Свеж
2 во 1 Вежба За Подлактица И Тајмер За Фитнес Тренинг, Уживајте Во Времето За Вежбање

2 во 1 Вежба За Подлактица И Тајмер За Фитнес Тренинг, Уживајте Во Времето За Вежбање

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

€ 2-ВО-1 КОМБИНАЦИЈА ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА ЕФИКАСНОСТА НА ВЕЖБАЊЕТО - комбинацијата 2-во-1 не само што може да ја подобри ефикасноста на вежбањето за време на фитнесот, туку и да произведе прекрасни промени во совпаѓањето на производите Часовникот за вежбање има моќни магнети кои се вградени во куќиштето, така што можат безбедно да се прицврстат на сите метални површини, што ги прави јасно видливи за време на тренинзите. ● НАШИОТ ВЕЖБАЧ ЗА ПОДЛАКТИЦА МОЖЕ ДА ИЗГРАДИ СИЛА НА РАКАТА, ЗГЛОБОТ, ПОДЛАКТИЦАТА – вежбачот на подлактицата е дизајниран да ви помогне да ја подобрите силата на стисокот и да создадете посилни, послаби мускули со прогресивен тренинг на плочи што одговара на вашата сила и ниво на кондиција. ● МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ТАЈМЕР за ТЕРЕТАНА - Вклучувајќи режим на стоперка, Режим На интервален тренинг, ЕМОМ1/2, ТАБАТА, ФГБ1/2, МИИТ, ХИИТ,режим на Одбројување, режим На Часовник.Погоден За сите нивоа На Спорт, Обука И Вештини. Можете да го контролирате преку копчето, не треба повеќе да го носите далечинскиот управувач. ● ПОДДРЖУВА СПОРТИСТИ и АКТИВЕН ЖИВОТЕН СТИЛ – 2-ВО-1 (Вежбач На Подлактица И Тајмер за Фитнес Тренинг ) е одличен за кревачи на тегови, алпинисти, сурфери, тенисери и бејзбол играчи, голфери и други фитнес области. ● ДОМАШНА, ТЕРЕТАНА и ПРЕНОСЛИВА УПОТРЕБА – Нашиот тренер за подлактици и тајмер за теретана благодарение на лесниот, пренослив и лесен за употреба дизајн што го прави совршен за секојдневни тренинзи. Можете да ги однесете во фитнес ранец или патна торба. € 2-ВО-1 КОМБИНАЦИЈА ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА ЕФИКАСНОСТА НА ВЕЖБАЊЕТО - комбинацијата 2-во-1 не само што може да ја подобри ефикасноста на вежбањето за време на фитнесот, туку и да произведе прекрасни промени во совпаѓањето на производите. Часовникот за вежбање има моќни магнети кои се вградени во куќиштето, така што можат безбедно да се прицврстат на сите метални површини, што ги прави јасно видливи за време на тренинзите. ● НАШИОТ ВЕЖБАЧ ЗА ПОДЛАКТИЦА МОЖЕ ДА ИЗГРАДИ СИЛА НА РАКАТА, ЗГЛОБОТ, ПОДЛАКТИЦАТА – вежбачот на подлактицата е дизајниран да ви помогне да ја подобрите силата на стисокот и да создадете посилни, послаби мускули со прогресивен тренинг на плочи што одговара на вашата сила и ниво на кондиција.

За производот

Купувачите избираат и

Томас Гејџ (17211787) Ненглиски Генерал И Колонијален Гувернер На Гувернерот На Масачусетс Гејџ Крајно Десн

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 25мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 1 / 8 инчи Должина На Спојување : 90...

Тип : JR28 S25 UI : AC660 V, UE : AC380 V Оценета струја (А) : 0,631А, 11.5а, 2,54а, 46а, 5,58а, 710а, 913а, 1218а, 1725а Соодветниот модел на к�

Продолжена должина : 17,2 "(Центар до центарот на топката на приклучокот) Компресирана должина : 10,25" Сила : 9

Идеална алатка за подготовка на долго вратило и отворен приклучок за поврзување и отстранување на рабо�

Компанија : Мулинсарт Датум на издавање : 2014 Материјал : пвц Состојба : Нова А4 Пластична Папка Авантурите

Супер светла 12 V 3мм УВ / виолетова преджична LED (бродови од нас) 69 V Работен опсег за максимална осветлено

