Свеж
Втех АТТ-МЛ17929 2-Линија Звучник Со Повикувач ИД/ЦВ

Втех АТТ-МЛ17929 2-Линија Звучник Со Повикувач ИД/ЦВ

Достапност: Достапно.
DEN 1478.40

Vtech ATT-ML17929 2-Линија Звучник Со Повикувачот ПРОЕКТ/CW Vtech ATT-ML17929 2-Линија Звучник Со Повикувачот ПРОЕКТ/CW. Опис : ?- At&T 2 - Line Звучник Со Идентификатор На Повикувач И Повик На Чекање-2-Линија Операција-Бирајте И Примајте Повици На Две Различни Телефонски Линии-Звучникот Ви Овозможува Да Зборувате И Слушате Без Да Ја Држите Слушалката-3-Партиската Конференција Му Овозможува На Корисникот Да Има 3-Насочен Разговор Помеѓу Корисникот И Лицата На 2 Други Линии. 2 Други Линии Можат Да Бидат Внатрешни Линии, Надворешни Линии Или Комбинација - 2 Операција На Линија - Идентификатор На Повикувач/Чекање На Повик - 18 Број Брзо Бирање - 100 Име И Број Телефонски Именик Насока - Звучник - 99 Име/Број На Повикувач Историја На Идентификација - Режим На Моќност - Избор На Тонови На Ѕвонење За Двете Линии - Слушалки Компатибилни (2,5 Мм Приклучок)- Индикација За Статусот На Линијата - Порта За Податоци - Држете - Неми - Мени За Поставување Англиски/Шпански/Француски - Автоматски Избор На Линија - Синџир Бирање - Дисплеј Дијалатмл17929.

За производот

Купувачите избираат и

14 Играчи (онлајн 24) Потребен простор на хард дискот : најмалку 6МБ Поддржан HD Видео излез : 720p...

кожа Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна цигара од пепелник е изработена од кожа, внатр�

?●Сет За Уметност За Нокти За ноќта На вештерките Ќе добиете 48 листови слатки и убави самостојни налепн�

Каладиор Тешко Патување Складирање Носење Заштитна Кутија Совршен дизајниран За Безжична Тастатура Од

●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ● оваа кеса за перење е со димензии 14,5"(дијаметар) x 29,3 " (37cm€74,5 cm) Капацитетот е ОКОЛУ 80

Големина : 1,7 / 8Х2, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Трчајте маичка за да поврзете женска нишка со права цевка и со втора цевка под агол од 90 степени Машки ЏИ

Бели танц градник и појас, женски сценски костум Облеката е прецизно направена и удобна за носење, праве

€Висока Осветленост ● осветленоста На надворешните безбедносни светла може ДО 100 LM / W, посветла од трад

Замена за моторот Јамаха 62 Y438800100 Единица по продажба : 1 Замена за моторот Јамаха 62 Y438800100...

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

Густа и силна структура, овие очила можат безбедно да се користат во секојдневниот живот Без олово зачу�

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

Оценка на храна : Сите големи кофи се бесплатни и ги исполнуваат стандардите за безбедна храна FDA, со мож�

8 Статички Режими : Црвена, Зелена, Сина, Бела, Портокалова, Жолта, Цијан, Виолетова Контрола На Осветлено�

Адвокатот застрелан стакло слики изгледот на збунетост измешани со возбуда како тие се отвори тој пода�

Ветерница Изолиран зимски палто Уникатниот дизајн на еластични манжетни го чува снегот надвор од вашит

Наутички рачно изработен среден век модерна светлина за пребарување со природен финиш дрвен статив сту

Подарок за сувенири за сувенири за божиќни украси во Ново Мексико Пуеблос Лос Аламос Четири агли Росвел

Покажете решетка можете да им го дадете на вашите пријатели кои сакаат да соберат UAV, тие ќе бидат среќни

Swiss Qlip : Дизајниран За длабоко носење што му овозможува На Вашиот Нож На Швајцарската Армија Викторинокс

€Led Travel Makep Mickep Огледало Со Двострано Зголемување ● ОВА led огледало за шминка за патување се одликува со

бохо фустан за жени Продажба! краток фустан на плажа плус големина миди фустан на плажа плус големина ма

Дизајн на конусна форма што одговара насекаде дневна соба, маса за облекување, продавница и маса за шмин

●Повеќенаменска Транспарентна Лента●јасна без карактеристики на лента со меурчиња со сјајна завршни�

Водоотпорен комплет 3 "x 5" : сè што ви треба за да останете организирани на теренот во која било временска

Димензии( во инчи) : Картичка 5,5 H x 5,5 W, плик 6 H x 6 W тешки картички со празен ентериер Можеби ќе биде потребн

Навлажнете ја и освежете ја кожата користете на нормални, мрсни, суви, комбинирани и чувствителни типов

Time Време на делење : ① Експетитирана испорака : 35 дена ②стандардна испорака : 715 дена ☆ Во рок од 24 часа и�

Пинк лотос есенцијални масла Ботаничко име : Нелембо нуклера Спецификации : ~ Чисти, есенцијални масла о�

Термички печатач, кој може да биде прием на печатачот или сметката, поддржува ширина на хартија од 58мм, е

Ткаенина : 80% Чинлон, 20% Спандекс Еластично затворање Машинско Перење Дното на бикини со висок струк го к�

100% Полиестер Уникатен Дизајн : оваа торба за ручек со лесен и преклопен дизајн, практично затворање на м�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 златни правоаголни свадба лак позадина метална рамка стои 6,5 стапки долги х 2 метри �

СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК 11оз Или 15оз Плетењето Шолја За Кафе прави одличен, практичен и корисен подаро

Направено со трајна, долготрајна пена со голема густина Направено со трајна, долготрајна пена со голема

Водоотпорен Материјал : Корпата За Складирање Валкана Облека Печатена Од Пекинезе Куче Е Изработена Од

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

Користете за да креирате свој производ или етикети за испраќање Етикетите работат и со печатачи со ласе

Дијаманти со висок квалитет, исечени со 13 и 26 различни аспекти за да рефлектираат поголема светлина, и н�

☃details : Име на производот : кука за мачки / / големина : 6,5*43cm / / тежина : 130g / / материјал : pp / / боја : б

Scroll