Свеж
BEWDIO Кујна Чистење Крпи, Високо Абсорбента Микрофибер Чистење Партали, Лесен Микрофибер Крпа За Миење Садови, Автомобил, Прозорец Чиста Крпа 12x12

BEWDIO Кујна Чистење Крпи, Високо Абсорбента Микрофибер Чистење Партали, Лесен Микрофибер Крпа За Миење Садови,

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

●МЕКА КРПА ОД МИКРОФИБЕР-Овие крпи се направени од мек корален кадифе Висококвалитетни партали од микрофибер, можат ефикасно брзо да апсорбираат течности, погодни за секоја семејна употреба. ●СИЛНИ ПАРТАЛИ ЗА ДЕКОНТАМИНАЦИЈА-Големина : 12 " x12 " (30cmx30cm); Пакување : 5 парчиња. Тие се лесни, супер апсорбирачки и брзо се сушат, има моќна јасна функција за контаминација, лесно се отстранува маслото и се лесни за употреба во кујната.(Бидејќи станува збор за рачно мерење, може да има грешка од 1-2см. €КУЈНСКИ КРПИ за ЧИСТЕЊЕ - кујнските крпи за чистење лесно се чистат. Само тријте со обичен детергент за крпата повторно да изгледа ново. Дебелите крпи за чистење микрофибер може да се мијат рачно или машински. Овие крпи можат повторно да се користат и не се фрлаат лесно. ●КРПА ЗА САДОВИ ОД МИКРОФИБЕР - овие партали за чистење не се погодни само за кујнски крпи, туку и многу погодни за миење садови, маси и столови за чистење, масло за бришење, бришење раце, крпи за прашина, чисти крпи за автомобили, чистење прозорци и работа на отворено, како што се кампување, кампување на отворено, итн. €Bewdio Бренд е посветена на обезбедување на секој клиент со крајна позитивни купување искуство! Ако има проблем со која било причина што не сте задоволни со нашиот производ, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви помогнеме. Опис На производот Бренд : BEWDIO. Материјал : Овие крпи се направени од мек корален кадифе. Микрофибер крпи големина : 12 " x12 " (30cmx30cm). Пакетот вклучува : 5 парчиња. €КУЈНСКИ КРПИ за ЧИСТЕЊЕ - кујнските крпи за чистење лесно се чистат. Само тријте со обичен детергент за крпата повторно да изгледа ново. Дебелите крпи за чистење микрофибер може да се мијат рачно или машински. Овие крпи можат повторно да се користат и не се фрлаат лесно.

За производот

Купувачите избираат и

Личниот преносен филтер за вентилатори ви дава ладен воздух, каде било личниот вентилатор за ладење Blaux

Одговара на Ролни од 15 Инчи нашиот диспензер за завиткување совршено се вклопува На ролната од пергаме�

? Освежувачки без да чекате Намалете ја температурата за 12 Целзиусови степени во безводна состојба и 46 с

Лесно за инсталирање : Нема потреба да вежбате Секоја закачалка за капа има подлога за лепило, која е мно

Двојни активни контролори, кешот на NVRAM, резервна копија на двојни минисаси, 40 GBE, SAS 12 GB / Sовозможени Опер�

Супер мек 100% памук Печатено од едната страна со уникатен дизајн Одговара на стандардно шише со топла во�

Леќи за Глава на печатач, 100% произведени во САД Печатач Главата Огледало, 100% произведени во САД...

