Свеж
Германски Овчар силуета патување кригла

Германски Овчар силуета патување кригла

Достапност: Достапно.
DEN 520.00

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дно се вклопува во стандарден држач за чаши. Капакот има отвор за лизгање и коси површина за пиење. Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е направен од нерѓосувачки челик, не е безбеден за микробранова печка. Дебелиот ДВОЕН ЅИД помага топли пијалоци топли и ладни пијалоци да бидат ладни далеку подолго од просечната кригла. Сликата е отпечатена само со најквалитетни мастила за сублимација и техники за печатење за да се обезбеди трајно печатење. Капакот е безбеден за миење садови и отпорен на кршење. ЗАБЕЛЕШКА : Овие не се "официјално" одобрени како безбедни за миење садови од нашиот продавач, иако ги поминавме стотици пати без проблеми. Миењето раце е официјална препорака за чистење. Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот. Заостреното дно се вклопува во стандарден држач за чаши. Капакот има отвор за лизгање и коси површина за пиење. Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е направен од нерѓосувачки челик, не е безбеден за микробранова печка. Дебелиот ДВОЕН ЅИД помага топли пијалоци топли и ладни пијалоци да бидат ладни далеку подолго од просечната кригла. Сликата е отпечатена само со најквалитетни мастила за сублимација и техники за печатење за да се обезбеди трајно печатење. Капакот е безбеден за миење садови и отпорен на кршење. ЗАБЕЛЕШКА : Овие не се "официјално" одобрени како безбедни за миење садови од нашиот продавач, иако ги поминавме стотици пати без проблеми. Миењето раце е официјална препорака за чистење. Апсолутно сакајте ја вашата нарачка или контактирајте со нас и ние ќе го направиме тоа право. Вашето задоволство е 100% загарантирано.

За производот

Купувачите избираат и

Единица KGF (KGF / CM²) LBF (LBF / CM²) N (N / CM²) PA Дијаметар на врвот 7,9мм 11,1мм.0kgf / cm² 0,4 ~ 22 Точност ± (1%H+0,1) kgf / cm² Единиц�

Design 2во1 дизајн】 : Монтирање на олук Mippko ви овозможува една стандардна завртка од 1 / 4 конец за да ја поврз

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI FPM / FKM заптивки на нафта се дизајнир�

Големина : Овој капак одговара на кој било автомобил, камион, SUV со приемник за метеж од 2 инчи Сликата мер

Професионална оценка Потребен ви е сигурен извор на адаптери за влакна со единечен режим? Нашиот опсег

ЕУ РОХС : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 850400 Автомобилство : Без PPAP : Без тип : Технологија

Божиќен украс на Свети Луис Мисури Подарок за сувенири за патувања Портал до западниот лак, стара судни�

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетокс�

Добивте одличен квалитет на шлемот од HJC, сега треба да одговарате на штитот на лицето со условите за воз

Прилагодливите ленти го прават погоден за сите форми и големини на тела, а токите за брзо ослободување г

Овој знак за барање е со големина од 5x11x 1 / 8 инчен цврст бел акрилик црни букви на бела површина Вклучено

Енергија на изворот на светлина : / (W) Димензии : Ширина 35 см Висина 58 см Обвивката од дожд може да се одви

100% Сосема нов И Висок Квалитет 5 парчиња моларни огледала за пациенти во форма на заб Таа е направена од �

Површинскиот материјал на подлогата за греење е изработен од PU ткаенина, која е издржлива, водоотпорна �

100% полиестер Затворање на влечење Останете кул : Останете кул додека експлодирате низ вашата рута во же�

Т2 вистински бакар Електроплетирано Апликации со тешки 600 V Crimp или лемење Запален влез на барел...

Донесете природна убавина на вашата када без пукање или пукање Ова тоалетно седиште е изработено од смо

[Пакетот ги вклучува] Нашите листови за еднократна употреба се идеални чаршафи за продавници за масажа �

Боја : Flux @ 85 ° C, струја Тест : Flux @ 25 ° C, струја Тест : Тековен тест : Flux @ 85 ° C, струја Тест : Flux @ 25 ° C, с�

Солидно куќиште на алуминиум Дизајн на куќиште за ставање Вградена рачка за носење 50 стапки (15,2м) 3 / 16 "" (5

Ден на темата за мртвата забава Оваа ставка е голема вредност! Вклучува 8 чаши по пакет Одлична шема на п�

Иако стапицата е исклучително чувствителна, таа е направена со моќна сила за залак, покрај тоа, нема шан�

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

※ Совршено за настава и образование : Моделите се погодни за едукација на пациенти или анатомски истраж

100% памук Направени во САД или увезени Нашите влечки се изработени од памук, ткаенината е мека, лесна, удо

Карактеристики : Прицврстувачки дизајн, брзо полнење PD100 W, 4 K, TF / SD читање со двојна диск Употреба со двој

Цена за : 1 исечена лента Број на кола : 1 Снабдување со струја : 10 μA на состојба на отпорност Макс : 40ohm Опсе

Микрофибер Затворање на врвка Водоотпорен и Отпорен На Дамки : површината на престилка е обложена со во�

Scroll