Свеж
ДЕЛИНГ 8 Инчни Правоаголни Чинии За Салата/Комплет Чинии За Предјадење, Порцелански Чинии За Десерти, Мали Чинии За Сервирање Салата, Предјадење И Многу Повеќе - Мик

ДЕЛИНГ 8 Инчни Правоаголни Чинии За Салата/Комплет Чинии За Предјадење, Порцелански Чинии За Десерти, Мали Чинии

Достапност: Достапно.
DEN 463.84

Лесни и Издржливи : Ултралесните керамички плочи за предјадење Се изработени од висококвалитетна керамика која е и лесна и издржлива Ова значи дека овие плочи можат да издржат секојдневна употреба без лесно да се оштетат, тие се наредени, лесно е да се складира и да се заштеди вашиот кујнски простор. Елегантен И Класичен Дизајн : Овие правоаголни плочи имаат класичен и елегантен дизајн кој ја надополнува секоја кујна или трпезарија декор. Минималистичкиот дизајн овозможува вашата храна да биде извонредна карактеристика, што го прави кулинарското искуство на вашите гости уште поспецијално. Микробранова Печка И Машина За Миење Садови Безбедно : овие плочи не се само убави, туку и практични. Тие се безбедни за микробранова печка, машина за миење садови и рерна, така што чистењето по вашиот настан е ветре, тоа значи дека можете лесно да ги исчистите дури и ако имате зафатен распоред. Совршен за сите Прилики : разновидниот дизајн на правоаголни плочи ги прави погодни за сите прилики. Без разлика дали сте домаќини на семејна вечера, забава или само случајно дружење, без разлика дали станува збор за обичен бранч, свечена вечера или мал собир со пријателите, овие чинии се совршено надополнување на вашите јадења. Совршени се за сервирање предјадења, десерти, салата, ужина, суши или дури и мали оброци. Идеален Подарок : Овие керамички плочи доаѓаат во сет од 6 и прават идеален подарок за секоја пригода како што се свадби, затоплување на куќата, родендени или како посебно задоволство за себе. Испратете нешто што вашето семејство или пријатели всушност ќе го користат како креативен подарок. Вашите пријатели и семејство ќе го ценат стилскиот и практичен дизајн на овие чинии. Лесни и Издржливи : Ултралесните керамички плочи за предјадење Се изработени од висококвалитетна керамика која е и лесна и издржлива. Ова значи дека овие плочи можат да издржат секојдневна употреба без лесно да се оштетат, тие се наредени, лесно е да се складира и да се заштеди вашиот кујнски простор. Елегантен И Класичен Дизајн : Овие правоаголни плочи имаат класичен и елегантен дизајн кој ја надополнува секоја кујна или трпезарија декор. Минималистичкиот дизајн овозможува вашата храна да биде извонредна карактеристика, што го прави кулинарското искуство на вашите гости уште поспецијално.

За производот

Купувачите избираат и

Релеи Опис на релејот Производ1 Модулот користи оригинална реле со висок квалитет 30А, нормално отворен �

Применливо за прилики за подароци : церемонија На Отворање, роденден, спомен на награди, деловни подароц

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење пра�

100% сосема нов и вилен квалитет Пакетот вклучува : 1 x 24 боја двонасочна уметност за нокти и четка ND16701127551035

АП производи Тек завртки; Страпчиња за глава на хексадецимална мијалник Завртки со челик, самодупчење, �

Дијаметар : 5,88мм Толеранција : H7 Сликите на производот се само за повикување Дијаметар : 5,88мм...

