Свеж
Пролет Гноми Пчела Круг Чаршав 60 Жолта Мед Цвеќиња Џуџе Чаршафи Со Чипка Перат Дамки Отпорни На Покривка За Кујна Јадење Одмор Дома Партија Декор

Пролет Гноми Пчела Круг Чаршав 60 Жолта Мед Цвеќиња Џуџе Чаршафи Со Чипка Перат Дамки Отпорни На Покривка За Кујна

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Полиестер ГОЛЕМИНА : крпа За Тркалезна Маса со дијаметар од 60 инчи за маси што седат 4-6 луѓе.Бела чипка, 1,57 инчи. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од 100% полиестер со мека и мазна површина, давајќи извонредно чувство со зашиената завршена обработка, додавајќи нежен и елегантен стил. ЛЕСНА НЕГА : водоотпорна, добра отпорност на брчки и отпорна на дамки, им треба само брзо бришење после оброк и ќе бидат подготвени да одат следниот пат. Оваа крпа за маса се пере и може да се користи повеќекратно. АНТИ-ИЗБЛЕДУВАЊЕ И АНТИ-СМАЛУВАЊЕ : Обоени со нова технологија и висококвалитетни бои, добар ефект на фиксирање, тестирано машинско перење, без избледување ниту намалување. ПРИЛИКИ : чаршафите се идеални за секојдневна употреба, свадба, ресторан, туш за бебиња, загревање на куќата, роденденска забава, забава за дипломирање, празнична забава на фестивалот како Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ. ГОЛЕМИНА : крпа За Тркалезна Маса со дијаметар од 60 инчи за маси што седат 4-6 луѓе.Бела чипка, 1,57 инчи. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од 100% полиестер со мека и мазна површина, давајќи извонредно чувство со зашиената завршена обработка, додавајќи нежен и елегантен стил. ЛЕСНА НЕГА : водоотпорна, добра отпорност на брчки и отпорна на дамки, им треба само брзо бришење после оброк и ќе бидат подготвени да одат следниот пат. Оваа крпа за маса се пере и може да се користи повеќекратно. АНТИ-ИЗБЛЕДУВАЊЕ И АНТИ-СМАЛУВАЊЕ : Обоени со нова технологија и висококвалитетни бои, добар ефект на фиксирање, тестирано машинско перење, без избледување ниту намалување. ПРИЛИКИ : чаршафите се идеални за секојдневна употреба, свадба, ресторан, туш за бебиња, загревање на куќата, роденденска забава, забава за дипломирање, празнична забава на фестивалот како Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ. Покривката За Ткаенина за Маса е совршена за излети, забави, тушеви за бебиња, вечери, секојдневна употреба и многу повеќе. Pfrewn нуди различни отпечатоци и дезени, давајќи ви бројни опции за вашиот следен настан. Тие се одличен подарок за водителка, божиќен подарок, подарок за одмор или подарок за затоплување на куќата. Карактеристики : Разноврсна крпа за маса во форма на тркалезна форма одговара на повеќето големи маси за преклопување, маси за пикник на отворено, трпезарија, двор, градини, кујнски маси Шарено печатење, користење мастило со највисок степен и технологија за печатење со сублимација на топлинска боја за да се обезбедат живописни бои и трајна издржливост Мек, издржлив, водоотпорен, отпорен на истурање, пренослив без брчки и отпорен на дамки полиестер, Еднострано печатење рачно перење и машина за перење, лесна за чистење.

За производот

Купувачите избираат и

Ип69к рејтинг Елегантен дизајн со удобен прицврстувач против ротација за лесна инсталација...

1 Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост Дизајниран со водоотпорен капак на двојн�

Возраст : Пост1940, Производител : Трска Во Моделот Бургундија Од Рид Бартон Не е монограмиран и е во одлич�

1 Поради природата на камењата, секој може малку да се разликува по големина, висина, боја и форма Ве моли

【HD Canvas】 Дијамантско сликарство е со големина на 11,8 "x 15,7" Самиот платно има леплива позадина со него, што

Фатете момент засекогаш : Организирајте ги омилените луѓе и места во прекрасен стил Рамката со брада е с

Црната завршница е меѓу најпосакуваните во домовите денес! Светлината доаѓа со лесен за употреба преки�

Оваа висококвалитетна кригла со тешки 16oz е одличен начин да ја покажете вашата личност додека уживате в

Одличен избор за подароци за пријателите, семејството, соработниците итн Висококвалитетни платнени м�

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

капут женски палта дожд палта за жени машки долги палта прилично зелено палто бен коутс девојки зимски �

Уметник : портфолио на диви јаболка Тема : Типографија Стил : Современ и современ Опис : Зборовите мешаат

Апсорптивниот материјал значи дека никогаш не останува локва вода и чашите не се лепат кога се влажни к�

Ques Power Specs® : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел ширум светот опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ Емаил * ко�

Декорирана мезуза за дом или канцеларија изработена од полирезин 12 см Декориран случај на Мезуза во сов

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

【Лесно расчистување со облога : : Керамички облога за обложување, нелеплива, лесна за чистење Преносо�

Табелата За Држење На Списанието rан е изградена од најквалитетен rан со кожни ремени и навртувани и зал�

Оваа нова линија на четки за серии за потписи е избрана и развиена од Вилсон за совршено да ги надополни

Големина : 3Х3, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површ

4x заштитен прстен 1x држач за телефон Растојание : 150 Леќи : 4 K фронт + 1080p дно Батерија за далечински управу

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестерски микрофибер Кашвер

ПИЈТЕ СО СТИЛ овие чаши за пиење се одлични за вашиот вечерен коктел или шампањ На Новогодишната Ноќ ил�

Директно Конектор Тежина на пакетот : 1,0 фунти Целосна материјална следливост на сите предмети Премиум �

Име на производот : LED дигитална цевка; Модел : LD3161 AS; Тип : Заедничка катода Емитирана боја : црвена; пинск�

Повеќе слотови за картички ви овозможуваат да носите 7 кредитни картички, фотографија и готовина Вклуче

1125С2020 6 Челик Поттикне MPB Опрема, 141 / 2 Степени 20 DP, 3 / 8 " Ширина На Лицето 1,1 Инчен Надворешен Дијаметар (ОД)

Обезбедува најдобри алатки и стратегии за настава за писменост во средно училиште Помага да се создада�

Тежок случај за да ги заштитите вашите слушалки Меша џеб за лесно складирање на слушалки и кабли Малата

Scroll