Свеж
BoxWave Кабел За Еспресо Дисплеј 15 Допир V2-DirectSync PD Кабел-USB-C ДО USB-C, Долг 10 Нога PD Плетенка Најлон Легура Кабел-Авион Црна

BoxWave Кабел За Еспресо Дисплеј 15 Допир V2-DirectSync PD Кабел-USB-C ДО USB-C, Долг 10 Нога PD Плетенка Најлон

Достапност: Достапно.
DEN 319.20

? [100 ВАТИ PD] Способен да превезува До 100 ВАТИ Pd Моќност преку својот плетен кабел од 10 метри, PD Кабелот Direct Sync е кабелот што ви треба За да го наполните Вашиот Дисплеј 15 Допир V2 и други уреди со голема моќност, вклучувајќи Лаптопи! Внимавајте на другите кабли кои можат да престанат да работат, па дури и да предизвикаат опасности од пожар! КАБЕЛОТ DIRECTSYNC PD е оценет за да се справи со пропусниот опсег и брзината со која вашиот Дисплеј 15 Допир V2 бара! ? [10-Метарски Плетен Кабел] Изработен Со 10 стапки НАЈЛОНСКИ материјали СО ВИСОК СТЕПЕН, PD Кабелот Direct Sync може да се справи дури и со најтешките средини. Овој кабел е силен, но флексибилен за да ги задоволи вашите потреби за полнење во секоја ситуација. Нема повеќе маневрирање во непријатни позиции додека Вашиот Дисплеј 15 Допир V2 се полни близу до ѕидот, седнете удобно и дозволете кабелот од 10 метри да стигне до вас!. ? [Олеснување На вирусот] PD Кабелот Direct Sync е опремен со издржливи, гумени релјефи ЗА напрегање НА GROMMET НА ДВАТА конектори за да се спречи кршење на кабелот и да се елиминираат проблемите со поврзувањето. ? [Пренос На Податоци Со голема Брзина] Приклучете Го PD Кабелот Direct Sync во вашиот компјутер ЗА НЕВЕРОЈАТНО БРЗ пренос НА податоци ДОДЕКА го полните Екранот 15 Допрете V2!. ? [Лесен За Употреба] Едноставно приклучете ГИ КОНЕКТОРИТЕ USB Тип-C на вашиот полнач, а другиот крај На Вашиот Дисплеј 15 Допрете V2 ЗА ДА ЗАПОЧНЕТЕ со полнење!. ? [100 ВАТИ PD] Способен да превезува До 100 ВАТИ Pd Моќност преку својот плетен кабел од 10 метри, PD Кабелот Direct Sync е кабелот што ви треба За да го наполните Вашиот Дисплеј 15 Допир V2 и други уреди со голема моќност, вклучувајќи Лаптопи! Внимавајте на другите кабли кои можат да престанат да работат, па дури и да предизвикаат опасности од пожар! КАБЕЛОТ DIRECTSYNC PD е оценет за да се справи со пропусниот опсег и брзината со која вашиот Дисплеј 15 Допир V2 бара!. ? [10-Метарски Плетен Кабел] Изработен Со 10 стапки НАЈЛОНСКИ материјали СО ВИСОК СТЕПЕН, PD Кабелот Direct Sync може да се справи дури и со најтешките средини. Овој кабел е силен, но флексибилен за да ги задоволи вашите потреби за полнење во секоја ситуација. Нема повеќе маневрирање во непријатни позиции додека Вашиот Дисплеј 15 Допир V2 се полни близу до ѕидот, седнете удобно и дозволете кабелот од 10 метри да стигне до вас!. ? [Олеснување На вирусот] PD Кабелот Direct Sync е опремен со издржливи, гумени релјефи ЗА напрегање НА GROMMET НА ДВАТА конектори за да се спречи кршење на кабелот и да се елиминираат проблемите со поврзувањето. ? [Пренос На Податоци Со голема Брзина] Приклучете Го PD Кабелот Direct Sync во вашиот компјутер ЗА НЕВЕРОЈАТНО БРЗ пренос НА податоци ДОДЕКА го полните Екранот 15 Допрете V2!.

