Свеж
ПРО Слушалки Компатибилен Со ВАШИОТ LG LG XBOOM Оди PL2S Бис+ Вграден Микрофон Без Раце и Јасен Дигитално Јасен Аудио!

ПРО Слушалки Компатибилен Со ВАШИОТ LG LG XBOOM Оди PL2S Бис+ Вграден Микрофон Без Раце и Јасен Дигитално Јасен Аудио!

Достапност: Достапно.
DEN 143.20

?Queafefice : Прво : Ова е специјално Компатибилно со ВАШИОТ LG LG XBOOM Go PL2 S што одговара на вашата порта од 1/8 инчи или 3,5 mm се препорачува за безбедно работење додека правите речиси сѐ! ?●Лесен q : Пренослив, земете со вас насекаде, користете како резервна копија, со Двојни Стерео Слушалки, ова зазема речиси половина повеќе простор и не се заплеткува лесно како другите стерео слушалки. ?①НАДГРАДБА БЕЗ РАЦЕ : Надградена со КОРИСТЕЊЕ на НАЈНОВИТЕ дигитални оптимизирани 5.0 Автентични Сертифицирани чипови, уживајте во ефектите НА hd повик без да бидете погодени од бучна средина. ?①ВРЕМЕНСКИ ДОКАЗ дека Секојдневниот живот е хидроизолација, ги поддржува повеќето дождливи спортови на отворено, теретана, потење, ви овозможува да уживате во музиката во спортот. Уживајте БЕЗБЕДНО со ЕДНА СЛУШАЛКА, МОНО, хифи сцената и уживајте во извонредните ефекти. ?●СПЕЦИФИКАЦИИ за СЛУШАЛКИ : ги Исполнува или надминува повеќето стандарди за безбедност и возење кога користите само една слушалка, а не две, затоа нема да бидете расеан. ?Queafefice : Прво : Ова е специјално Компатибилно со ВАШИОТ LG LG XBOOM Go PL2 S што одговара на вашата порта од 1/8 инчи или 3,5 mm се препорачува за безбедно работење додека правите речиси сѐ!. ?●Лесен q : Пренослив, земете со вас насекаде, користете како резервна копија, со Двојни Стерео Слушалки, ова зазема речиси половина повеќе простор и не се заплеткува лесно како другите стерео слушалки. ?①НАДГРАДБА БЕЗ РАЦЕ : Надградена со КОРИСТЕЊЕ на НАЈНОВИТЕ дигитални оптимизирани 5.0 Автентични Сертифицирани чипови, уживајте во ефектите НА hd повик без да бидете погодени од бучна средина. ?①ВРЕМЕНСКИ ДОКАЗ дека Секојдневниот живот е хидроизолација, ги поддржува повеќето дождливи спортови на отворено, теретана, потење, ви овозможува да уживате во музиката во спортот. Уживајте БЕЗБЕДНО со ЕДНА СЛУШАЛКА, МОНО, хифи сцената и уживајте во извонредните ефекти. ?●СПЕЦИФИКАЦИИ за СЛУШАЛКИ : ги Исполнува или надминува повеќето стандарди за безбедност и возење кога користите само една слушалка, а не две, затоа нема да бидете расеан. Провизорските Слушалки специјално Работат Компатибилни со ВАШИОТ LG LG XBOOM Go PL2 S Со Вграден Микрофон и Јасен ЈАСЕН БЕЗБЕДЕН Аудио! (3,5 мм / 3,5 стапки Должина Кабел)?ЈАСЕН ЈАСЕН СТЕРЕО Двоен Жичен Комплет За Слушалки од 1/8 инчи и 3,5 мм??КАРАКТЕРИСТИКИ : ? ●Ја користи новата v5 дигитална crsip чиста технологија за да обезбеди поконстантна стабилна врска со помала потрошувачка на енергија que Полуизолациони Гумени слушалки за уши испорачуваат висококвалитетен звук и вградениот микрофон обезбедува јасна комуникација помеѓу вас и вашиот повикувач.

За производот

Купувачите избираат и

Направено од челик со алатка со најдобар квалитет Дизајнирано да ги зафати сите форми...

