Свеж
Кастар 5-Пакет Замена На Батеријата За Униден D3097-8 D3097-9 D3097-10 D3097-11 D3097-12 D3097S D3098 D3098S D3500 D3580-2 D3580-3 D3588 D3588-2 D3588-3 DCX160 DCX170 dcx170bt Dcx170t Dcx170w

Кастар 5-Пакет Замена На Батеријата За Униден D3097-8 D3097-9 D3097-10 D3097-11 D3097-12 D3097S D3098 D3098S

Достапност: Достапно.
DEN 1212.80

Висок Капацитет : повеќе да не се грижите за издржливоста на батериите, батеријата Со висок капацитет Kastar ќе обезбеди ултра силна моќност за вашиот безжичен телефон да работи добро и да работи подолго Спецификација на батеријата : Тип На Батерија : Ni-MH; Напон На Батеријата : 2.4 V; Капацитет На Батеријата : 1000m Ah; Димензии На Батеријата : 44. Обезбедување безбедност : Кастар додадете додаток за заштита од мешавина на катодата на батериите, заштитете го материјалот од деградација во напредокот на полнењето и празнењето, продолжете го животниот век до 1200 циклуси. Ниско само-празнење : вградената структура на заптивката го проширува просторот на кристалната решетка, направи повеќе простор за водород, така што батериите На Кастар ќе ја задржат моќта подолго од другите. Заштита на животната Средина : Ni-MH еко-пријателска ќелија, не содржи Hg/Cd/Pb, не загадува животната средина и користи DBCK челична обвивка што може да ја заштити батеријата од експлозија поради прекумерен притисок. Топло Потсетник : Може да го користите "Ctrl" + "F" лесно може да го најдете вашиот модели Компатибилна со следниве Модели / Дел Броеви : Uniden BT-1008 BT-1016 BT-1019 BT-1021 BT-1025 BBTG0645001 BBTG0734001 BBTG0847001 65 AAAH2 BMS D1361 D1361 BK D1364 D1364-2 D1364-3 D1364 BK D1384 D1384 BK D1384-2 D1384-2 BK D1384-3 D1384-4 D1384-4 BK D1384-5 D1384-6 D1483 BK D1483 W D1660 D1660-2 D1660-2 T D1660-3 D1660-4 D1680 D1680-2 D1680-3 D1680-3 T D1680-3 X D1680-4 D1680-8 D1685 D1685-2 D1685-3 D1685-4 D1685-5 D1688 D1688-2 D1688-2 T D1688-3 D1688-4 D1688-5 D1760 D1760-2 D1760-2 W D1760-3 D1780 D1780-BT D1780-2 BT D1780-2 W D1780-3 D1780-3 BT D1780-4 D1785 D1785-2 D1785-3 D1785-4 D1785-5 D1785-6 D1785-7 D1785-8 D1785-9 D1785-10 D1785-11 D1785-12 D1785-2 T D1785-3 T D1788 D1788-2 D1788-3 D1788-4 D1788-5 D1788-6 D1788-7 D1788-8 D1788-9 D1788-10 D1788-11 D1788-12 D2997 D2997-2 D2997-3 D2997-4 D2997-5 D2997-6 D2998 D2998-2 D2998-3 D2998-4 D2998-5 D2998-6 D3097 D3097-2 D3097-3 D3097-4 D3097-5 D3097-6 D3097-7 D3097-8 D3097-9 D3097-10 D3097-11 D3097-12 D3097 S D3098 D3098 S D3500 D3580-2 D3580-3 D3588 D3588-2 D3588-3 DCX160 DCX170 DCX170 BT DCX170 T DCX170 W DCX200 DCX200-SLV DCX200 WHT DCX210 DCX291 DCX309 DCX350 DECT2060 DECT2060-2 DECT2080 DECT2080-2 DECT2080-2 W DECT2080-3 DECT2080-4 DECT2080-5 DECT2085 DECT2085-2 DECT2085-2 W DECT2085-3 DECT2085-4 DECT2085-4 WX DECT2085-5 DECT2088 DECT2088-2 DECT2180 DECT2180-2 DECT2180-3 DECT2180-4 DECT2185 DECT2185-2 DECT2185-3 DECT2188 DECT2188-2 DECT2188-3 DECT2188-4 DECT2188-5 DECT2662 DECT2662-2 DECT2882 DECT2882-2 DECT2882-3 DECT2888 DECT2888-3 1780-2 DWX207 WX12077 WXI2077 Радио Колиба 23-596 23596 23-931 23931 43-221 43221 43-223 43223 43-269 43269 BT1008 DCX200 Југозападниот Бел BT1008 DCX200 DECT 2060 DECT 2080 Energizer ER-P152 Империја CPH-515 B Sanyo КУД-D6325 Dantona се БОРАТ-1008 ATEL0031 TEL0031.

