Свеж
Оган-болт Нинџа Повик Про Плус 1.83 Паметен Часовник Со Bluetooth Повик, Аи Гласовна Помош, 100 Спортски Режими IP67 Рејтинг, 240*280 Пиксели Висока Резолуција

Оган-болт Нинџа Повик Про Плус 1.83 Паметен Часовник Со Bluetooth Повик, Аи Гласовна Помош, 100 Спортски

Достапност: Достапно.
DEN 479.84

Оган-Болт Е Индија ' Бр 1 Бренд За Носен Часовник Q122 ОД ИДЦ во светот квартален тракер За уред За носење Q122.●Bluetooth Часовник За Повикување Fire-Boltt Нинџа Повик Pro Плус Паметен Часовник ви овозможува да остварувате и примате повици директно од вашиот часовник преку вградениот звучник и микрофон. Овој паметен часовник има подлога за бирање, опција за пристап до неодамнешните повици и синхронизирање на контактите на вашиот телефон.83 " HD Дисплеј Smart Watch-46.83-инчен) HD дисплеј го прави екранот јасен и вистински за живот, со живописни бои кои обезбедуваат непречена читливост и го одржуваат часовникот извонреден за гледање како кога првпат ќе ги ставите очите на него. ●Гласовен Асистент За АИ-со вграден гласовен асистент, можете едноставно да разговарате со паметниот часовник и да ги завршите работите по ваша команда. ●100 Спортски Режими● - Следете го секое патување што го правите или секој фудбал, крикет кабади натпревар што го играте. Со повеќе 100 спортски режими Оган-Болт Нинџа Повик Про плус ќе се опфатени. ●Здравствен Апартман за пожар-Болт-Со напредна технологија и чипсет ЗА ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ, паметниот часовник може да даде близу до точниот Sp O2, отчитувањата на Отчукувањата на Срцето. Овој мини здравствен уред го следи вашиот сон за да обезбеди блескав и свеж изглед секој ден.

За производот

Купувачите избираат и

Направено од висококвалитетен гумен материјал, потрајни Богати и интересни обрасци, широк дизајн на ус�

Големина : околу 30*75см / 11 Тежина : околу 750g。 Материјал : Памучно јаже 。 Процес : рачно ткаени; Малку толер�

Материјал со висок квалитет : торбата со топла вода е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал, нет�

Контејнер за стискање : Изгледот, кој е прекрасен и убав, и можете лесно да го користите Силиконско шише �

Лесен за употреба за да добиете убави трепки за очи Материјал : гума и пластика Тинцери за виткање на тре

【Голем капацитет】 2 парчиња дрвени хеланки организатор за плакарот, 24 клипови од не'рѓосувачки челик в�

Солидна боја : полиестер / спандекс Останете удобни и опуштени во секое време од денот со јогата со висо�

Кремасто ладно пијалак кафе без крем Добијте кадифена мазна кремаста текстура на млечни производи без

Милион циклус дизајн Полиран создаден опрстени се избор НА ЕПДМ или ФКМ (Витон) Телото на погонот е алум�

100% полиестер Повлечете го затворањето Официјално лиценциран производ Екран печатен тим графики Име на

Декорација на Марди Грас : getе добиете 12 парчиња тркалезни фенери во 3 бои, жолта, зелена и виолетова, а се�

【Заменете го бројот на дел】 EB5 Z19 G490AA, EB5 Z19 G490 AA, EB5 Z19 G490A, EB5 Z19 G490 A, DB5 Z19 G490A, DB5 Z19 G490 A 【Применливо возило】 П�

Моќна функција】 Ова е разноврсен шредер кој може да уништи хартија, игли, картички и дискови Можете да с

3 x 1,88in сликарска лента ✅ Повеќенаменска сина лента : Сликарите и декораторите, без разлика дали се почет

Преносен вагинален подмладување стапче, црвена и сина LED светлосна антиинфламаторна уред, третман на же

Можете да клипите до работ на капа или до појасот 3 та осветлување светли LED светла Мека, гумена завршни�

Акрилик Декорација на телефонски DIY : DIY декорација на телефон или телефонска обвивка Кристал на акрилни

✅ ✅идни куки Големина : 18x7 cm / 7 ✅ Куки за висечки материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер ✅ Каракт

Димензии : 20in x 13in x 6in / 50cm x 32cm x 16cm; Тежина : 1,1 bs; Том : 20л Издржлива конструкција на надворешната ткаенина �

Силиконски материјал со висок квалитет, ефикасно ја штити оригиналната обвивка за клучеви за автомобил

Применливо за домаќинства, претпријатија, кантини со мала количина гас како уред за регулирање на прити

Полиестермешавина ? Дозвола за продажба : ♨save 5% на 1 Изберете ставка (и) ♨save 8+8% на 2 Изберете артикли ♨save 1

Резервоарите се изработени од полиестер и спандекс материјал, миење на рацете Табела со големина значи

Материјал : Сите наши тркалезни метални знаци се направени со квалитетен метален материјал железо Голе�

100% чисто и природно есенцијално масло Етички извори на фарма директно, гарантирано за квалитет!...

Ткаен е од пп пластичен plasticан, материјалот е крут и цврст, бојата е јасна, отпорност на пад, заштита на жи

Универзална тројка монитор за монитори : се вклопува 3 прикажувања во големина 2432 инчи, со максимална те�

Направено од железен материјал кој е со висок квалитет, безбеден и издржлив за употреба Стилски изглед �

€é Ставка : Цевки За Намалување На Топлина Опсег : 67 Степени до 257 Степени F ®Должина : 200 стапки...

Еластична крпа Направени во САД или увезени ✭ Нашите спортски чевли за вода имаат дише, ултра лесна т�

【Feel Edge Screeegee】 Оваа алатка за стругалка за винил е изработена од трајна пластика, а ткаенината почувству

Scroll