Свеж
Случај анач за iPad 9/8/7, Заштитен Капак Отпорен На Удари На Целото Тело Со Ротирачки Ремен За Зглоб Од 360 Степени,Виолетова

Случај анач за iPad 9/8/7, Заштитен Капак Отпорен На Удари На Целото Тело Со Ротирачки Ремен За Зглоб Од 360

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Само компатибилен со i Pad 102 "2021 9-та генерација (модели : a2602,A2603,A2604, A2605), i Pad 10.2" 2020 8-та генерација (A2270,A2428,A2429,A2430) и i Pad 10.2" 2019 7-та генерација ( A2200,A2197, A2198).Не е компатибилен со другите ipad модели. Направено од КОМПЈУТЕР и TPU за да се создаде целосна заштита на телото за вашиот i Pad. Не само отпорен на удари/отпорен/издржлив, туку и удобно чувство на рацете. 360° ротирачки држач за преклопување нуди повеќе агли за да уживате во најудобното пишување тастатура и гледање филм. Ротирачкиот, прилагодлив ремен за зглоб од 360° ви овозможува лесно држење или користење на вашиот i Pad во која било насока. Дизајниран со држач за пенкало, секогаш избегнувајте проблеми со наоѓање на вашето пенкало. (Молив не е вклучен . Преносливиот ремен за рамо ви помага погодно да ја носите вашата i Pad кога сте на работа, патувате или на отворено. Може да го носи вашиот уред вертикално или хоризонтално како торба за рамо, можете дури и да ја закачите зад потпирачот за глава на седиштето во автомобилот или каде сакате. Намалувањата и дизајните овозможуваат лесен пристап до сите порти, сензори, звучници, камери и сите i Pad 10.2(9/8/7-та генерација). Опис На Возраста : Возрасни. Тврда пластична кутија. Само компатибилен со i Pad 10.2 "2021 9-та генерација (модели : a2602,A2603,A2604, A2605), i Pad 10.2" 2020 8-та генерација (A2270,A2428,A2429,A2430) и i Pad 10.2" 2019 7-та генерација ( A2200,A2197, A2198).Не е компатибилен со другите ipad модели. Направено од КОМПЈУТЕР и TPU за да се создаде целосна заштита на телото за вашиот i Pad. Не само отпорен на удари/отпорен/издржлив, туку и удобно чувство на рацете. 360° ротирачки држач за преклопување нуди повеќе агли за да уживате во најудобното пишување тастатура и гледање филм. Ротирачкиот, прилагодлив ремен за зглоб од 360° ви овозможува лесно држење или користење на вашиот i Pad во која било насока. Дизајниран со држач за пенкало, секогаш избегнувајте проблеми со наоѓање на вашето пенкало. (Молив не е вклучен . Преносливиот ремен за рамо ви помага погодно да ја носите вашата i Pad кога сте на работа, патувате или на отворено. Може да го носи вашиот уред вертикално или хоризонтално како торба за рамо, можете дури и да ја закачите зад потпирачот за глава на седиштето во автомобилот или каде сакате.

За производот

Купувачите избираат и

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 125 во, Плочи 21 см / 8.44 во и 27 см / 10 ● Материјал За Држач За торта :

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

5х3фт(Ширина 150см х Висина 90см) дигитален принт со Висока резолуција со привлечни детали и живописни бои �

100% пластика Производ Вклучуваат : Стаклен Контејнер Врвот На Фрижидер За Складирање Контејнери За Супа

Модерен Безбеден Дизајн : Дизајниран Со чисти линии и цврста конструкција, чувствувајте се тешки во рак�

Направено во САД Лесен за користење Двоен топол цинк обложен Должина : 21 / 2 инчи За употреба со граѓа...

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

?Не купувајте според моделот на графичка картичка кога купувате вентилатор за графичка картичка, бидеј�

Хартија ХАРТИЕНИ КЕСИ за СТОКИ Изработени од врвен хартиен материјал, пријателски, безбеден, тоа е и пр�

【Полнење и преносен】 Овој колекционер на прашина од нокти од L'UGX е опремен со литиумјонска батерија со

СОВРШЕН ПАР : Дополнете го декорот на вашата маса со дизајнот од багрем од багрем и нерѓосувачки челик н�

●Материјал : висококвалитетен челик Површината е галванизирана со третман против ' рѓа, и секој противт

Претходно собрани : нашиот транспарент НЕ е ПОТРЕБЕН САМ Отворање на пакетот потоа можете да го закачит�

Рамна завртка со капаче за капаче за приклучок, управувана со клуч за приклучок и има потколеница од 82 с�

Поддржува Приклучок и игра, лесен за употреба Не е потребен погон и надворешна моќност Само приклучете �

Пластика + материјал од средна рамка од легура на цинк, дизајн на кружен изглед, удобен стисок, цврст и из

Бафети и странични табли 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】...

ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЕНО СЕМЕЈСТВО : Без стандардна здравствена картичка, зависниците од ветерани и ни

Полиестер Направено од висококвалитетен полиестер со мазен патент кој ви дава мек допир Пространиот пр

Вклучува : една кутија Од 3 килограми Без Оксиклан Разноврсен Отстранувач На Дамки, Отстранувач на Дамки

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

Буквата Зв Врежана во Мазната Црна Мат Обвивка на Колбата од Нерѓосувачки Челик Направено Со Врвен Нерѓ

Контакт со бавно стокно / бавно кршење на задниот дел 20 засилувачи Тековен рејтинг Рејтинг на температу�

Нашите контакти : мобилни / whatsapp : 0086 15999928453 skype : evdiesels Ви Благодариме најдобри почит елизабет Победа Дизе

Боја : Бела Глава за микро влакна, чиста силна, може да апсорбира фина прашина и коса, четка од 360 степени �

【Висококвалитетна】 Висококвалитетна ткаенина од платно направена од повеќе процеси е тешка, отпорна �

Атрактивна градинарска декорација : Нашата сцена за породување е совршена декорација за градината Како

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Нерѓосувачки Челик Фитинзи 304 / 316 Нерѓосувачки Челик Месинг Тело 304 / 316 Нерѓосувачки Челик Нпт Теми Во

?150 Листови Хартија За Подарок ТкивоХартија За Подарок Ткиво Вклучува 150 Листови Хартија За Завиткување

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ...

Помогнете му на вашето семејство и оние за кои се грижите за убивање бактерии на рацете со Surell Advanced Gant Sani

ПОКРИЕНОСТ : Asurioncom или по телефон Ако не можеме да го поправиме, ќе ви испратиме Подарок Картичка за купо

248 W висока моќност брзо 360 ° рамномерно лекување и сушење на ноктите 60 парчиња трајни лесни мониста...

Силикон Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна заштитна футрола за аитаг е изработена о�

СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА БАБА : оваа лажица е одличен подарок за бабаСекој пат кога ќе користи лажица, ќе мисли

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

Доста количини за употреба и споделување : Нашиот сет за Божиќни украси вклучува 6 парчиња LED дизајни на �

Го заменува Lexmark 50 ° F2 U00 / 50 ° F2 U0 E Опсег : приближно 36 месечно гаранција за едеминг + во континуитет на бар�

Овие Торби Беа Хит На Божиќ! Тие Се Супер Слатки И Изгледаат Одлично Под Дрвото Ги Спасивме Сите За Корис

Пластика Очила во форма на starвезди Се одликува со креативен дизајн во форма на starвезда, со убава боја, ст

Scroll