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Материјал : случа�

Оксфорд ткаенина Материјал : 300д оксфордска ткаенина+картон, силен и издржлив.8 " D Голем капацитет може д�

Механизмот за помош на моќност ја намалува потребната сила Вметнете документи во хартија шредер без по�

Метчињата од прашина можат лесно да избришат ѓубре, како што се пукнатини од countertop Лесно за чување, прак�

Тип На Предметот : Јога Мат Пешкир Изработени Од Микрофибер, меки, издржливи и Густи честички против лиз�

МултиIQ технологија : Револуционерната технологија на Minelab ја комбинира моќта на повеќе детектори во едн

Големина На Керамичка Плоча : 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Тој е цврст, разноврсен и стилски, и секој м�

Безбедносниот Штит Пончо покрива колба Во Серија тм или СТМ мантија Пончо има две стаклени пристаништа

БРАТ ВИСТИНСКИ КЕРТРИЏБрат ТН210БК е Брат Вистински кертриџ кој произведува црни отпечатоци со висок кв�

Замена на филтерот за прочистување на воздухот Honeywell 53000 Го заменува префилтерот Honeywell HRFAPP1...

Основни параметри : Оперативен напон : AC85 V240 V Работна фреквенција : 315 MHz Максимална моќност : Помалку од 50

Челик на главата на серија : Челик од легура на хром ванадиум, школка за заштита на животната средина CRV м

Моќно дејство на вителја користи циркулацијата на Вортекс на Ворнадо Вортекс и енергетски ефикасен, бе�

Опис На Ставката : Делови За Лаптоп Гаранција : 90 дена За да бидете сигурни дека ја добивате вистинската �

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Број на модел : L88012 Добредојдовте во нашите п

MR1482 RS (I = 14mm, дебелина = 4mm) Лежиштата MR1482 RS се запечатени од обете страни за да се задржи лубрикантот напра

●МАТЕРИЈАЛ€ : производите се изработени од висококвалитетно цврсто памучно платно во тешка категориј�

Тип На Производ : Електронски Прекинувач Димензии На Пакетот : 4 Земја На Потекло : Јапонија Тежина На Пак

Мелење камен на гранулатор : 6 процеси на обработка, како што се фалсификување, сечење, дупчење, дупчење, �

Електромеханички релеи Електромеханички релеи Електромеханички релејхХ54 PL AC 380 V COIL 4 P2 T Зелена LED ламба

Изработен од материјал со висока јачина, мала тежина и пренослив Инчни и милиметарски скали за мапирање

Затегнување на затегнување : ракавот со навој на жицата е прицврстувач за женски нишки со одредена елас�

Направено со водоотпорен материјал, патент со горниот отвор непречено се лизга и овозможува удобен при�

МЕКА КОНСТРУКЦИЈА : прашините се направени со прсти од микрофибер од шенил, кои се совршени за сите ваши

Опис на производот Б0305VR, единечна чајната кујна, ригиден гушав, вандал отпорен на аератор / рачка, антиро

Овој груб сет се користи за монтирање на тоалетите Geberit Sigma60 со плочи на површински покритие Овој груб се

Спецификации : (10 парчиња се вклучени во пакетот) Тип : N080332 Големина : Ø16x6mm Материјал : HDPE Фокусна должина

Заштита од испакнатини и гребнатини Одговара на различни модели на таблети Лесен за употреба со едност�

Отстранувач на гребење на автомобили едноставно исцртајте ја гребењето, оставете ја брзо да се исуши и �

✅ Скенер за високи андроид : опремен со стабилен процесор Qualcomm OctaCore 14 GHz, врз основа на безбеден и познат

● ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : козметичката кеса е изработена од висококвалитетна ткаенина Водоотпор�

Издржлив и Еколошки Заштеда На Енергија / Трошоци Леснотија На Инсталација Сјае Светло СО ЛЕР Неон Издр�

?СОВРШЕН ЗА ЗАБАВА овој топер за торта е совршен за годишнини од туширање за бебиња, роденденски забави,

Scroll