Свеж
Ѕиден Календар 2022 Година, 12 Месеци – Магнетна Месечна Рампа За Планер За Фрижидер со 3 Комплети Лепливи Ноти – Густа Хартија За Планирање, Семејство, Мајки и Кујна-н

Ѕиден Календар 2022 Година, 12 Месеци – Магнетна Месечна Рампа За Планер За Фрижидер со 3 Комплети Лепливи

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Заштедете Време Секој Ден-со вашиот месец целосно испланиран, ќе се чувствувате организирано и згора на се Започнете секој месец со намера и инспирација. Управувајте Со Вашиот Месец Со Лепливи-Вклучува 3х лепливи ноти во пастелна боја! Овие корисни лепчиња може да се користат за списоци за купување, идеи или брзи потсетници. Организирајте Го Семејството-Совршено За планирање дневни, неделни и месечни настани за целото семејство! Никогаш повеќе не заборавајте на некоја идеја или настан. Ѕид или Фрижидер - вашиот голем Календар со 12 месеци вклучува дупка за виси и молив за пишување. Тоа е месечниот планер што го баравте. Практично и Разноврсно - Користете го ова како календар за фрижидер или висечки ѕиден календар. Доаѓа со магнетна подлога која безбедно ќе се закачи за вашиот фрижидер и дупка за закачување што ќе одговара на стандардните ѕидни куки. Направете Ја Продуктивноста Приоритет-Пополнете ја секоја мрежа со важни потсетници или задачи за тој ден. Овој магнетски месечен ѕиден календар ќе ви помогне да се осигурате дека ги преземате дневните чекори што ви се потребни за да ги исполните вашите цели. Совршена Големина-Мери 12 х 16 инчи, совршено се вклопува на вратата од фрижидерот или на кој било ѕид. Ултра густа хартија значи без духови или искинати страници. АЖУРИРАНА ВЕРЗИЈА за 2022 година : Неделата започнува ВО НЕДЕЛА. Убаво Дизајниран-Кажете збогум на благите и здодевни календари! Овој елегантен иesетски календар ќе изгледа убаво во секоја просторија во вашиот дом, од вашата кујна до вашата домашна канцеларија. Карактеристики Што Ќе Ви се Допаднат - овој семеен календар доаѓа и со бесплатен молив и три различни големини на лепливи ноти, совршен за употреба за списоци за купување, списоци со задачи, како и за брзи белешки и потсетници. Рационализирајте Ги Вашите Денови и Започнете Сега. Овој месечен планер на календари започнува сега и оди до декември 2022 година. Заштедете Време Секој Ден-со вашиот месец целосно испланиран, ќе се чувствувате организирано и згора на се. Започнете секој месец со намера и инспирација. Управувајте Со Вашиот Месец Со Лепливи-Вклучува 3х лепливи ноти во пастелна боја! Овие корисни лепчиња може да се користат за списоци за купување, идеи или брзи потсетници. Организирајте Го Семејството-Совршено За планирање дневни, неделни и месечни настани за целото семејство! Никогаш повеќе не заборавајте на некоја идеја или настан.

За производот

Купувачите избираат и

Изработено од високо квалитетен материјал, цврст, издржлив, антирист, задржување на обликот и практичен

Продаден како 1 секој Филтрирање на бучава ЕМИ / РФИ, катастрофален осигурувач, осветлен прекинувач за в�

? Реалните визуелни, звучни пејзажи и супериорни перформанси се комбинираат за повеќе потопно искуство

2023 Toyota Camry FWD (без хибриден, без AWD) 2022 Toyota Camry FWD (без хибриден, без AWD) 2021 Toyota Camry FWD (без хибриден, без AWD)...

