Свеж
Бизон Бафало Домородните Американски Мобилен Телефон Штанд Прилагодлив Преклопен Таблет Десктоп Телефон Носителот Додатоци

Бизон Бафало Домородните Американски Мобилен Телефон Штанд Прилагодлив Преклопен Таблет Десктоп Телефон

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Преклопен и Прилагодлив : држачот за мобилен телефон може да се прилагоди, лесно да се прошири во висинаИсто така,ви овозможува флексибилно да го прилагодите аголот на вашиот уред за да го најдете најудобниот агол на гледање. Слободни Раце : телефонот стои стабилен и издржлив, идеален за да го поставите телефонот на него кога гледате видео во секое време и насекаде. Овој комплет за држачи за телефони е совршен за употреба во канцеларија и дома. Ослободете ја раката и уживајте во животот. Едноставно и Практично : малата големина и малата тежина го прават држачот на телефонот лесен за носење. Можете да ги ослободите рацете за да уживате во времето лице в лице што се јавува со семејството или пријателот, да земете рекорд на видео конференција, да грицкате додека гледате видео на Јутјуб итн. Дизајн : овој држач за десктоп телефон прифаќа издржлива пластика и алуминиум со силна цврста конструкција, уверувајќи го вашиот телефон да остане цврсто на своето место. Можете лесно да го допрете екранот без да се грижите дека телефонот ќе се преврти или ќе падне. Услуга : овој прилагодлив држач за мобилни телефони на работната површина е компатибилен со сите паметни телефони, таблети и е-читачи од 4-13 инчи. Ако има некаков проблем со производот што го добивте, не грижете се, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас. Преклопен и Прилагодлив : држачот за мобилен телефон може да се прилагоди, лесно да се прошири во висина.Исто така,ви овозможува флексибилно да го прилагодите аголот на вашиот уред за да го најдете најудобниот агол на гледање. Слободни Раце : телефонот стои стабилен и издржлив, идеален за да го поставите телефонот на него кога гледате видео во секое време и насекаде. Овој комплет за држачи за телефони е совршен за употреба во канцеларија и дома. Ослободете ја раката и уживајте во животот. Едноставно и Практично : малата големина и малата тежина го прават држачот на телефонот лесен за носење. Можете да ги ослободите рацете за да уживате во времето лице в лице што се јавува со семејството или пријателот, да земете рекорд на видео конференција, да грицкате додека гледате видео на Јутјуб итн. Дизајн : овој држач за десктоп телефон прифаќа издржлива пластика и алуминиум со силна цврста конструкција, уверувајќи го вашиот телефон да остане цврсто на своето место.

За производот

Купувачите избираат и

Ѓердан со ознака со бербер сребро Материјал : Не'рѓосувачки челик Големина на ознаката за кучиња : 2,8 x 5,2 �

Содржи : 3 компјутерска шипка за поврзување (користен оригинален тип во добра состојба фалсификуван чел�

Широка апликација не само што може да се користи за моливи, маркери, креони и пенкала Можете исто така д�

Накит! Копчиња, ткаенина и монети Подароци картички & информации за контакт Приврзоци, шкафчиња, кристал

100% шифон Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, супер мазн

●Мултифункционална паметна нараквица со дневна водоотпорна функција ●6 спортски начини на трчање, воз

6 Нова Крпа За Чистење Микрофибер Со Јамка (5 Црна и 1 Розова), 6 х 7 инчи Ултра Мазната Крпа од микрофибер не

Големина : 6 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,4 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, шминка, алатки за убавина Карак�

Друго : Делови За Замена ШИФРА : Б491205 (МОЛ1) Класа 20, Стандардно Патување; Мотор Фла 18.1 Ампер( 1 Термичка Еди

Симпатична Був Притиснете Обетка Документ Плик Паричник Папка Виолетова Количина : 1 парчиња...

ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ БЕЗБЕДНО : 100% нов Ориентиран Полипропилен (ОПП), нетоксичен, без мирис, еколошки, јасен о�

RMS ON State Current 16 A Просечна моќност на портата 500 MW Типична термичка отпорност 55 K / W RMS ON State Current 16 A...

Керамички Фронт Со Плута Назадкерамичкиот материјал од кој се направени овие подлоги е многу абсорбент

Моќен зум за фаќање на блиски, детални погледи на далечните теми, оваа убавина со голема магија е соврше�

Comm Комфициран материјал брзо ќе стане ваш омилен Мекиот материјал обезбедува пријатно чувство на кожа�

чувствував Материјал : изработен од филц и еластичен Пакетот вклучува : 50 ПАРЧИЊА Суперхеројски Маски.(В

Емералд е најпознатиот член на семејството берил Легендите му дадоа на носителот способност да ја пред�

Компатибилен со 20202022 Мерцедес Бенц СКласа ГКласа ЕКласа Без Клуч Автомобил Далечински Додаток Достапн�

74 V : 0,12 сек / 60 ° Основен мотор и метална опрема Тенок серво 45x42x10mm Совршено за едриличари.4 V : 0,12 сек / 60 ° Ос

Тренерските Стапчиња се дизајнирани да помогнат во подобрувањето на брзината на стапалото на играчот, �

Големина : 16 унци Ласерски Гравирана Слика Безбедна Машина За Миење Садови Нашата Држава Мериленд Прегл

[Големина на знамето] : 28x40 инчи [Двострана] : Обезбедува дека обете страни на сликата се живописни и живоп

ИСЕЧЕТЕ 610 FЗАПИРА Урт Променлива ND64 1000 Филтер плус+ помага да се постигне саканата изложеност при проме

Бу Гу Жи Глицеритот содржи само природни состојки! Алкохол Слободен! Глутен Слободен! НеГМО! Висококвал�

АПС, најлон, нерѓосувачки челик Произведено во САД или Увезено Преклопете затворање Само Суво Чисто...

Удобните, остри и мазни туркачи На кутикулите Одонтомед2011 ја поставија сцената за совршена облога на ку

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium HYQ1 EA 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач без Клуч 100% �

Издржливо, агресивно тркало за цврсто мешање, завршна обработка и дебагирање на потешки метали како не'�

За прецизно вклопување Го штити екранот Случајот ги обезбедува копчињата против влегувањето прашина...

【Широко компатибилност】 : Компатибилен со сите полнач за батерии Ryobi 18 V P117, P118, P118 B, P135, P166, 140237023, 140153004 【P

Главен Материјал : 7 Основни Паракорд, Тока И Декор Шлем / Штит се изработени од Бакар, без избледување н�

16 "x 6" јадро Поликабелот е отпорен на временски услови Пресекувањето е отпорен на поделено, помагајќи да

ИДЕНТИФИКУВА ГОЛЕМИНИ НА ДУПЧАЛКИКорисни кога работите со постари, необележани дупчалки и битови прем�

Боја : Обурн Пакетот вклучува : 100 x уметнички привлечни украси за нокти Количина : 100 парчиња Големина : ди

УСБ Аудио Адаптер : USB ТипА, USB ТипЦ, стерео излезен приклучок, моно микрофонвлезен приклучок Линукс, КОМП

Име на производот : Прекинувач за вклучување; Карактеристики : Водоотпорен гумен багажник Позиција : 2 по

Сечилото е изработено од висококвалитетен легура челик и е дизајниран за одземање со топлинска обработ

Scroll