Свеж
Jigmod DPST 4Pin Wallидни прекинувачи 2position Snap во Rocker Switch 15A 250Vac Dimmer Switchers 20A 125VAC додатоци

Jigmod DPST 4Pin Wallидни прекинувачи 2position Snap во Rocker Switch 15A 250Vac Dimmer Switchers 20A 125VAC додатоци

Достапност: Достапно.
DEN 345.60

Име на производот : Рокерски прекинувач; Тип : DPST; терминали : 4 пинови Позиција : вклучена/исклучена две позиција; номинален напон : 15 A 250 VAC 20 A 125 VAC. Севкупна големина : 3 x 2,5 x 3,5см/1,2 "x 1" x 1,4 "; големина на монтирање : 2,8 x 2,1см/1,1" x 0,8 ". Боја : црн, сребрен тон; материјал : , метал. Вкупна тежина : 10g; Содржина на пакетот : 1 компјутер X Рокер прекинувач. Име на производот : рокер прекинувач; тип : dpst; терминали : 4 пинови. Позиција : Вклучена/исклучена две позиција; номинален напон : 15 A 250 VAC 20 A 125 VAC. Целокупна големина : 3 x 2,5 x 3,5см/ 1,2 "x 1" x 1,4 "; Големина на монтирање : 2,8 x 2,1см/1,1" x 0,8 ". Боја : црн, сребрен тон; материјал : , метал. Вкупна тежина : 10g; Содржина на пакет : 1 компјутер X Рокер прекинувач. JIGMODAC 250 V Тековно оценување за различни оптоварувања? Индуктивно? Товарот : ? 5.25 Alamp? Товарен : ? 2.7aelectronic Starter? Товарен : ? starter?Load : ?4 ACapactive?Load : ?3.6 AVery Important Notice : Ratings on the switch label are only for Purely Resistive AC load, for other types of loads refer to the ratings above.DC load Current ratings are much lower than AC load, Ако треба да го користите овој прекинувач со повеќе од 0,5А DC оптоварување, за компатибилност на почетокот.

За производот

Купувачите избираат и

Лесните За читање дизел етикети ја прават вашата порака за гориво јасна Флексибилната винил етикета од

Пакување на производот : ќе добиете 20 кутија за складирање предмети Материјал на производот : овој произ

Големина : Опција 2 Број на модел : Титан аеро Тип на ставка : Јглава.75 / 3mm V6 топла крајот Степер мотор : Вкл�

100% Полиестер Затворање на копчето Машинско Перење За бесплатно прилагодување, ве молиме изберете Една �

Лентата За Глава е Еластична, Погодна За сите Големини, Погодна За Повеќето Форми и Возрасти на Главата,

Материјали : ХранаОдделение, Фда Во Согласност 21 CFR Дел 11 (тестирани ОД SGSCSTC Копродукции во 2022 година)...

Општи информации : Бренд : Dectek OS : Android 11 os Lollipop ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad Core 16 GHz*4 RAM МЕМОРИЈА : DDR3 2gb Внатре

Димензии : 4,5 инчи (Г) х 3ин (Ш) х 1,4 инчи (Ж) / 7,6 см х 11,4 см х 3см, пакување од два Паметно осветлување : Автома�

МАКСИМАЛНА ГОЛЕМИНА НА МОДЕЛОТ : 16,8 х 12 инчи Совршено вклопување HP 17 17.3" Лаптоп, HP ЗАВИСТ 17 17t 17m 17.3, КС Пави

Ова Е Сосема Нов Оем Печка Единица Грејач Пламен Сензор Врвен Квалитет Оем Замена Дел! Ова Е Сосема Нов О

? [МАГНЕТНО ПОЛНЕЊЕ] Адаптер За Боксови Компатибилен Со Newline Flex (27 инчи) Едноставно вклучете го магнетнио�

За превозот : Стандардна Испорака 721 Дена, во рок од 48 часа Испорака Надвор ЗАБЕЛЕШКА : Ве Молиме Изберете

Ааоео艾叶泡脚泡澡30110地地摊陈艾佰康摊陈艾佰康 Производ : нема проблем во квалитетот Апликација : многу широк опс

1988 Сад Нане Престиж Доказ Во собата Целосно Оригинално пакување Од Нане во САД, вклучувајќи Сертификат �

●Двоен Глава Прилагодливи Вентилатори За Автомобили● : овој вентилатор за автомобил со 2 ротирачки гла

Материјал : Козметичка кеса изработена од висококвалитетна микрофибер кожа, со рачен, материјал водоот�

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

БРЗО ДУПЧЕЊЕ : Бидејќи вежбата има 3 засечни рабови, таа вежба брзо, заштедувајќи ви работно време, заште�

Украсете го вашиот дом со стил оваа сезона! Димензии : 16"Х х 7" Диа Материјал : Стакло Од модерен до антички

Примерок цевка решетката Не за научни експерименти и мерење на течност, но исто така одлично за складир�

Керамика Големина на производот : 2,8 х 1,4 инчи (7 х 3,5 Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија.

10 ПАРЧИЊА / Многу 3296 прецизно прилагодлив отпор 103 10 k вредност 3pin приклучокВО 3296w Електронски 10 ПАРЧИЊА /

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

Исчистете ја површината на објектот за да го направите вшмукувањето многу посилно пред операцијата Кор

Ова Е Сосема Нов Резервен Реле За Замена Врвен Квалитетен Резервен Дел За Замена! Ова Е Сосема Нов Резер�

Опремен СО USB флешуред и со i OS и со windows системи, што ви овозможува попогодно да го инсталирате системот5 �

РАЧЕН ВЕНТИЛАТОР преклопниот вентилатор се преклопува до компактна големина околу 7,5 х 1 х 0,5 инчи; голем

Влез : 100 V240 V во светот Замена : Овој Адаптер Е Сосема Нов Заменски, А не Оригинален Преку Заштита На излез

Техника : Сјајна Материјал : Картон Форма : Плоштад Број на модел : DH10396 Оптоварување : 150 кг Секоја форма,г�

ЕДНОСТАВНИОТ притисок се движи од КУТИЈАТА : Комплетот За Воздушен Метар Dwyer 460 вклучува мерач на воздух

Вреден Пакет Сет : ќе добиете 6 парчиња црни и јасни младенчиња за пакување, со димензии прибл 15,8 х 10,2 х 3,9

Нашата линија На Експресни Најдобри Прибор за Пиење ви нуди висок квалитет со светла живописна слика Ти

●Содржина На пакетот ● Вклучувајќи : 1 X Средна Слика Виси Ленти; 1 X Ѕид Светилка Задниот Панел, 3 X Завртк�

●Мултифункционален●Кога ја користите 3д меморандумската подлога, бидејќи лепливите ноти и календари �

СТИЛ : Лесно креирајте совршени додатоци за да ја Направите вашата куќа Дом Одличен за Подароци или Реви

? ЛУКСУЗ НА ПРЕМИУМ ДУБАБУ ДАСКА И ПРИБОР за ЈАДЕЊЕ Направена од Еколошки, Одржливо одгледуван и 100% прир�

Практично за употреба : тестерот за напон на батеријата е прикажан со копче за вклучена функција, можете

Долготрајни ПРЕДВОДЕНИ Светла За Пакување 5 Пакети, Висококвалитетни Материјали Светло Што се Грижи за

Scroll