Автентичен дизајн и квалитет Бродови од Соединетите држави Детали за вистинскоживот За распоред на мод

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Без дизајн на лепак етикетите за пијано со преклопување на WQR доаѓаат без лепак затоа што ги поврзува ет

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло TPU мате�

Отстранетите главни делови би биле во кутијата за собирање Лесно зафаќајте за употреба за повеќекратни

Состав : Стерлинг сребро, тип : вилушка за сервирање Производител : Tiffany & Co., Оставени рафинирања : Силлинг

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртка]0,4 € 2,5 �

Ткаенината се продава во дебелиот кварт (18 "Х 22") Дебелиот квартал е популарен занает и големина на ватир

1 Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити п

Индустриски Прекинувачи / Микро Прекинувачи Индустриски Прекинувачи / Микро Прекинувач Име На Елемен

Излез со три дупки : Излез Со Три дупки, со слушалки два во едно и посебен приклучок за слушалки, кој може

Опсег : Спална соба, ресторан, дневна соба, ресторан, хотел, хотел, итн Рачно изработена, здрава, еколошки,

* * Стандардна Големина И Лесно Носење : 12,5 x 9 во стандардна големина, оваа таблата со исечоци со низок про

Поддржува PPPOE, динамична IP и статичка IP широкопојасна функција автоматско бирање, бирање по барање, бира

35 " SATA Топла Трампа Решетката Енкл Дизајн кој обезбедува висока достапност, приспособливост и за максим�

женски кошули со плус големина Raglan шарени кратки ракави Туника врвови врвови на врвови удобни обични вр

Тоа може да биде пејзаж украси за да додадете личност во вашата градина или прекрасен дом Одлично како н

Беспрекорна нахална долна облека за жени Увезено msaikric ?????? ??????????? ❤ултра секси ниско сеча со тенки лент�

Флексибилен Цилиндар Брус изработен Од Силициум Карбид Брус Е Направен во САД Со Производство На Четки

Дупчиња : 3 / 32 "х 15", 1 / 8" х 4" (Врв На Кабинетот), 3 / 16" х 4", 3 / 16" х 8" (Врв На Кабинетот), 1 / 4" х 1.5" (Стаби), 1 / 4" х 4", 1 /

Огледала за шминка Дизајн на двојно огледало1x и 3x / 5x зголемувачки огледало за шминка идеално за примена

НАПРАВЕТЕ ЈА СЕКОЈА ГОЛТКА ИСКУСТВО : вакуумската изолација со Двојни ѕидови го забавува преносот на то

Целосното тело на Techskin Full Body + Contect Contibtival со HP Slate 8 Pro е специјално дизајниран со употреба на прецизна тех�

●Пакет и Самостојни Нокти}пакетот содржи 24 парчиња лажни нокти со различна големина, (Разни големини на

Поддржува сите 25 " SATA I / II / III HDD и SSD Стапки на трансфер до 5 Gbps w / USB 3 Обратно компатибилен СО USB 2 Поддржете �

Превод на повеќе Јазици : Поддршка до повеќе од 68 јазици превод, секој јазик може да се преведе еден на др

Уникатни Подароци За Наставници Од Ученици : Кога барате да купите нешто за омилениот учител на вашето д

???? ??????? ?? ?? ?? Хекс 5 / 64, 3 / 32, 7 / 64, 1 / 8, 9 / 64, 5 / 32 (2), 3 / 16, 7 / 32, 1 / 4, 5 / 16, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 7мм, 8мм, 10мм ???????? ????

Сет на стерео звучник 2 1 дрвен музички плеер Стерео музички плеер Произведено со професионална техноло�

S90 Drone со 1080p HD FPV Wi Fi камера : Едноставно поврзете го Wi Fi на дронот, можете да уживате во видео во живо во жи�

Што ИМА Во КУТИЈАТА : Четири акрилни контејнери за складирање (19оз, 31оз, 40оз и 67оз) ИЗДРЖЛИВ и РАЗНОВРСЕН :

Ова е надграден YY трепките погоден за употреба во салон, нема потреба од технологија,автоматско цветање

Редовна димензија : Овие картички за Божиќни игри мерат 3,5 x 2,1 инчи Доста количина : Божиќниот сет за Божи

❄ 【Мал вентилатор или подот】 Вентилаторот на турбо циркулаторот има 2 брзини Овој тивок вентилатор е д

Висока Резолуција, Екран На Допир Боја Дисплеј И Слободен Живот Се Разбира Надградби Свингстронг Свинг

Едноставно и елегантно Минималистички и уникатен Дизајниран да трае Разноврсна и привлечна...

Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна

Scroll