За производот

Купувачите избираат и

20 салфетки по пакет Салфетките се печатат на ткиво од 3 слоја со мастила безбедни за храна, на база на вод

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

Електричен сет со 6 жици : Ултра светлина+ мерач : 008 1 / 2010 1 / 2014022032040 GHS жици GB8 1 / 2 гитара бумери, електрични

~ 【Две големина за сите】 : Вклучувајќи : 18екстра голем дијаметар од 9,5 инчи и дијаметар од 1*од 7 инчи триб�

Замена, ве молиме забележете ставка за замена може да не работи со сите функции како оригинални Осигуре

Комплетно вклучува знаме, пол и монтирање Висок 2 1 / 2 или 3 стапки x 15 стапки (кога е целосно собрано)...

●Големина} оваа кригла за патување е достапна во бела и сребрена боја Чашата е со дијаметар од 3,1 инчи на

Викторијански стил; Декоративно злато свртено со брада и потемна златна странична allид Рамката вклучув�

Materialiesекквалитетен материјал : После горење, полирање, обоена свила и други процеси, не е лесно да се нос�

Што има во кутијата? 1*Reolink Duo 4 G со соларна панел 1Keen Ranger Pt со соларен панел Бидете повторно Што има во кути

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина : приближно 7,5 x 3,7 x 0,6 инчи (19 x 9,5 x 1...

Димензии на пакетот : 3,5 Л х 0,75 Ч х 3,5 В (инчи) Тежина на пакетот : 0,09 фунти Земја на Потекло : Тајван, Провинц

®100% Силикон За Храна, Нашите подлоги за столчиња за бебиња се направени со 100% Силикон За Храна, КОЈ е бпа,

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло TPU мате�

★ Големина на случајот со молив : 20 ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моливи е изработена о

Битови за вежбање на топење Направено од висококвалитетен HSS Steel3 Идеално за употреба за намалување на д�

Резервен додаток за локатор за визуелни дефекти на оптички влакна Керамичкото јадро е посилно издржли�

Карактеристики : Корпи За Складирање Облека Што Се Движат Уредни И Ко Канти За Складирање Облека За Беби

● ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Издржлив и Еднократно; Изработен Со висококвалитетни материјали, нашио�

Повеќенаменски : тежините на Глуждот се одлични за вежбање, фитнес, трчање, одење, џогирање, основен трен

** Изработен од алуминиумска легура, тој е силен и издржлив без ' рѓосување **Врвни Алуминиумски Врвови з�

Име на производот : торба за складирање торби за ѓубре Функција на производот : Складирање кујна торба з�

Телото е 303 нерѓосувачки челик Топката е најлон Идеален за инсталација во помеки материјали, како што се

Земја на производство : Кина; Материјал : Електронски делови, алуминиум; Нето тежина : 3 G (Земја на произво

Мрежа : 4 G LTE, батерија : 1800 m Ah, работно време : 6 часа, време на подготвеност : 300 часа Меморија : 256 MB Nano Flash + 128

€Екстра Голема Торба За Складирање QМерење : 27,6 x 19,7 x 11 инчи, капацитетот на организаторот Е 100l што е пого

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење Голем капацитет на бат�

100% рачно изработени по нарачка Постојан винил се применува 3 "украс на дискот за разнишаност...

Големина : 7,3 инчи (18,5 см) Материјал : нерѓосувачки челик Земја На Производство : Јапонија Забелешка : по у�

Тип на налепница : Вметна налепница Различни дизајни : Заби и повеќе ликови за Ноќта на вештерките Долго�

Немо Кога станува збор за долговечноста на шаторот, ние ве покривме Иако сите подови на Nemo шатор се непр�

Име на производ (издржлив во употреба) : Стакло Малку; Тип : 6# Материјал : Беспрекорен Метал;Боја : Сребрен

Дијаметар : 71 / 4 "Третирано Арбор РНД / ДМНД : 5 / 8, 13 / 16" Целосно зацврстените, стручно затегнати челични те�

Scroll