DEN 1054.40

Фотографите на "Емпајер Стејт" ја прифатија демократизацијата на медиумот во 21 век, градејќи дух на сора

ИЗБРАНИ ВНАТРЕШНИ ПОРАКИОва е асортиман на честитки, при што секоја картичка има свој уникатен поздрав

За подлошки за поддршка од 125 мм со лесно фиксни влакна За дрво, боја, камен висока издржливост Големо от�

Име на производот : прекинувач за рокер со брод; боја : црна, зелена; тип : KCD2 4 пин Енергија : 250 V 15 A; со напо�

Pequenas Bolsas De Malha : Material confortável : esta pequena de couro para de couro e malha, , respirável e durável A parte inferior espessa do arnês para cães evita que os animais se

Доволно мал за лесно држење во рака додека сликате Дарежливите чаши држат многу материјал Масна пласти�

1 Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити п

€ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ q : Битови се направени од хромванадиум челик за зголемена цврстина и отпорност на �

Задебелени жолти фарови изгледаат во текот на денот, и одлично за бело и магла услови Заштитува од оштет

Темните стакло во пакет од 3 е екстра малку помало од дисплејот со цел да не се спречува прицврстувањето

100% Полиестер Детски дуксер со качулка дел од колекцијата ЈАМАХА ВР46 2020 година во памук со големи влошки

Quztable Material : алатката за правење лак е изработена од дабов материјал, издржлив, лесен, пренослив и може да

Со двострани лепила за лепење куки, лесно е да се инсталира на wallидот или да се симне од идот Ја шири прое

Земја на Потекло : Мексико Висината на Пакетот На Производот е 12,0 инчи Должината на Пакетот На Производо

ПРЕМИУМ ИЗРАБОТКА Вилерој и Бох е иновативна компанија со извонредна експертиза за дизајн и долга исто�

Печатот на електронско време и датум на Widmer T3 е разноврсен, во кој има високо квалитетни, чисти, јасни от�

Големина : 7,5 "H x 7,5" W x 0,8 "D Автентично : Оригинален рачно изработен производ за фер трговија со фер трговиј

Стабилна структура, исклучителна изработка, висока работна ефикасност, совршен додаток за професионал�

ОКСФОРД Најлон поставата Затворање на врвка Миење Раце Само ДОБРОТО КОРИСНИЧКО ИСКУСТВО ДОАЃА ОД ДЕТАЛ

[4 во 1 кабел за мулти полнач што може да се повлече] : 4 во 1 мулти полнач кабел за вас! Повлекување 2 * Молња

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

ФИТМЕНТ : Одговара За Бенц В212 ЕКласа Е260 Е300 20122015 ФУНКЦИЈА : Компатибилен со i Phone 14 / 14 Плус / 14 Pro / 14 Pro Max / 13 /

Решетка За Сушење Закачалки За Перење : ? Лесна инсталација Нема потреба да вежбате дупка на ѕидот...

Quty е 2, Канцеларија Депо Бренд Голем Јазиче Вметнување 8Јазичето Разделувачи Двојно засилувач...

Случај Galaxy S20 : Совршен Дизајн За Samsung Galaxy S20 SMG980, не е компатибилен со други верзии [Ве молиме потврдете го

Рачен екран на проектор Рачен екран на проектор Карактеристики : 1 Идеално за домашно кино, јавен диспле�

●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци Кутиите за �

Материјал : нерѓосувачки челик Оваа вилушка од нерѓосувачки челик, тешка и издржлива Одлично за секојдн

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Завршена никел : што е топла и луксузна боја, отпечатоци од прсти се спротивставуваат Цврста конструкци�

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Големина : 4Х3 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површина�

Рејтинг на напон : 300 волти Тип : Ул1007 цврста жица Изолација : пвц (0,016 инчи Поврземе жица се користи во раз�

Кабел CAT5 / CAT6 до машки конектор BNC за врска со CCTV камера Ефективно Користете го кабелот CAT5 / CAT6 за да го за�

Совршено за чај, имајте две бои : Црвена, Златна Ако имате било какви проблеми во врска со нашиот произво�

НАЈДЕТЕ ГИ ВАШИТЕ КЛУЧЕВИ, ПАРИЧНИК, ТОРБА, ИГРАЧКА или ТЕЛЕФОН : Прикачете Чиполо на предметите што пос�

Scroll