Свеж
Амазфит Бенд 5 Фитнес Тракер + PowerBuds Pro Вистински Безжични Слушалки Пакет, Со Монитор На Отчукувањата на Срцето, Слушалки w / Активно Откажување На Бучавата, Паметен Ч?

Амазфит Бенд 5 Фитнес Тракер + PowerBuds Pro Вистински Безжични Слушалки Пакет, Со Монитор На Отчукувањата на Срцето,

Достапност: Достапно.
DEN 1059.36

ВГРАДЕНА АЛЕКСА : Разговарајте Со Алекса на Вашиот Амазфит Бенд 5 Поставувајте прашања, добивајте преводи, поставувајте аларми и тајмери, креирајте списоци за купување, проверете го времето, контролирајте ги вашите паметни домашни уреди и многу повеќе. МОНИТОР ЗА САТУРАЦИЈА НА КИСЛОРОД ВО КРВТА : Со Амазфит Бенд 5 можете да ја измерите заситеноста со кислород во крвта и да ја разберете вашата физичка состојба со Отчукувања на Кислород. Идеален за време на тренинзи и спортови со висок интензитет, како што се маратони и тренинзи во теретана. 24/7 ОТЧУКУВАЊАТА на СРЦЕТО, ТРАКЕРОТ ЗА СПИЕЊЕ и АКТИВНОСТ : Амазфит Бендот 5 прецизното оптичко следење на отчукувањата на срцето ви овозможува прецизно да ги следите преземените чекори во реално време, целодневното следење на отчукувањата на срцето, поминатото растојание, согорените калории и квалитетот на спиењето и спиењето. 15-ДНЕВНО ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА : Збогувајте се со секојдневното полнење. Со целосно наполнет Амазфит Бенд 5, не треба да носите полнач за двонеделно патување. Со едно полнење, има доволно моќ да ве наплати цели 2 недели без ум. Маестрален Квалитет На Звукот ексклузивниот прилагоден независен акустичен модул, новата lcp дијафрагма со течни кристали и дизајнот на куполата На Power Buds На Amazfit Powerbuds Pro bluetooth слушалките обезбедуваат подлабок бас, помирен среден опсег и појасен високи тонови за супериорен квалитет на звукот. Можете да ги прилагодите поставките за еквилајзер за музика за да одговараат на 10 музички стилови, па дури и да ги прилагодите за да уживаат во песните во потполност. Моќно Активно Откажување На Бучавата до 40d B Amazfit Power Buds Pro sports слушалките обезбедуваат активно откажување на бучавата до 40d B, со хибридно дигитално адаптивно намалување на бучавата и технологија за пасивна звучна изолација. Едноставно долго-притиснете го страничното копче и светот се смирува во еден момент. Има 4 режими за откажување на бучава – Внатрешен, Патувачки, Спортски и Адаптивен-ги опфаќа повеќето аспекти од секојдневниот живот, од гледање филмови и игри, до спортување или возење во автобус. Следење На Отчукувањата На срцето И Прилагодена Апликација Experience Доживејте пробив во фитнес слушалките, со новододадените можности за следење на здравјето На Амазфит Пауербуд про спортски слушалки. Водечкиот индустриски модул за отчукувањата на срцето на ушниот канал и прилагодените чепчиња за уши кои овозможуваат поминување на повеќе сензорско светло, овозможуваат попрецизно следење на отчукувањата на срцето при вежбање додека се одржува удобноста. Амазфит Power Buds Про спортски слушалки играат предупредување ако се открие ненормално висок пулс, а исто така може да се поврзе со други популарни спортски апликации за да ги синхронизирате податоците за отчукувањата на срцето. Вашиот Паметен Спортски Партнер Моќните Пупки На Амазфит обезбедуваат следење на спортски податоци за да ја следат вашата брзина, растојание, потрошени калории, отчукувањата на срцето и многу повеќе при одење, трчање и возење велосипед. Добивајте гласовни известувања во реално време за овие метрики на спортски податоци на секој километар. Интелигентно ќе ја препознае промената во движењето кога ќе започнете да трчате и автоматски ќе започнете да снимате поврзани информации за вежбање. По активирањето На Режимот На Движење Во Апликацијата Цеп, тој автоматски ќе се вклучи кога ќе започнете со тренингот, за да ги направите басот иatsамот на вашата музика посилни и појасни, за помотивиран тренинг. ВГРАДЕНА АЛЕКСА : Разговарајте Со Алекса на Вашиот Амазфит Бенд 5. Поставувајте прашања, добивајте преводи, поставувајте аларми и тајмери, креирајте списоци за купување, проверете го времето, контролирајте ги вашите паметни домашни уреди и многу повеќе. МОНИТОР ЗА САТУРАЦИЈА НА КИСЛОРОД ВО КРВТА : Со Амазфит Бенд 5 можете да ја измерите заситеноста со кислород во крвта и да ја разберете вашата физичка состојба со Отчукувања на Кислород. Идеален за време на тренинзи и спортови со висок интензитет, како што се маратони и тренинзи во теретана. 24/7 ОТЧУКУВАЊАТА на СРЦЕТО, ТРАКЕРОТ ЗА СПИЕЊЕ и АКТИВНОСТ : Амазфит Бендот 5 прецизното оптичко следење на отчукувањата на срцето ви овозможува прецизно да ги следите преземените чекори во реално време, целодневното следење на отчукувањата на срцето, поминатото растојание, согорените калории и квалитетот на спиењето и спиењето. 15-ДНЕВНО ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА : Збогувајте се со секојдневното полнење. Со целосно наполнет Амазфит Бенд 5, не треба да носите полнач за двонеделно патување. Со едно полнење, има доволно моќ да ве наплати цели 2 недели без ум. Маестрален Квалитет На Звукот ексклузивниот прилагоден независен акустичен модул, новата lcp дијафрагма со течни кристали и дизајнот на куполата На Power Buds На Amazfit Powerbuds Pro bluetooth слушалките обезбедуваат подлабок бас, помирен среден опсег и појасен високи тонови за супериорен квалитет на звукот.

