата за шминка исправени. ●Широка Примена}Нашите торби за врвки може да се користат како торби за тоалети, кеси за складирање бања, торби за козметичко складирање, торби за складирање патувања и многу повеќе.

За производот

Купувачите избираат и

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

Проекторски Фарови SAE & DOT Одобрени За Улица Правни Ги исполнуваат Сите Прописи ВО САД и Канада...

●Одличен Материјал : решетката за ткаенина АОПАРТС е изработена со 100% премиум борово дрво, наместо инфе

1Издржливиот материјал ги спречува ефектите од прашина, отпечатоци од прсти, вода, судири и гребнатини.Д

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Специфична Форма На Фитинг : Лактот Од 90 Степени, Надвор Од Диа Притисок : 722 psi@100 Степени F Лактот, 90 Степе�

Користење на врвен и издржлив стаклен материјал со фина изработка, хигиенски и безбеден Лесен и преносл

Материјал : овие велигденски целофански кеси за деца се изработени од издржлив опп материјал,мазни и ле�

Тропски Партиски Материјали : оваа разнобојна пината од ананас ќе ги импресионира вашите гости создава�

Што ќе добиете : пакетот содржи 36 парчиња вреќи со врвки за влечење отпечатени со срце во 6 бои, со 36 парчи

Кутија За Складирање чевли тоа може ефикасно да помогне во организирањето на вашите предмети и да биде �

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

Технологија на мирис со свежина на Фебриз за загарантирана 5дневна контрола на мирисот Уникатната дија�

Постојани Поправки : Силното епоксидно лепило се суши јасно и поправа големи или повеќеделни проекти со

Есенцијално масло од хелихризум, познато и како бесмртна или вечен цвет поради неговите придобивки за п

Производ 1 : Платнена Кофа Со Оценка За Максимално Оптоварување од 150 фунти (68 кг) Производ 1 : Издржлив Бро

Замена Далечински Управувач За Пионер VSX 1121 VSX1021 VSX1022 K VSX1020 K VSX818 V VSX522 VSX523 VSX517 VSX520S A / V Приемник Бренд : MONSIAT

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 854201 Прекинувач Тип : SPDT Прекинувач Конфигураци�

Нови И Далечни СветовиПатување во Вселената и назад низ времето Во Праисторискиот Свет додека сеуште с�

3СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 хартиени салфетки со врвен квалитет ЗА КОКТЕЛ ЗАБАВИ и ПИЈАЛОЦИ : �

Водни аквариум алги стругалка мала четка без ќорсокак завршува Брзината на логистиката е брза и сигурн�

● Флексибилен Цил Брус, Бордија11 / 8ин, 180грит ● Должина на брус : 3 инчи ● Вкупна Должина : 8" БЦ11818 Флексиб�

Гранулација : усогласување Големина На Порите : (Ангстром) 5 Големина на честички : 3,2 мм Гранулација : усо�

Пп Изработен од премиум и безбедни материјали, куќиштето за прибор за јадење е и практично за употреба...

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

Домашна Соба Папучи Решетка За Складирање Ѕидни Влечки Полица За Тоалетни Чевли Решетка изработена од �

Јадење со ореви и Сос Рециклиран Песок Алуминиум Дизајниран од Мајкл Апдајк Не е безбедна машината за м�

Празнични печива, овошна торта, џуџе, мешавина за ужина Подароци колачиња, ореви, бонбони, пуканки, кекси

Висок Квалитет И Издржлив : Изработен од 100% вртен полиестер, цврсто шиење, мек и издржлив, заштитувајќи г

Го одржува вашиот Графички Калкулатор и додатоци (напојување, игла) безбедни, заштитени и организирани �

ДИМЕНЗИИ : Ширина : 43 5 инчи, Висина : 32 инчи, Длабочина : 32 инчи БРЗО ПОСТАВУВАЊЕ ФУДБАЛСКИ ЦЕЛИ : Практичен

Scroll