Свеж
Заклучување Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Изолиран Со Рачка, Капак, 16 мл, Морнарица Метро Кригла, 1 Брои

Заклучување Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Изолиран Со Рачка, Капак, 16 мл, Морнарица Метро Кригла, 1 Брои

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Дополнителна внатрешна бакарна обвивка термички изолира топли пијалоци и треска мраз-ладни пијалоци Жешките пијалоци остануваат топли до 12 часа. Ладните пијалоци остануваат ладни до 38 часа. Совршен за кафе, чај, сок, вода итн. Замавнете го врвот за отворање и затворање. Дизајниран имајќи ја предвид практичноста и удобноста, капакот за замав овозможува лесна употреба со една рака. Тамблер и капак се направени од материјали без БПА и фталат. 18/8 нерѓосувачкиот челик од медицинско одделение не пренесува вкус и го елиминира металниот вкус. Премиум Облогата во Прав се спротивставува на гребнатини, пилинг и избледување на бојата. Разновиден и сигурен. Нетоксичен, без бпа, лесен, отпорен на ' рѓа и нерѓосувачки челик со врвна оценка 18/8. Кажете им збогум на хартиените чаши и скапиот отпад. Вакуумската изолација со двоен ѕид ги одржува пијалоците ладни дури 47°F до 18 часа и топли дури 140°F до 3 часа. Практичното заклучување и капакот на замав со силиконски дихтунзи спречуваат излевање и одржуваат идеална температура. Голтка На Метро Кригла во близина на топол камперски оган. Донесете Ја Вашата Кригла За Метро на сесијата за проучување на библиотеката. Користете со или без сламка. Прицврстената рачка обезбедува цврст стисок. Нелизгачкото силиконско дно ја намалува бучавата и лесно се фаќа за рамни површини. Достапно во три бои : Морнарица, Нане, Надвор Од Бело. Издржлив и убав надворешен слој во прав се спротивставува на гребнатини, пукнатини и пилинг. Облик на ставка : Тркалезна. Разновиден и сигурен. Нетоксичен, без бпа, лесен, отпорен на ' рѓа и нерѓосувачки челик со врвна оценка 18/8. Кажете им збогум на хартиените чаши и скапиот отпад. Вакуумската изолација со двоен ѕид ги одржува пијалоците ладни дури 47°F до 18 часа и топли дури 140°F до 3 часа. Практичното заклучување и капакот на замав со силиконски дихтунзи спречуваат излевање и одржуваат идеална температура. Голтка На Метро Кригла во близина на топол камперски оган. Донесете Ја Вашата Кригла За Метро на сесијата за проучување на библиотеката. Користете со или без сламка. Прицврстената рачка обезбедува цврст стисок. Нелизгачкото силиконско дно ја намалува бучавата и лесно се фаќа за рамни површини. Достапно во три бои : Морнарица, Нане, Надвор Од Бело.

За производот

Купувачите избираат и

【Чисти природни есенцијални масла】 Свеќи од ароматерапија користат чист природен восок од соја и раст

Број на модел : EPN510 Количина на пакет на артикли : 1 Тежина на пакет : 0,26 фунти Број на модел : EPN510 Количина �

Полиестер / платно + торбички торбички торби Голема торба за лаптоп тота за жени : женската торба за тота

Материјал и големина : Оваа конзерва за отпадоци од бања во спална соба со капаци (8,66 "W x 143" H) е направена �

●Материјал#надворешното буре од нерѓосувачки челик е изработено од внатрешно буре ОД ПП, кое е издржли�

Овој пластичен модел бара склопување и сликарство Лепила, алатки, бои, итн., Се продаваат одделно...

Големина : 3,7 см х 5,8 см (1,5 инчи х 2,3 инчи) Класификација : ножици За Нокти, Секач, ножици Карактеристика : Му

Тоа Исто Така Може Да Биде Убав Божиќ И Др Фестивал Декорација Платнени Кутии за Складирање Во Полици Ко

Viewz VZ56 SM Viewz VZ56 SM 5.6 "LED дисплеј, аналогни и дигитални влезови (CompositeBNC, TVI, AHD, HDMI, VGA), DV 12 V Camera Power Out Audio поддршк�

Брзо за прицврстување и одвојување Лесно се отстранува од преградата за да можете лесно да фотографира

Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека �

☀ Материјал и големина : Оваа торба за градите е изработена од висококвалитетни, високи густина и издрж�

4 пакет со висококвалитетни винилни декорации, направени во Соединетите Држави (SLC, да бидат точни Прибл�

*Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба *Нова рампа за сечење дизај�

4 инчни кабелски јамки завртки монтирани на мостови прстени се со жици и кабли чувствителни на податоци

Исполнете ги сите дневни основни барања за шминка Нежно, пријателски за кожата, не иритирачки...

Нерѓосувачки Челик Произведено во САД или Увезено ШИЛЕСТИ НОКТИ за ЧЕВЛИ Лесни за чување и чистење, нок�

Овие мијалници се направени од висока градба на материјал за долготрајност за долготрајна издржливост

✔ Гржени и издржливи : За да се обезбеди безбедно отстранување на остар отпад, садот е изработен од силн�

Надворешноста на оваа пепелник е изработена од еколошка кожа PU, а ентериерот е изработен од трајна тврд�

Средна големина : 4,5 во W x 3 ефикасно во намалувањето на мирисот на чад без хаос што доаѓа после Најдобрио�

Дизајн на симпатична зајак : getе добиете 1 парче украси за велигденски зајаче за домот, а тие се дизајнира

Прецизните вежби лесно можат да се користат на модели, скулптури, итн, Како занаетчиска вежба за секоја �

Сценари за апликација : Можете да носите мали светла на чевлите за да ги носите како фарови за да ја згол�

Двојно матично и стаклено преден панел се одликува со прилагодена и индивидуално нумерирана фотографи�

Прекинувач за затемнување на чувствителен на допир : Функцијата за меморија се сеќава на претходната по

Зошто да платите месечна претплата, кога можете да ја заштитите бесплатно? Самомонитор и заштедете кога

Поврзува до 1024 уреди SAS / SATA или 32 NVME уреди Обезбедува максимална поврзаност и перформанси за сервери и а�

Скоч (Р) маскирање лента за маскирање со високи перформанси 2693 е мазна, тешка, миникрепова лента за маски

СПЕК : 100feet (31 Meters) / Roll,15,5g на метар; внатрешен дијаметар : 0,170 "(4mm); надворешен дијаметар : 0,250" (6,35мм); операти

● Пакетот вклучува 11 пакет 4 парчиња капаци на седиштето на автомобилот Full Set + 2pcs подлошки на безбеднос

100% полиестер Грижа и чистење : машина / рака што се пее, висат суво Лесен и лесен за носење каде било во ко�

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

? Супер брзо време на отстранување CICI Lash Elite Gel Remover е најбрзо дејство на отстранувач на камшик на пазарот

Декорирајте ја вашата канцелариски материјал со овој налепница за налепници на паун и кашмир со златни

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Scroll