Свеж
SDGH Преносни Подароци Подарок Пешачење Качување Опстанок Алатки Алуминиумска Легура Џеб Отворено Кампување Компас Рачни

SDGH Преносни Подароци Подарок Пешачење Качување Опстанок Алатки Алуминиумска Легура Џеб Отворено Кампување

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Користејќи алуминиумски легиран материјал, по фрлањето на процесот на позлата, текстурата е многу добра Компактен, лесен, практичен, погоден за надворешна употреба. Водоотпорниот компас е исто така водоотпорен и отпорен на тресење. Компасот исто така опремен со приврзок за клучеви, лесен за носење. Компасот може да се користи во пешачење, кампување, качување, возење велосипед, навигација и други активности на отворено. Користејќи алуминиумски легиран материјал, по фрлањето на процесот на позлата, текстурата е многу добра. Компактен, лесен, практичен, погоден за надворешна употреба. Водоотпорниот компас е исто така водоотпорен и отпорен на тресење. Компасот исто така опремен со приврзок за клучеви, лесен за носење. Компасот може да се користи во пешачење, кампување, качување, возење велосипед, навигација и други активности на отворено. Користејќи алуминиумски легиран материјал, по фрлањето на процесот на позлата, текстурата е многу добра.Компактен, лесен, практичен, погоден за надворешна употреба.Водоотпорниот компас е исто така водоотпорен и отпорен на тресење.Компасот исто така опремен со приврзок за клучеви, лесен за носење.Компасот може да се користи во пешачење, кампување, качување, возење велосипед, навигација и други активности на отворено.Калибрацијата на компасот е јасна, одличната изработка, истакнувајќи ја оценката, може да се користи како подарок.Спецификации : Материјал : алуминиумска легура : Златен Дијаметар : 50mm Weight : 0,06 kg Size : 5x5x2cm карактеристики : Пренослив,лесен,издржлив погоден за : Кампување,пешачење,качување,Спортски дисплеј На отворено : Pointer Use : Режим На Носење На Покажувачот : Вклучен Рачен Пакет : 1x Компас за Кампување пакетот го вклучува главниот производ, и сликите на Други Производи се само за прикажување.

За производот

Купувачите избираат и

[Сеопфатна заштита] кога клучот се тресе, заштитете го вашиот нежен Воздушен Ознака од прашина и гребнат

Дијамантските Етикети се економична опција за секундарно означување на контејнерот Димензии на пакето

Заштеда на простор : Ни требаат само 15 см слободен простор за да ги поставиме нашите производи Не само шт

?[материјал] Лесен, Мек и Удобен, Секојдневен, пријателски за Кожата, Опуштено Вклопување, Има Поприродно

Нето тежина : 63g; Должина на флејта : 70мм / 2,8 " Вкупна должина : 100мм / 4"; Дијаметар на дупче за дупчење : 6,4мм

Големина : 3,43 × 3,43 × H098in 3,57oz материјал : порцелан направен во Јапонија Минојаки микробранови безбедни и б

?●Модерен Лустер Во Стилот На Свеќа ● овој лустер Во фарма е изработен од метал, неговата рамка удира во

Скала : 1 / 100 Рачно изработени од серија мајстори занаетчии користејќи само материјали со највисока оцен

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

1 Кимберли Кларк Corless Double Jumbo Roll Roll Toutail Haper Dispenser, Black (чад), димензии на диспензерот : 2 "x 6" x 11 " Дизајнирано д�

[Карактеристики на производот] Опашките светла имаат силна структура,добар удар,удар,отпорност на праш�

Целосно капсулирано со IP67 ниво Постојан режим на напон Изолација класа II, без Ф Погодно за декоративно /

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

Количина : 20 покани и 20 коверти Димензија : Поканите картички се мерки 4 x 6 инчи Премиер материјал : Покани

Ова е сосема нов мотор за вентилатор на OEM кондензатор Дел за замена на OEM со врвен квалитет! 1140 вртежи во

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

* 12 канали со XLR и влезови на линијата : XLR влезови со трим за добивка, вклучени филтри со висок премин и 48 V

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Потекло : Кина Марка : Кангшенг Број на производ : кслид Категорија на производи : производи на Отворено...

● Тркалезна Датотека, Машинисти, 8 Во Л, Рио Рачка ● Облик На Профилот : Тркалезна € Должина : 8 во...

Полиуретан за отпорност на хемикалии, абразија и абење Челични затегнувачки кабли за цврстина, издржли�

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

Висок Квалитет : еколошката издржлива оксфордска ткаенина и Изолираната алуминиумска фолија ја прават

(Многу од 12) 24oz купови во форма на куглање во облик на куглање Овие бели шишиња се обликувани како куглан�

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

Специјална белешка : Ние ќе го смениме вашиот текст во фонтот на сликата за рекламирање по дифолт Големи

1,5 мл микроцентрифугични цевки изработени од висококвалитетно медицинско одделение полипропилен transpare

Тој е дизајниран да работи со ПРИСТАНИШТЕТО УСН на конзолата *четирите единици моќни вентилатори го под

●ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ е Изработен од издржлива пп пластика и познато е дека е посилен и поубав од другите

FXAntireflex Филм за заштитник : без сјај, апсорбирање на шок, совршено вклопување и компатибилен со AsFonepad 7 (ME372

Гумениот ритам особено погоден за удирање на вилушки за подесување на ниска фреквенција Подесување вил

Ултракомпактен брз премиер со квалитет и перформанси на леќите од серијата W / G 8 максимална решетка за �

? 【Уникатен афроамериканец Дедо Мраз】】 Толку симпатична афроамериканка Дедо Мраз верува дека никогаш

Софтверски пакет за ракување со бранови со повеќе од 400 мерења, декоди на сигнали и тестови за усогласен�

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

Scroll