Свеж
Дизајн Длабоки Пластични Канти За Садови За Складирање Кујна со Рачки за Организација Во Оставата, Чајната Кујна, Кабинетот, Фрижидерот Или Полиците За Замрзнувањ?

Дизајн Длабоки Пластични Канти За Садови За Складирање Кујна со Рачки за Организација Во Оставата, Чајната Кујна,

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

СКЛАДИРАЊЕТО Е ЕДНОСТАВНО : оваа тенка корпа со голем капацитет е одлична за создавање чист и организиран фрижидер или оставата, чајната кујна; Идеален За кутии со сокови и торбички, конзервирана стока, пакети со храна, сирење, месо, лименки за пијалоци, храна за бебиња, сокови, храна во кутии, тестенини, свежо овошје и зеленчук; Одлично За чување суви производи во оставата, чајната кујна; Користете рамо до рамо за да го максимизирате просторот за складирање во фрижидер, замрзнувач, ормари, шкафови, полици за оставата, чајната кујна или внатре ФИОКИ; ВО собата На 4 ПРЕНОСЛИВ : вградените странични рачки со лесен зафат го олеснуваат носењето од полица до маса или остров; Организирајте ги сите ваши основни работи во кујната и создадете практични корпи за снабдување за да го олесните организирањето и секојдневното живеење; Чувајте ги кујнските основни работи : крпи за садови, свеќи, материјали за печење, сламки и раженчиња; Одлично за зафатени семејства и професионални организатори; Разноврсна, мала тежина и лесна за транспорт, овие канти ви помагаат да се организирате и да останете на тој начин. ФУНКЦИОНАЛНИ Овие разноврсни канти за складирање може да се користат во секоја просторија во вашиот дом - користете ги во занаетчиски простории, простории за перење/комунални услуги, спални соби, бањи, кујни, канцеларии, гаражи и игротеки; Одлично во станови, станови, студентски домови, R и кампери; СОВЕТ за дизајн - проверете ја висината и можеби ќе откриете дека ова се совршени организатори за вашите фиоки. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Изработена од издржлива пластика отпорна на кршење; Лесна Нега-исчистете со благ сапун и вода; не ставајте во машина за миење садови. ЗАМИСЛЕНА ГОЛЕМИНА : Заострен дизајн; Внатре Дното на Корпата 9.22"; Врвот На Кутијата 10" х 6" х 6 " високо. СКЛАДИРАЊЕТО Е ЕДНОСТАВНО : оваа тенка корпа со голем капацитет е одлична за создавање чист и организиран фрижидер или оставата, чајната кујна; Идеален За кутии со сокови и торбички, конзервирана стока, пакети со храна, сирење, месо, лименки за пијалоци, храна за бебиња, сокови, храна во кутии, тестенини, свежо овошје и зеленчук; Одлично За чување суви производи во оставата, чајната кујна; Користете рамо до рамо за да го максимизирате просторот за складирање во фрижидер, замрзнувач, ормари, шкафови, полици за оставата, чајната кујна или внатре ФИОКИ; ВО собата На 4.

За производот

Купувачите избираат и

Шестоаголна глава дизајнирана да биде управувана од клуч или штекер Исто така наречени шестоаголни зав

Вие ја купувате сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба : Ко

Серија на изведувачи Кобалт двометална реципроцитет на пила се дизајнирани за апликации за оценка на и�

Монтирање : Монтажа на вратата Тип : Нефузиран ABB OT25 FT3 Нефузирано исклучување, 25 засилувач, 3полнефузиран

[Апликација 1]Статичката машина се користи во експериментот на електростатика за да се добие многу полн�

Погоден за палта, костуми, панталони, свечена облека, џемпери, теписи, кауч и седишта за автомобили Еднос

1,2 см задебелување на ногата Суопорт ја прави полицата постабилна Дебел акрилен стаклен материјал од 4 м

Лесниот начин да го претворите печатачот со инк џет во решение за печатење во банка во согласност со бан

(1) 1mv1ma Висока Резолуција : Висока Точност; (2) може да складира / повика 100 групи податоци за напон и струја;

Jerseyерси, Меш, полиестер Повлечете го затворањето Не паѓајте суво Материјал : Полиестер, ткаенина : Мешун�

Име на производот : Chucking Reamer; материјал : цврст карбид (G8); точност : H8 Број на флејта : 4; дијаметар на сечењ�

? Материјал : природно дабово дрво Вметнувањето на кригла нерѓосувачки челик Етикетата е направена од б

Овој производ е HDMI излез и може да се поврзе само со дисплеј со HDMI конектор Производот има два USB излези,е

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД Појасот може да не дојде во картонски ракав..

[Соодветна количина] : Вклучува 300 знаци во портокалова, жолта, розова црвена, зелена, сина, жолта црвена б

Име на производот (издржлив во употреба) : Плач за дупки за дупки; Главен материјал (најнова технологија)

Големина(прибл : 21*13cm, 30g / компјутери Професионалната тоалетна торба може да биде обесена и е многу погод

Дијаметар : 10 * 38 мм Оценка : 0,5А 1А 2А 4А 5А 6А 8А 10А 16А 20А 20А 32а Тип на осигурувач : Брз дејство на удар (брзо го�

Постојат повеќе од 25 000 артикли во нашите залихи Целосните списоци може да се најдат овде www. / shops / a19nx3rfnsyb

Обрнете Внимание на Квалитетот на Животот, Направете Ја Уметноста Да Живее и Направете Го Вашиот Живот �

КАНОН ЕОС 6Д Марк ВТОРИ Дслр Камерата доаѓа со 1Годишна Гаранција за Продавачот Пакетот вклучува главни

【Атрактивен „Дијамант“】 Сјае искра сребрена кристална дијамант околу рамката на сликата, луксузен н�

Инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги продава�

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

Брза Брзина На Пренос Постигнете Максимален Капацитет Префект ЗА ХД Снимање и Снимање Доаѓа со елегант�

Компактен, ладилник ЗА процесорот со низок профил(вкупна висина од 70мм) Дополнително подобрен наследни�

Материјал : Кадифен Големина : 50см Тежина : 0,7 кг Материјал : Кадифен Големина : 50см Тежина : 0,7 кг Создадена

Слим Дин Железнички Планината RJ45 8 P8 C Пробив Одбор Интерфејс Модул R45 8 P8 C вертикална џек...

?【 ?????????? ????€® КОМПАТИБИЛЕН со】 отпорен на Удари за 13,5" Мајкрософт Површински Лаптоп 5 2022 Модел На Ослоб�

Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на кука�

LM30HZ4 X400 LTLLEDEW3 KVA600 V LM30HZ4 X400 LTLLEDEW3 KVA600 V Направени Во САД Ларсон Електроникс LM30HZ4 X400 LTLLEDEW3 KVA600 V Хоризонталнио�

Ги пренесува податоците за отчукувањата на срцето на монитори на поларни отчукувања на срцето со употр�

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонб

Далечинска хидраулична глава за стегање за употреба со низа бакарни и алуминиумски терминали, споеви и

Совршено се вклопува во површинска книга / Книга 2 13 Направено од издржлив 3М материјал Отстранете без д

DIY ART FRIENDLY : нашите полиестерски вреќи се отпорни на топлина, така што можете да направите печатење за пре

Обезбедува обилна област за загревање на животното, како и приватно скривање за закопување и ладење Пра

Scroll