Свеж
АЛАТКИ За Стегање Кабел За Напојување Алатки За Стегање 3 парчиња Жица Машина За Сечење Клешта Жица Стриптизета Кабелска Жица Алатки За Соголување Стриптизери За П

АЛАТКИ За Стегање Кабел За Напојување Алатки За Стегање 3 парчиња Жица Машина За Сечење Клешта Жица

Достапност: Достапно.
DEN 346.56

Издржлива челична конструкција и индукциско стврднато сечење останува поостар, долг работен век Рачките се изработени од еколошки материјали, зафатите обезбедуваат дополнителна удобност и го намалуваат заморот на рацете. Лесен за употреба, згуснете го металниот дел, зачувајте го кога ја користите оваа алатка. Алатката може да се користи како жица стриптизета и исто така работи како жица машина. Спојот на алатот резервираше разумни празнини за да се намали загубата на триење. Издржлива челична конструкција и индукциско стврднато сечење останува поостар, долг работен век. Рачките се изработени од еколошки материјали, зафатите обезбедуваат дополнителна удобност и го намалуваат заморот на рацете. Лесен за употреба, згуснете го металниот дел, зачувајте го кога ја користите оваа алатка. Алатката може да се користи како жица стриптизета и исто така работи како жица машина. Спојот на алатот резервираше разумни празнини за да се намали загубата на триење. Опис Ова Е мултифункционална алатка клешта со издржлив материјал. Рачката за држење обезбедува дополнителна удобност и го намалува заморот на рацете. Стврднатите алатки остануваат поостри,. Практична и мултифункционална алатка клешта што заслужувате Карактеристики-Материјал : Челик, ПП.- Боја : Жолта, сребрена, црна.- Алатката може да се користи како жица стриптизета и исто така работи како жица машина.- Рачките се изработени од еколошки материјали, зафатите обезбедуваат дополнителна удобност и го намалуваат заморот на рацете.- Лесен за употреба, згуснете го металниот дел, зачувајте го кога ја користите оваа алатка.- Спојот на алатот резервираше разумни празнини за да се намали загубата на триење.- Издржливата челична конструкција и индукциското стврднато сечење останува поостра, долг работен век. Пакет Вклучувајќи 3 х клешти.

За производот

Купувачите избираат и

АПЛИКАЦИЈА : Погоден За воздушно ладење на компресија на фрижидерот, климатик и друг СИСТЕМ ЗА КЛИМАТИЗ�

Продаден како 1 секој Наполнете до 10 Tinspire CX и / или Tinspire CX CAS рачни во секоја докинг станица Користете софт

€ 30 Вати 5Во1 Хоби Горење На Дрва ● Девет заменливи совети за лемење или горење на дрва ● Создадете изго�

【Димензија на производот】 Дијаметар на главата : 38мм / 1,5 "; Должина на низата : 25мм / 0,98"; Thread Diameter : 10mm / 039";

Салфетки со хартија со 3 хартии : Пакет од 16 премија за квалитет на хартија за квалитет, со дизајн на Роса�

Се одликува со двојно плетено црно месинг ферули и рачки од свила Уметниците им се восхитуваат на нивни�

Полиестер Направено во САД или увезена ✈✈✈ обично за 714 дена испорака Белешки за големина !!! : Ве молим�

Тип : Термички отпорник Тип на пакет : Дуп дупка Список на пакување : 20 парчиња Забележете : Пред да го наб�

Овие конектори се лесни за инсталирање Изберете нас : АБС меур може да ви помогне да заштедите 30% вода! До

Силиконски Контејнери За Храна Кутија За Складирање За Повеќекратна Употреба бенто 98 мл Остатоци Од Ру�

Празно шише со пумпа : Корисно за гел за туширање, шампон, балсам, крем за шминка, лосион и многу повеќе Те

Комплетот вклучува упатство за сликање во боја и декорации Комплетот вклучува делови за детали за фото�

Должина на пакетот : 6 Ширина на пакетот : 0,5" Висина на пакетот : 12 Земја на потекло : Кина...

60% памук, 40% полиестер Подгответе се за денот на играта во оваа маичка инспирирана силуета Inенски детали

2000 Компанија на горната палуба 003 картичка лота горната палуба Јоникс Шон Кејси Дин Палмер Тим Томе Бејз

[Испорака] Предметот се испорачува од Кина, времето за испорака ќе биде 1030 дена [Големина] M5*20, M6*20, M6*25, M8*25,

16 слатки за славење на дипломирање Мерка за салфетки за ручек 6 Направено од ткиво за квалитет на лицето.

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

95% полиестер, 5% спандекс Худи со копчиња копче надолу кошули за жени јакна црна јакна за девојки квадрат�

Преносна машина за перење : Машината за миење на миење садови е лесна алтернатива за испраќање на валкан

✔ 【Премиум материјал】 : Тркалезната метална знак плакета е направена од висококвалитетен алуминиумск

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив...

Подготвено за патување : Тестер на мостот LCR е лесен во тежина, операцијата со една рака може да го намали

Заградата за монтирање на шипка од 19мм со 3 / 8 завртка со анти пресврт , 19мм цевка клип 3 / 8 завртка Camera Clamp

Врвен реномиран бренд чисти билки „есенцијални масла се природни и чисти 100% бесплатно набавка на ризи�

Руско Спин Надолу Сепаратор Песок / Талог Вода Филтер 100 ГПМ Овој систем е идеален за филтрирање на груб

Новина повеќе намена за вртење кука Направени во САД или увезени ღ◕‿◕ღ Уик суви алатки за повеќето лу

Боја : како што е прикажано Материјал : пластика Ролери Четка Замена Делови Компатибилен СО 1c K10 G9 V8 V9 V10 V11

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Модел : YFS201 C, црна Овој мерач на проток може да го користи за грејачи на вода, машини за кредитни картички

Mathcat се фокусира на истражувањето и развојот на спортските серии и создава најудобна спортска облека за

Scroll