Свеж
Linsoul 7Hz Salnotes Нула hifi 10mm Динамична Слушалка ЗА Возач ВО Уво IEM Со Метална Композитна Дијафрагма Нерѓосувачки Челик Facelate Одвојува 2pin OFC Кабел

Linsoul 7Hz Salnotes Нула hifi 10mm Динамична Слушалка ЗА Возач ВО Уво IEM Со Метална Композитна Дијафрагма

Достапност: Достапно.
DEN 415.84

【????????????? ???? ??????? ?????? ???7hz Salnotes Нула е револуционерна слушалка која ќе биде опремена со динамичен двигател од 10мм со метална композитна дијафрагма Металната композитна дијафрагма што ја користи нулата 7 Hz е изработена од висококвалитетни материјали, што го олеснува резонирањето или вибрирањето заедно со звучните бранови. Изграден е имајќи ја предвид леснотијата на користење бидејќи секој дел е дизајниран со прецизна точност, така што тие нема да го попречат аудио преносот. 【????????? ?????&????? ???????€7 Hz Salnotes Нула е сместена во пластична шасија погодна за животната средина со нерѓосувачки челик. Преземени се мерења со висока прецизност и прецизност засновани на ergономијата за да помогнат да се создаде слушалка која нуди одлични акустични перформанси, како и безбедност, удобност и издржливост. 【?????????? ???? ?????? ??? ?????Слушалките вклучуваат кабел што се одвојува со позлатени конектори од 0,78 мм 2. Кабелот е изработен од 4 основни Бакар Без кислород Со висока чистота во паралелна структура, додека секое јадро е направено од 19*0,08 жици+250Д за максимално да се избегне губење на сигналот и да се обезбеди пренос со висока верност. 【??? ??????, ???? ??????7hz Salnote НУЛА го прави крајното аудио искуство достапно за вас од практичноста на вашиот мобилен уред, лаптоп или десктоп компјутер. Техниката за дотерување и употребата на динамичен двигател обезбедуваат точен и ефикасен пренос на аудио сигнали. Можете да уживате во мазен и точен звук без никакво изобличување. 【??? ????? ?? ????Со тоа што го именувавме НУЛА, имавме намера да ја испорачаме нашата филозофија на животот на секој клиент. Претходно нашиот тим донесе Безвременски и Вечен во заедницата, сега е време за нула. НУЛА значи вечност и смртност без крајност. НУЛА обезбедува неограничена имагинација и овозможува безгранични можности. Исто така, НУЛАТА е произведена во повеќе од една боја. За овој модел се усвоени три технобојни бои кои ќе ви донесат живописна атмосфера и ќе го подмладат вашето музичко искуство. 【????????????? ???? ??????? ?????? ???7hz Salnotes Нула е револуционерна слушалка која ќе биде опремена со динамичен двигател од 10мм со метална композитна дијафрагма. Металната композитна дијафрагма што ја користи нулата 7 Hz е изработена од висококвалитетни материјали, што го олеснува резонирањето или вибрирањето заедно со звучните бранови. Изграден е имајќи ја предвид леснотијата на користење бидејќи секој дел е дизајниран со прецизна точност, така што тие нема да го попречат аудио преносот. 【????????? ?????&????? ???????€7 Hz Salnotes Нула е сместена во пластична шасија погодна за животната средина со нерѓосувачки челик. Преземени се мерења со висока прецизност и прецизност засновани на ergономијата за да помогнат да се создаде слушалка која нуди одлични акустични перформанси, како и безбедност, удобност и издржливост. 【?????????? ???? ?????? ??? ?????Слушалките вклучуваат кабел што се одвојува со позлатени конектори од 0,78 мм 2. Кабелот е изработен од 4 основни Бакар Без кислород Со висока чистота во паралелна структура, додека секое јадро е направено од 19*0,08 жици+250Д за максимално да се избегне губење на сигналот и да се обезбеди пренос со висока верност. 【??? ??????, ???? ??????7hz Salnote НУЛА го прави крајното аудио искуство достапно за вас од практичноста на вашиот мобилен уред, лаптоп или десктоп компјутер. Техниката за дотерување и употребата на динамичен двигател обезбедуваат точен и ефикасен пренос на аудио сигнали. Можете да уживате во мазен и точен звук без никакво изобличување. 【??? ????? ?? ????Со тоа што го именувавме НУЛА, имавме намера да ја испорачаме нашата филозофија на животот на секој клиент.