Креативната закачалка во форма на S може да складира повеќе облека, други куки Може веднаш да биде мулти�

Флексибилно, отстранливо, може многу добро да се држи до магнетката Висока јачина и отпорност на топлин�

Прирачникот вклучува функција за водич за рака и програма за обука во текот на услугата, форма за брзо с�

Рачно изработени во Франција 2021 Орнамент на кристал на приврзокот Лалике Димензии : H 0,24 "x D 2.60" (H 0,60 cm x D 6,6

Висококвалитетен материјал : Направен од сунѓер, материјал од Оксфорд, нашата торба за шминка не се крши

【Ефикасно ладење и 3 во 1 функција】 Како можам да се оладам во секунди Во жешкото лето? Mini Air Cooler ќе одгов�

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика Транспарентноста од 99% ја зачув�

Size : 16 "x20", правоаголна дрвена плоча со цврста граница ✔material : Квалитет и цврста конструкција на цврсти р�

Случај од 12 пакувања марамчиња x 50 марамчиња по пакет = вкупно 600 марамчиња Случај од 12 пакувања марамчињ�

Организатор на облека За Преклопена Облека : организатор на облека за Гардероба За Фармерки може да ги з

ПОРЦЕЛАНСКО ЈАДЕЊЕ СО МЕД ОД ЈАБОЛКО ВО ФОРМА НА ШЕСТОАГОЛНИК : Воведете Ја Новата година со софистицир�

Лесен и мултифункционален, може да биде во спалната соба, студиската соба, канцеларијата и другите сцен�

Наменето за денешниот модерен производител, правилото за челик со контура на Spellbinders Dies Додадете сосема

Совршено за чистење на каминот од врвот до дното или преку вашиот камин Чистете ја шпоретот сам и заштед

[100% Нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен ТПЕ материјал Тоа е поскапо за производство, н

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Производители на мраз со мраз со висок квали�

★ 【Замена за】 Моторцикл АТВ 4 Вилер квад скутер нечистотија велосипед Go Kart ; ★ 【Големина】 Оценет напо�

Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Ништо Стил на глава : Ништо Материјал : месинг Пакет : 100199 п 10

Дизајн на изглед, приклучок и игра : Овој мобилен надворешен хард диск изгледа исклучителен и елегантен

Високо точен модел на статички приказ Димензии на пакетот : 6,4 H x 38,8 L x 24,8 W (сантиметри) Тежина на пакет : 1,0

Дијаметар : 3 / 4 " Должина : 11 / 2 инчи Материјал : челик Стил на глава : хексадецимален (клуч од 11 / 8) Ние имаме

Апликација : Ракавите на батериите главно се користат за завиткување на разни батерии, како што се 18650, 217

Направено од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина и термичка изолација, и внатрешните и

Производ 1 : Спецификации : целокупна DIA 111 / 16 ", целокупна должина 33 / 4", Шанк Дија Производ 1 : Изградете жел

Големина : 20мм Пакетот вклучува : прекинувач за копче на опашката од 10 x Flashlight | Тип на прекинувач : Прекин�

1 Никогаш не пропуштајте го нашиот екран на проекторот, тоа ќе биде најдобриот пријател на вашиот проект

●Прекрасен Викиншки Нож Дебелото и цврсто сечило е изработено од Високо Јаглероден Челик...

Шрафцигер со прецизност 25во1 Филипс 1, 0, 00, 000; Стан 1,5, 2,0, 3,0, 4 Позидрив #1, #0; Безбедност Torx T5 H, T6 H, T7 H, T8 H, T9 H, T1

Зацврстени хромирани челични челични ванадиум со хемискицрни магнетни совети Ергономска гумена рачка

Шапката е дизајнирана да се ротира со дејството на ветрот, така што колку повеќе ветнуваат ветерот, толк

Микро Прекинувачи Микро Прекинувачи Едноставен вклучен рокерски прекинувач Овој тип може да се корист�

Мешавина од памук Затворање на патент ★ Материјал : Мешавина од памук Рејон и полиестер, овие материјал�

Ротациониот енкодер има функција на прекинувачот Направено од високо квалитетен материјал, антикорози

Овој модул е ​​дизајниран компатибилен со чија порта за поврзување е компатибилно со таблата за проши�

Затворање на патент Цврста предна мрежа назад Внатре и надвор од џебовите Ги исполнува барањата на ANSI / I

●ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА●има 118 x 24 инчен банер за честитки град со исклучителен дизајн, 20 парчиња балони И Под

Висококвалитетна акрилна боја : Висока репродукција на боја, безбедна и здрава, добро покривање на боја�

Заокружени агли и постигнаа поддршка за брзо опаѓање и примена Поликомпозитен винил со дебел 6мил со тр�

Scroll