Свеж
Алатка За Демонтирање На Монтирање На ГУМИ ОД ВЕВОР, 22,5 до 24,5 инчи, 3 ПАРЧИЊА Алатка За Демонтирање На Менувачот На Гуми Прилагодена На Алуминиумски И Челични Бандаж

Алатка За Демонтирање На Монтирање На ГУМИ ОД ВЕВОР, 22,5 до 24,5 инчи, 3 ПАРЧИЊА Алатка За Демонтирање На Менувачот

Достапност: Достапно.
DEN 808.00

Совршено одговара за 22,5" -24,5 " Центри : нашиот менувач на гуми е изграден за сите ваши омилени возила Тој е дизајниран да монтира и демонтира 22,5 до 24,5 инчни центри, идеален за камиони, тренери, полуприколка и така натаму, во голема мера ви помага во ракувањето со задачите за менување гуми или повторување. Цврста Конструкција За Солидна Промена : Нашите шипки за монтирање отпорни на ' рѓа се направени од капка со висока јачина-фалсификувани 40мн И ОБЛОЖЕНИ СО ПРАВ Q235 B. И чуварот на монистра е конструиран од армиран најлон отпорен на абење, дизајниран за подобра заштита на вашата гума, раб и алатка. Таа е направена да го издржи тестот на времето додека зема тепање!. Работете без Пот : само следете ги овие едноставни чекори и видете ја разликата. Прво, подмачкајте ја гумата и вметнете ја алатката за демонтирање во гумата. Следно, притиснете ја долгата рачка за лесно отстранување на старата гума. Потоа, подмачкајте ја новата гума и поставете ја на центарот. Конечно, инсталирајте ја новата гума користејќи ја алатката за монтирање заедно со чуварот на мушка. Лесно е како тоа!. Ergономски Дизајни За Удобност : нашите алатки за гуми со најлонски ролки можат да ве извлечат од опасност и нема да ве остават да се чувствувате уморни откако ќе ги смените гумите, ќе ги заштитите гумите, бандажите и алатите од оштетување. И удобната рачка може да ја подобри јачината на стисокот додека ја користите алатката за менување гуми. 3 ПАРЧИЊА Алатки За Менување Гуми : подгответе се повторно да ги вртите тркалата! со алатка за монтирање, алатка за демонтирање и чувар на мушка, можете да демонтирате гума без цевки и да ја соберете за помалку од 3 минути. Нашиот менувач на гуми повторно ќе ве врати на патот за кратко време рамно. Премиум Тежок Квалитет. Ефективни Производи. Брз И Безбеден Транспорт. 24/7 Внимателна Поддршка. 1 х Алатка За Монтирање. 1 х Алатка За Монтирање.

За производот

Купувачите избираат и

Водоотпорен материјал : Гумениот покривка за подигање на дождот е изработен од еколошки ПВЦ материјал, �

Боја : црвена Материјал : пластика Број на модел : Otto P9211121 P92111 Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за п�

и повторна употреба, можете само да го исцедите маслото и да го исплакнете сунѓерот кога сунѓерот е заси

Добредојдовте ВО Блиска Продавница! Уживајте во вашето шопинг искуство! За нашата продавница : Произво�

Завесите со раб од фолија можат да ви помогнат да ја креирате позадината на сјајот за вашите забави по н�

100мм Нитрилна бутадиен гума (NBR) Vxb? Бренд, ротационен заптивка на вратило со двојна усна Ширина од 100мм 12м�

ПОВЕЌЕСТЕПЕН ОСНОВЕН ФИЛТЕР ЗА ВОДА P001 СО ДВА "МИКРОНЕТИ" ги филтрира честичките како што се песок, тиња

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосн

Производ 1 : Антисептик за прва помош Производ 1 : спречува инфекција во мали намалувања, стружења и изгор

Бојата на ракавицата може да варира Revolite Arc Flash комплет Вклучува FR Revolite Coat напонски нараквици; Заштитниц�

Пакетот вклучува : ќе добиете 8 парчиња креативни куки за ѕид на палецот во 4 различни бои (розова, зелена,

1 / 2 "Влијание на големо вртежен момент 1000 ftlbs Прицврстување на 1400 ftlbs Оревски вртежен момент 4режим Контр�

[Преносно] : Исчистете ја надворешната кутија и проucирна 24 мала пластична кутија, совршена за складирање

【Пакетот вклучува】 Вклучи платно, бела дрвена рамка, кристални дијаманти, пенкало за вежбање, послужав

Димензии на пакетот : 7 l x 9 h x 9 w (инчи) Тежина на пакет : 7,8 фунти Земја на потекло : Соединетите држави...

Брилијантни маслени бои Нашите цевки за сликање на масло од вода што може да се мешаат со вода се направ

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

Производ 1 : [издржлив] : Цврст Филипс, Хекс, Слоти и Торкс Битс изградени со S2 челик за максимална издржли�

Барокната рамка достапна како празна рамка, исечена на ублажена и променлива рамка Совршен сматен крај

Идеално за проширување на Wi Fi до уреди Echo / Alexa, i Phone 7, Samsung Galaxy S7, i Pad 4 и Play Station 4, паметни приклучоци TPLink, па�

Одличен подарок за вашите родители, семејства, пријатели, девојки итн, издржлив и практичен еднократно,

Параметар : Напон : 220v 50 HZ или 110v 60 Hz прилагодено Капацитет : 2000мл 2Л Точност : рамките 1...

Квалитет стандард сила брановидни кутии Вбрановидноста на флејта обезбедува цврстина и издржливост, ш�

Одлични перформанси на сите видови на рачна, полуавтоматска и автоматска опрема Мултислојниот, биаксиј

Енкодери за прекинувачи Ротациониот енкодер има функција на прекинувачот Направено од високо квалитет

3'x5 'Печатено полиестерско знаме 4 реда на шиење на страната на мувата и громите УВ блок заштитена технол�

Рачка со Една Секира : ergономската рачка може да обезбеди удобност при сечење Делови За Замена на секири

[ПРЕМИУМ ЗАШТИТА] Заштитник На Допир Со Боксови Компатибилен СО ASChromebook Flip CR1 (CR1100) Чувајте Го Вашиот Chromeboo

Осигурајте се дека силата е униформа, нормалниот работен притисок е 6 килограми, а моменталниот притисо�

Scroll