Свеж
Држач ЗА Шишиња JINYAWEI Држач ЗА Шишиња За Велосипеди MTB Држач За Шише Со Вода со Ротирачки Адаптер Од 360 Степени Велосипедска Чаша Кафез За Шише За Шише За Додатоци За ?

Држач ЗА Шишиња JINYAWEI Држач ЗА Шишиња За Велосипеди MTB Држач За Шише Со Вода со Ротирачки Адаптер

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Кафезот за шишиња за велосипеди е погоден за сите велосипеди со дупки за завртки во кафез за шишиња и може да се користи за патни, планински, хибридни, турнеи и електрични велосипеди Дури и ако сте далеку, можете да останете хидрирани и нема да чувствувате жед. Кафезите за шишиња за велосипеди одговараат на повеќето шишиња со вода со стандардна големина, чаши и шишиња за пијалоци. Кафезот за шишиња за велосипеди е погоден само за цевката за седиште или цевката за навалување инсталирана на рамката за велосипед. Користете го испорачаниот клуч за да го поправите кафезот во дупките за завртки на рамката. Ве молиме имајте предвид дека рамката за велосипед мора да користи дупки со навој за да го инсталира кафезот. Ние сме многу сигурни во квалитетот на нашите производи. Ако наидете на некој производ или проблем што не го разбирате, ве молиме контактирајте не навреме. Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. Држач За Шишиња За Велосипеди МТБ Со Ротирачки Адаптер За 360 Дгр Велосипедска Чаша Кафез За Шише За Пијалоци За Додатоци За Планински Велосипеди Боја : Црна.Материјал : инженерска пластика.Соодветен дијаметар на цевката : 1,5 см-4,2 см (дијаметар ).Агол : ротациона тежина од 360 степени : околу 42 опис : 1, Применлив Велосипед : предна и задна рачка, поранешна цевка, вилушка за суспензија, горна цевка, надолна цевка, цевка за седиште, лесна за закачување.2, Може да ротира 360 степени + дизајн за брзо ослободување.3, Високи сите пластични челик материјал, супер цврстина и тоа нема да се скрши во нормална употреба.4, Прицврстувањето може да се одвои од кафезот со шишиња со вода.Вклучен пакет : 1 х Адаптер За Држач За Шишиња За Велосипеди (Кафезот За Шишиња Со Вода не е вклучен).

За производот

Купувачите избираат и

*** Нема повеќе хасел да се наполни за камераспецијално дизајниран за батерија за затегнување на камера (

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Памук Чувајте го душекот или троседот сув и кожата заштитена со најдобрите во подпакетите со капачиња з

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Силикон Нето Тежина : 54гр; Содржина На Пакетот : 1 х Силиконска Це

Гума ѓон Инспирирана од скијање на вода, затегната ткаенина горната „прегратка“ на ногата за невероја�

Затворање на патент Само миење на рацете ♣ Womenенски пофалби танцувачки облеки со долги ракави литургис�

Ексклузивен дизајн без капа ОД ЕМТЕК Мат Финиш Слајд на отворен систем е лесен и сигурен...

【2023 година Надградба на тивки уши за намалување на бучавата】 Приклучоците за ушите од Бримфорд се напр

Sport Catch Sports Game : Сет на топка за лопатка Обезбедете одлично вежбање на горниот дел од телото и промовирајт

50% шифон, 40% полиестер, 10% мрежа Повлечете го затворањето Само миење на рацете Елегантен дизајн лажичка д

ПРЕЦИЗНО ВКЛОПУВАЊЕ* / / оваа кожа се вклопува како ракавица на кривините На Вашиот Samsung Galaxy S20 без дода�

Одлични Идеи За Роденденски Подароци Рачно Изработена Декоративна Дрвена Кутија За Накит * * Елегантно �

1 / 16 "топка со дијаметар Зацврстен челик Направен во САД Индустриски алатки Електрично тестирање; тесто�

Димензии : 10,6 х 10,6 х 10,6 инчи (Lx Wx H) Кутијата за складирање што се склопува е лесна и лесна за носење, намалу

Големина : 3мм Вкупна должина : 4,5 инчи (115 мм) Вежба Ефективна Должина : 1,5 инчи (38 мм) Возење : 0,25 во (6,35 мм)...

PTFE лента висока густина Кина Тешка индустриска PTFE лента што треба да се користи на работни места со нај

ПРВИОТ ШТО НАВИСТИНА МОЖЕ ДА ГО НАРЕЧЕТЕ НОЖ РОЛНА И ПРЕСТИЛКА овој модел е единствената престилка на п�

2 Големина : Секој прстен е направен од нас, затоа ги поздравуваме сите 6,7,8,9,10,11,12 (Соединетите држави) Ве м

20 во 1 : Вклучува 6 големини на клучи, отворач за шишиња, сечило за сечење, владетел, датотека за нокти, шип�

RJ45 ЗАШТИТА : капакот ЗА чизми RJ45 е заштитен уред кој ги штити конекторите RJ45 од прашина, оксидација и вла�

Авион Фитинг И Снабдување Корпорација обезбедува сврзувачки елементи од 1946 година Се чувствуваат безб�

14к Цврсто Бело Злато, хипоалергично Квалитетен накит за кремирање од светски водечки дизајнер / продава

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Премиум Иглички За Притискање : 100 парчиња Тркалезни Иглички За Туркање Дрво, Дрвени Држачи За Палецот З�

Модулот е поделен на структурата на картата на кожата, мускулниот слој и надворешната рамка Производот

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Се држи до себе без потреба од лепило, иглички или штипки за брза и лесна примена Завиткајте останува на

Со уред за палење или не : не е вклучен Модел : Клеј топла тенџере Тип : Друг шпорет Број на корисници : 35...

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

Две големини со дијаметар од 25мм и дијаметар од 38мм Бака на кулата со шест дупки е погодна за повеќе луѓе

1 Погоден За LexRx300 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003, доколку е применливо Основни Функции : навигација, видео, музика, blue

Направете ја вашата канцеларија повторно одлична! Ова копче има 8 изреки за кои сигурно ќе се смее или д�

Вкупна Должина : Големина на конец : 12мм Х 1,25 Тип На Седиште : 60°Конус Седиште Големина На Главата : 3 / 4" Хе

Пакет од 12 Кео дупчалките за забележување и центрирање спречуваат неусогласеност често предизвикана о�

Големина : Нашата декоративна чинија има 4 големини од 6inch / 7inch / 8inch / 10inch Овој производ вклучува : Декорат�

Челик Галванизирана Земја Спојници : усвојува висококвалитетен инженерски челик, со цврста структура и

Scroll