Нашите производи за премија за рафинирање се спарени со непречена единица за превална моќност за да обе

Боја : Случајна боја и стил Материјал : меко полнето МУЗИЧКИ : Ветерот Чимс Шимс ќе направи да звучи прсте

Најлон веб се протега повеќе, помага да се избегне вчитување на шок Процесот на инспекција за предупред�

ОВА не е ТЕЖОК СЛУЧАЈ Тоа е налепница за винил кожа / налепница и не е направена од гума, силикон, гел или �

Вишок ставка Пакувањето има носење, или може да недостасува Неискористена ставка Пакувањето има носење

▶ Содржина на пакетот : Замена на касети за мастило за печатач за повторно производство на печатач за Cano

1 2 : Опфатен дизајн : Со димензии од 19,68x9.84x9,84 инчи, оваа торба обезбедува голем достапен простор со 1 прост

Нова генерација А+ ламба фитил внатре во сијалицата го прави испорачува висока дефиниција и висок контр

Кратката рачка за заклучување на адаптерот за садови од Haoge Овозможува да ја замените оригиналната рачк

Бесплатна подлога за греење : Вградена батерија за полнење 2500m Ah и усвојување на начин за полнење USBC Лесе

Фигура на буквата Енеско : Од колекцијата на Беатрикс Потер Азбука за бебиња Прекрасен декор : Оригиналн

Cleanе ги расчисти млазниците и ќе произведува пофини отпечатоци Испратено во заштитна пластична кутија..

Изберете какви било 3 декорации и добијте најевтино 1 бесплатно на исходот Бесплатна испорака...

? Нашиот божиќен украс на карантин е добар начин да се одбележи 2020 година на социјалното дистанцирање и �

Шаблон за еднократно матрицирање на wallидот Користете на постери картички за списанија за книги за книг

Комплет од 12 парчиња : 6 стаклени садови со 6 стаклени капаци отпорни на топлина ПРЕМИУМ СТАКЛО : Изработе

ПТФИКС 6Х2 5НС35А БК, Дистрибутивен блокБлок со хоризонтално усогласувањеблоковите можат да се премостат

кожа Направени во САД или увезени Материјал : Надворешниот прстен на пепелта е изработен од кожа, а внат�

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Тежина : 373 G; Рачка Агол на отворање : 60 степени Капацитет за одржување : 180кг / 397 кг; Модел бр Агол на отвор

141мм x 72мм Лесно се лизга на документи Силен зафат за држење документи заедно Одликувајќи се со дизајн од

Највисок квалитет на аеросолна боја со вграден во зацврстувач (2pack) Исполнет со професионална боја на Ва

1 ?Издржливата обвивка не е лесна за кршење и може да ви служи некое време Едноставен дизајн, лесен за упо

CABLE SAE : Лесен за употреба : Едноставно приклучете го женскиот приклучок во 2 1mm машки AC на DC адаптер за нап�

Fit for Doss Soundbox Touch, Soundbox Pro Pro+, Soundbox PlEGo I II, Traveler Bluetooth звучник1 A Влез : 100240 V 5060 Hz UL наведени производи Производ

❤ 【Прилагодливи режими на температура】 Загреаниот навивам на трепките има два режима на температура �

Име На Производ : Држач За Картичка; Капацитет : 48 Парчиња Надворешна Големина(Прибл 5 х 11 х 2см / 5 8 " (LWT); Од

Разновидни Корпи Со Тркалезна Жица Корпи за Складирање Мултифункционална Ленена Ткаенина Цветна Корпа

【Димензии】нумери висина : 0,36 инчи, должина : 30мм / 118inch, широк : 14мм / 0,55inch, висока : 7,2мм / 0,28инч; модел : 3461bs /

28 Во x 40 во со 3 инчен врвен пол пол пол за виси од вашиот знак или пол пол (пол додатоци не се вклучени) Нап�

Пластична рамка со рачка и виси око Направено од висококвалитетен материјал Доаѓа со висечка јамка...

Пу Избрана PU кожа, водоотпорна и нелизга, се чувствувате мазно и удобно За чистење, се препорачува редов�

Надворешни куќишта за погон на порталот за Traxxas TRX4 Се вклопува пред или заден Продаден како пар Користет

Димензија на надворешната рамката е 120мм(Л) х 120мм(В) х 25мм(Ч) / големината на вентилаторот во инч е 4,72 инч�

Ослободете се главоболки и мигрена Главоболка од блабок Капа за олеснување на мигрена може да се корис�

Име на производот : (издржлив во употреба) Планини за сечење пластика Материјал : Метал, безгрешна пласти

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

Scroll