За производот

Battery Type:
Ni-MH; Battery Voltage

Купувачите избираат и

Дека преку Основниот коноп, сите наши работници во Непал можат да живеат добар живот – оној што им овозм

Ламодахоме Божиќно Зимско Дрво Парафин Декоративна Свеќа 7х7х17см кафе Нова Година Специјални Серии Цен�

КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА овој вистински филтер за замена На воздухот Априлер 310 е дизајниран и произведен Во СА

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика АНТИСПИ : Екранот е видлив само �

Тело од неопренови за отпорност на нечистотија, маснотии, масло и влага Затегнувачки кабел од фиберглас

Специјалниот слот може да одвои три вида стрели Стрелката може да се поправи за да се избегне тресење...

103670 CHESSIE СИСТЕМ N FMC 5077 SD КУТИЈА АВТОМОБИЛ (РАНО) Ова е влезот НА FMC Во плочата B IPD (Поттик За Дневница) кутиј

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Со својот чист дизајн, Чантата Со Нож Ле Кангу е самата дефиниција За Деловен Шик За Храна И е дел од Коле

Производ 1 : ОСВЕТЛЕНОСТ : овој ласер со распоред на зелен зрак ја карактеризира Технологијата Визимакс �

Перница за венчален прстен совршена за свадбена церемонија, свршувачка или други активности Перница за

Во КУТИЈАТА : 6метарски најлон USBC ДО USBкабел за брзо полнење 2 КОМПАТИБИЛНОСТ НА УРЕДОТ : Поврзува usbC овоз�

Божјиот сад за loversубители на житарки ви овозможува да уживате во долготрајна криза без никакви собрани

Богатствата на каролина декоративните градинарски знамиња се отпорни на избледување, отпорни на време�

Место помеѓу слоеви на производ за заштита и да исплати тежина Влошките се со големина за да одговараат

Големина : 6,69 " / 170mm x 2,63" / 67mm x 2,75 " / 70мм Ве молиме, дозволете девијација од 0,51cm поради рачно мерење Висок кв

Димензии на пакетот : 6 l x 0,2 h x 4 w (инчи) Тежина на пакет : 0,1 фунти Земја на потекло : Кина...

【Овој производ е комбинација од 9005 led светилки за фарови и 9006 led светилки СЕКОЈ ПАР ПРЕДВОДЕНА сијалица �

Тркалото СВ3 По Систем 3 теренски карактеристики стил на монистра во напнат дизајн со 8 сплит краци Тешки

Вуд Дебел материјал, добар ефект против лизгање, исклучителен и практичен Стабилна полица За книги во Ф�

【Апликација】 M2 NVME SSD до USB адаптер, не е потребен кабел, користен како преносен SSD 【Вклучува】 високи пер

●Висококвалитетен материјал : Изработен од висококвалитетен легиран материјал, висока јачина, отпорен

Женски Бенд Прстени Женски Јубилејни Прстени Нежни Прстени Бенд Прстени За Жени Љубов Свадба Бенд Голе�

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

Тип на меркамерачот на радиусот Е R1954 за користење за мерење на радиусот на кружни производиОпсегот што

100% полиестер Носејќи прилики, нашите прилагодливи капаци на бејзбол капачиња од држење, унисекс, може д�

Microlax е клизма за брзо дејство за нежно олеснување на запек Симптомите обично се ослободуваат во рок од 30

Дијаметар на вратило : сооднос 25 спрема 1 Потекло : ЦН (Потекло) Сертификација : се Сертификација : РОХС...

Моќ преку USB Дома, Работа, Па Дури И Вашиот Автомобил Хепа11 & Филтерот За Воздух Со Активен Јаглен го Јони�

1 / 2 " (12,7 мм) во дијаметар Изработен Од Месинг Со Висока Прецизност Мазна површина прецизност топки...

€25 во 1 Повеќенаменско Q монтесори раното образование е еден од најпрепознатливите образовни методи во

Мелодија : 18 Движење за белешки (Ве молиме изберете го погоре опцијата за достапни наслови на песни) Влез

УСБ 2 Панел Монтирање Нарачката Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Рохс, УЛ, АДС, ИСО 9001 : 2000 производител Панел Монтир�

Scroll