Свеж
Evertech 32 Канал Безбедносна Камера Систем 1080p HD Внатрешна Надворешна Метална Купола Камери 4tb Меморија Складирање ЗА Снимање И Репродукција

Evertech 32 Канал Безбедносна Камера Систем 1080p HD Внатрешна Надворешна Метална Купола Камери 4tb

Достапност: Достапно.
DEN 649.60

Совршен за Вашиот Дом, Канцеларија, Продавница, Бизнис, Ресторан, сите апликации за внатрешен и надворешен надзор ХД видео гледање и снимање. Повеќеканална функција за репродукција, како и пребарување и преземање на снимката. 4 тб хард Диск инсталиран за континуирано снимање. Складирањето може да се зголеми со додавање на уште ЕДЕН Хард Диск до 8 TB. Вклучено е далечинско гледање КОМПЈУТЕР / таблет / Паметен Телефон со вклучен водич за лесна инсталација (XMeye Бесплатни Апликации За мобилни телефони, VMS Софтвер за КОМПЈУТЕР). Можете да гледате видео и репродукција во живо од каде било се додека имате интернет конекција. 32 Камери се отпорни на временски услови со метално бело куќиште, внатрешно и надворешно применливо. Камерите обезбедуваат јасна слика од 1080p HD, фиксна леќа од 3,6 mm, Ноќно Гледање од 50 стапки. Функција за откривање движење и предупредување За е-пошта : со прилагодување на поставките можете да ја користите оваа функција за да примате предупредување за е-пошта кога ќе се открие неочекувано движење. USB Резервна Копија - можете да пренесувате видео датотеки во резервни медиуми преку USB порта. Вклучена е едногодишна гарантна услуга и бесплатна техничка поддршка. Совршен за Вашиот Дом, Канцеларија, Продавница, Бизнис, Ресторан, сите апликации за внатрешен и надворешен надзор. ХД видео гледање и снимање. Повеќеканална функција за репродукција, како и пребарување и преземање на снимката. 4 тб хард Диск инсталиран за континуирано снимање. Складирањето може да се зголеми со додавање на уште ЕДЕН Хард Диск до 8 TB. Вклучено е далечинско гледање КОМПЈУТЕР / таблет / Паметен Телефон со вклучен водич за лесна инсталација (XMeye Бесплатни Апликации За мобилни телефони, VMS Софтвер за КОМПЈУТЕР). Можете да гледате видео и репродукција во живо од каде било се додека имате интернет конекција. 32 Камери се отпорни на временски услови со метално бело куќиште, внатрешно и надворешно применливо. Камерите обезбедуваат јасна слика од 1080p HD, фиксна леќа од 3,6 mm, Ноќно Гледање од 50 стапки. Функција за откривање движење и предупредување За е-пошта : со прилагодување на поставките можете да ја користите оваа функција за да примате предупредување за е-пошта кога ќе се открие неочекувано движење.

За производот

Купувачите избираат и

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

Еднокреветна Макара На националниот Хардвер Е дизајнирана за употреба со јаже или кабел во внатрешни и

Керамичка Површина Монтирање (СМД) Чип Отпорник Фиксна Смд Тенок Филм Отпорник (100 Парче Многу) Нови, ник�

Уникатен материјал За рачка Г10 врзан за сечилото Реверзибилен клип Синџир на вратот за брзо распоредув�

најлон Разделувачи на фиоки За Облека : Погодни За држење чорапи, долна облека, гаќи итн...

Вајпер Дисплеј Штит Пионерското истражување е во нашата ДНК од 1936 година Станува збор за тоа секогаш да

ТПУ Произведено во САД Или Увезено Материјал ова е куќиште TPU дизајнирано за airtag apple што го штити вашиот

?СЈАЈ ВО МРАКОТ Нашата табла,јаже и кошарка се користат прозрачни материјали, тие можат да светат во мра

Прекрасна Комбинација : има 24 парчиња 12 видови привезоци со филмска тематика, 24 кеси за органза, 24 етикет

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

[Куќиштето за паричник дизајнирано само за i Phone 13 Mini 5,4 инчи] Ако ви треба друг модел кожен паричник, кли

Вентилатор Вентилатор Поправка Делови : тоа е едноставна поправка делови кои потопла атмосфера на ваши�

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти Печатени ед�

[ Супер светло светло монистра] : задното светло содржи 75 ЛЕР СО висока осветленост, со проѕирен капак НА

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

100% Пластика Позадина, Мрсна, Восочна, Водени Површини не Се Погодни за Самолеплива Инсталација Уморни О�

Џебот на столот може да се вклопи на повеќето столчиња за биро, задниот џеб на седиштето на задниот дел н

XBOX Една Кожа е отпечатена со графика со супер висока резолуција и ултра висока сјајна завршница Ги штит�

Мултигенерациската приказна ви овозможува да играте како вашето дете! Пријател чудовишта да им помогне

црвена кадифена ткаенина ДОБРЕДОЈДОВТЕ 2019 БОЖИЌ СО СТИЛ со Нашата Луксузна капа На Дедо Мраз во традици

Име на производ : Пила За Дупки; Материјал : Метал; Дијаметар На Шестоаголен Клуч( Прибл) : 3мм / 0,1" Големин�

Големина : 2,6 / 8Х2, 3 / 8 Инчи Лепенката Изгледа Одлично Супер Симпатична И Квалитетна Може да биде железо и�

Овие џебови со датотеки со црвено јаже имаат 2 предни и задни панели со 11 pt манила одвнатре и 11 pt црвено ј�

Робустен и издржлив, не е потребна инсталација, подготвен за употреба Класичен стил, убава и стилска, ед�

Дел # : 248521 Име на дел : ПОЈАС, V8, СПБ, АРПС, W / RI ТОА Е ОЕМ еквивалент Ве молиме проверете ги опциите за компа

Големина : 1Х0, 7 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површ

ЅИД МОНТИРАНИ ТОРБА ЗА СКЛАДИРАЊЕ користи својата внатрешна со јп тип слој, и, им овозможува на вашата т�

Премиум комерцијална квалитетна цветна хартиена кутија, совршена за држење свежо цвеќе Секоја преклоп�

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

кожа Произведено во САД Или Увезено Материјал оваа симпатична печатена изолирана торба за ручек со рач

Scroll