За производот

Купувачите избираат и

Изграден во САД 3мм едностран алуминиум Избледи и отпорни на абразија УВ мастило Печатен раб до рабЦело�

Комплетот за поправка користи висококвалитетни материјали за расклопување и поправка на мобилни телеф

Axial Nichicon VX серија Аксијален тип на олово на стандардна серија за општи цели 40 до +85 ° C (6,3 до 250 V), –25 до +85 °

Усвојување на негативна технологија за контрола на напон за подобрување на ефикасноста на полнењето и �

Компатибилен Со Lexmark MS321 и MS421 Работи ВО МС521, МС621, МС622, МХ321 Исто така за употреба ВО MX421, MX521, MX522 и MX622...

ПРАКТИЧНА ФИОКА ЗА ЈАЈЦА : фиоката За Јајца е дизајнирана со прилагодлив простор, може да собере околу 384

20 парчиња парчиња сет, универзален дизајн на SDS / SDS Plза вашата вежба за чекан Заедничкиот дизајн може да �

Електрично, дизајнот на мека гума линеарна рачка овозможува да се управува со шрафцигер електрично и ра

НАГРАДУВАНГорд добитник На Родителот Тестиран Родител Одобрен Печат, една од најпознатите одобрувања �

【Надградба на густа алуминиумска шипка】 : Надградената верзија на каткат од спреј е изработена од висо

Сите Метални Конструкции, вклучително И Леано Метал Програмабилни Стандардни Ленти За Враќање ЗА ВНЕСУ

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 93% памук, 7% спандекс Повлечете го з�

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

? [Мека и кадифена] Оваа мека кадифена торбичка е нежна на допир и лесна на очите ? [Удобно] Лизгајте го ваш

Патничката тоалетна торба е идеален подарок за љубовници, младоженци, роднини, колеги и пријатели Погод

Материјал : Направено од високо квалитетни светла од железо и LED стринг Пријателски за животната средин�

Qést Најновиот Дигитален Сигнал Q Надградена Безжична RV Камера Со Уникатен дигитален сигнал посветена ан

Фокусиран ПротокСледете ги тастатурите на великаните Отстранете ги одвлекувањата на современиот живо�

Карактеристики иглу логото на бравата пред Секоја брава доаѓа со еден завртка копче пост претходно куп�

Облик кафез горната рачка гаранција за живот на формата Компатибилност : Black Magic Pocket Camema Camera 4 K Материја�

100% Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење €®Водоотпорен И Ветроупорен Q : 100% Полиестер, користе

Спроводливоста ќелија за употреба со спроводливост и тдс метри (продадени одделно) ја мери колективнат�

Овластена фабрика по дел за замена на услугата за црево и фитинг Поправа проблеми со водниот вентил и го

Го штити вашиот тепих и подови и координати во боја со вашиот ентериер Направено од висококвалитетен за

ЛЕПЕНКА ЗА ЦИТРОНЕЛА : Изработена од природни состојки, Натопена со масло од цитронела, нашите лепенки з

☀ Изобилство класични игриНад 41000+ ретро класични игри и 70+ емулатори претходно инсталирани Во Супер Ко�

* Лента со датотеки, складирање со голем капацитет, заштеда на простор, лесно складирање и подобрена ефи�

Висок капацитет за складирање (16 GB) за складирање на основни дигитални содржини како што се висококвали�

АЛАТКА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ НА ДОЈЧ 2024 AGG Алатка За ПомошАлатка За Ослободување На Терминал (Црвена) (18553) Вред

Поврзете повеќе звучници преку кабел од 3,5 мм i Pod, i Phone, i Pad компатибилен Андроид компатибилен Проширувањ

Строго во согласност СО ОИМЛ Р76 и Европската Се сертификација Прецизно обликувано алуминиумско куќишт�

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД Појасот може да не дојде во картонски ракав �

Подготвени за употреба на бои за воздушна четка Акрилните бои на воздушните бои се дизајнирани да бида�

Барате совршен памук? Не гледајте подалеку од премиум колекцијата на памук на homefoxs Со својот силен харт�

Замав за вртење на капакот : капакот за замав со пондериран пондериран ја задржува нередот надвор од очи

? Овој керамички украс може да ги смести вашите уникатни идеи за украсување на новогодишни елки и да дод�

Неопренови мембрана вакуум пумпа за употреба во микробиолошки филтрации 22 литри во минута (LPM) слободен

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење Јуниорската визија подуена јакна е инспирирана од кла

95% Полиестер, 5% Спандекс Големина на фустан : ве Молиме проверете ги сликите со големина за да ги спореди�

Премиер Без Мирис : Нашите арома мониста се особено направени за уметност т добиваат вреќа со рафал аром

1206 SMD чиста зелена ултра светла LED (бродови од нас) Големина : 1206 SMD, боја : чиста зелена, сјајност : 450 MCD...

Дизајниран за отстранување на влакната од машината за сушење алишта, исто така идеално за подлошки и от�

Scroll