За производот

Купувачите избираат и

1 Функција користи нови пристигнување креативни малку фокс тема магнети на било магнетна површинатабла

Компатибилен Модел : САМСУНГ ГАЛАКСИ ЗАБЕЛЕШКА 9 СамоВе молиме потврдете го моделот на вашиот телефон п�

●Повеќефункционални Корпи За Складирање Што Се Склопуваат Со Капаци ● Во Споредба со традиционалните

Дизајниран со цврст капак од калено стакло со раб од нерѓосувачки челик, ги запечатува природните соков

Играчка за кукли со прсти : Сетот вклучува 4 парчиња, што во голема мерка може да ја задоволи вашата потре

Материјал : Виси печатење дрвен знак, силен и издржлив, не е лесно да се избледи, светло во тежина и не е л�

Лесно е да се закачите на вашиот приврзок за клучеви, можете да го чувате во вашиот автомобил, дом или ка�

【Природна кварцен кристална топка направена од азиска ретка природна кварц кристална топка, што ја ис�

[Висок квалитет] држач за држачи на чадор, изработена пластика за влезот да ги задржи и организира вашит

Контејнерот за Складирање Ориз е херметички и осигурува дека житарките се суви, со што се обезбедува св�

●Компатибилни Модели●Компатибилен Со Samsung Galaxy Z Flip 4, Не Е Компатибилен со Други Модели,Ве Молиме Провер

❄ Портибилни климатизери со говорна контрола ја усвојува најновата технологија во 2023 година Гласовна

Псж овие нови капаци на фаровите се дизајнирани за 20052013 C6 Corvette €étarial®Изработен Со Премиум Поликарбонат

Едноставен моден wallиден уметнички декор : совршен модерен минималистички стил дрвен wallиден декор за ва�

Новата мултифункционална креативна неизведена, неозначување на кука за железна врата може да се корист

Боја : Хром Домување / Јасен Агол Модел На Сијалица : 9005 Високо / 9006 Ниско Светло (Светилки Не Се Вклучен�

Материјал : полиестер Повлечете го затворањето Печатена маица екипаж на екипаж со средна должина 3 / 4 ра�

Вклучува делови и покривање на трудот за механички и електрични дефекти по истекот на гаранцијата на ва

Треперлива Полирана завршница Со Никел додава малку глам во вашиот дом Се протега 4,75 инчи од ѕидот...

100% Полиестерски сатен Двојно лице иста текстура и светла боја Свилена површина без брчки, мека и сјајна.

Мидилото за враќање на енергијата со целосна должина за супермеко амортизирање Наречена синтетичка ку�

Дијаметар : 7мм Материјал : челик Стил на глава : хексадецимален (хексадецимален) Ние опфаќаме широк спек�

Единствени уметнички дела : Шарениот крал на свила на екранот Давид Мотив (млад Дејвид Слејнг Голијат и �

Кујна Мијалник Славини Дизајн на рачката со една рачка, Јасна идентификација на топол и ладен отпад Диз�

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

H систем, компатибилен со H System Single Cirkuit 3жица (На задниот дел од плочката за тела, треба да има терминали с�

Продадени како 25 / Кутија Слот за визиткартичка ги држи при рака информациите за контакт Карактеристики

Истегнување на јазикот на играчкиизгледот на шик и животинско животинско кукла се оживува со шик дизај�

◆ Преносен дизајн Компактната големина и ултра лесната тежина плус мека кожна рачка го прават тоа е мн�

Lvdt За екранот со мерка на вредност GageCHEK Рекордери Индустриски домови ; Рекордери Индустриски домови ; Фо

Затемнувачки 12" LED Smd Прстен Со широк опсег на затемнување од 10%100% Специјален led smd дизајн, лесен и преносл

Име на производ : Куќиште За Конектор За Заглавие;Тип : 3П Теренот : 3,96 мм;Големина(Прибл.) : 12 х 16 х 7мм / 0,5 "х

Itе е удобен ѓубре, затоа што не мора да се грижите за отворање на капакот дури и кога рацете ви се полни Т�

Scroll