Свеж
Луклеаг Божиќ Престилки, Симпатична Божиќ Дедо Мраз Ирваси Престилка За Божиќ Вечера, Среќен Божиќ Престилка Скара Готвење Печење Занаетчиство Куќа Чистење Кујна

Луклеаг Божиќ Престилки, Симпатична Божиќ Дедо Мраз Ирваси Престилка За Божиќ Вечера, Среќен Божиќ Престилка

Достапност: Достапно.
DEN 127.84

Полиестер Затворање на бравата. Машинско Перење. Среќна Божиќна Престилка : Нашата Божиќна престилка е дизајнирана со Дедо Мраз и ирваси на оџакот, многу симпатична и одлична За Божиќна прослава, што ќе ве натера да станете привлечни и шармантни, додавајќи Ја божиќната атмосфера, ширете радост и среќа на забавата и покажете ја вашата личност со прекрасната престилка. Материјал : Божиќната престилка е изработена од полиестерска ткаенина, лесна по тежина и удобна за допир, извонредно изработена за удобно вклопување, мека и издржлива за долготрајна употреба. Соодветна големина : божиќната престилка за готвење мери прибл. 55 х 73 см/ 21,6 х 28,7 инчи, со фиксиран вратоврска и прилагодлив појас на половината, една големина одговара на повеќето мажи и жени за носење. Божиќна Тема Дизајн : божиќните престилки се дизајнирани За Божиќна прослава, дизајн со симпатичен Дедо Мраз, ирваси, снегулка и "Среќен Божиќ", што може да ве натера да станете привлечни и шармантни на забавата, додавајќи повеќе божиќна атмосфера и шири радост и среќа на забавата, вашето семејство и гостите ќе ги сакаат. Широко Се Користи : божиќните престилки може да се сервираат за печење, готвење, изработка, чистење куќа, СКАРА, градинарство и многу повеќе, исто така е идеален избор за подароци за пријателите, членовите на семејството или колегите, задоволете ги вашите различни потреби. Спецификација : Тип : Божиќна Престилка За Жени Материјал : Боја На Полиестерска Ткаенина : Како што Е прикажана Сликата Големина : прибл. 55 х 73 см/ 21,6 х 28,7 инчи Карактеристики : Дизајн Со симпатичен Дедо Мраз, ирваси, снегулка и "Среќен Божиќ", направете Ја Вашата Божиќна вечера попразнична. Изработен од висококвалитетен материјал, лесен и мек, удобен за носење. Широки апликации, погодни за печење, готвење, изработка, чистење куќа, скара, градинарство и многу повеќе. Идеален избор За божиќен подарок за пријатели, членови на семејството или колеги. Што Добивате : Божиќни Престилки На Дедо Мраз За Мажи Жени Готвење Ве Молиме запомнете : 1.As различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики.Ве молиме дозволете 1-3 СМ се разликува поради рачно мерење.

За производот

Купувачите избираат и

ПВЦ Направени во САД или увезени 【Големина】 Овие сандали за бања се достапни во големината на мажите и

DEN 979.20

Ситни четки за сликање може да биде во разни креативни и уметнички проекти и има добри професионални пе�

✿material : памук, полиестер ✿ Светла тежина, средна дебелина, мека и удобна ✿Перектни да се совпаѓаат со цр

80% најлон, 20% Spanex Затворање на влечење Новото одговара со зголемена висина на половината Брзото сушење т�

Симпатични примероци од инсекти : Оваа колекција има најразлични симпатични примероци од инсекти, вклу�

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 12 V, 2 A ; UL наведен; Безбедносни карактерист�

Мерења 22 "широк x 19" долг Имајте ги вашите весници, книги и списанија со стил од ваша страна! Направено од

Мирис : Солен тен, придружено со црн пипер, грејпфрут, ладно нане и тарагон ја нанесуваат атмосферата со �

【NOAA Alert Alert】 Сите токи на Воки за возрасни со 11 канали NOAA Alert Alert ве тера да ги добиете најновите временск�

Класичен дизајниран во жични слушалки за уво, пренесете добар бас звук на ушите Може да уживате во топол

2 парчиња украси на вратите на Денот на вineубените : getе добиете 2 парчиња црно бели ленти за Денот на вineуб

Прилагодена кутија дизајнирана да чува слушалки, ушите што ви се потребни кога патувате во движење Одго

Вклучува : 5ea 5x11x4mm BUMR1152 RS 2ea 7x14x35mm 687отворено / без заптивки 1ea 5x14x5mm BU6052 RS 2ea 5x13x4mm BU6952 RS 10 топчести лежишта вк�

【Светло на вентилаторот на таванот】 Невидливиот вентилатор за повлекување со светло, затемнето LED све�

Ако сакате да го чувате вашиот уред долгорочно, два клучни фактори ќе влијаат на целокупното здравје на

[High Performance] Quad Core Arm So C 18 GHz со 2 GB RAM меморија таблата Tinker се одликува со Rockchip RK3288 So C со Mali T764 GPU и 2 GB на Diual Channe

Стил на материјал : Нордиска модерна табела за ламба, покривка од лента за лента + керамичка ламба тело + �

100% полиестер Затворање на влечење Состав : 100% полиестер Направено од ткаенина за влага и дишење Лабави ш

Знаците за туширање имаат прекрасен ботанички дизајн, уникатен облик и грб за брзо и лесно поставување �

◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорак�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Пластична и челична конструкција Вклучува две предни никулци оски и иглички Замена за истрошени или ош�

Заздравувачки кристали ги вклучуваат камењата за лековити кристали : аметист (круна чакра), чист криста

✅ 【Материјал】 : Супер мека ткаенина, дишење, лесен за грижа, удобно и симпатично, одлично за спортска об

Лесна, 1 / 3 тежина на челик Лесен за почит, идеален за контролирано пасење Поголема флексибилност од чели

Кристалната руда содржи посебни сили Кога светлината, фреквенцијата на бојата и енергијата зрачеа од к�

97% памук Големина : 27in x 27in 97% памук, 3% полиестер Ткаени за броење на конец T110 Слободен, супер апсорбиран...

Големина на застој; може да го користи за 55 x 16 mm Голема големина; може да го користи за 66 x 19 mm Голема голем

Поставете 1 лист со марки (6 марки тип U), разгледница, плик „Керсон е Украина“ војна 2022 Украина Објавува�

Погодно е за PVIP240 W09 N оригинална сијалица за замена со куќиште Компатибилен за Vivitek DW882 ST / DX881 ST / DW814 / DX813 п�

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

Цврсти бои : 80% памук, 20% полиестер; Хедер Греј : 78% памук, 22% поли; Темен Хедер : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

3 парчиња сет Тркало, четка за жица Тркало, четка за жица Сет за четки за месинг со 3 парчиња месинг на трк�

Производите Hz Powen се овластени CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги на�

Материјал со врвен квалитет Прилагодлива маска за ролетникот Користете полиестер+еластични ленти Мас�

【Висококвалитетни материјали】 санитарна торба за складирање на салфетки е изработена од крпа за крзн�

Scroll