Свеж
Proaim Overshead 12ft Modular Studio Rig за камера/gimbal/светла. За снимање на табелата и поглед на окото на птиците. Простори W 1/4 & 3/8 нишки, доаѓа со глава на топката со камера. Се прилаг?

Proaim Overshead 12ft Modular Studio Rig за камера/gimbal/светла. За снимање на табелата и поглед на окото на птиците.

Достапност: Достапно.
DEN 780.80

Систем за местење што создава стабилна платформа за стрелање на надземни страни за да ги фати снимките за поглед на окото на птиците Алуминиумските шини со висок квалитет можат да се постават на 4 FT, 8-от систем е брзо брзо купување со доверба. Продај на надземни лажици на фотоапаратот. 3 x железнички пар (4 FT). 2 x крајни растојанија. 3 x додатоци растојанија. Висококвалитетните алуминиумски шини можат да се постават на должина од 4, 8, 12 ', што го прави идеален за помали/поголеми простори. Овој систем за местење поддржува камери, светла, мики и други опрема позиционирани над глава. Целиот систем е брз и лесен за поставување на изборни светло или C-Stands. Шеените лесно кликнете едни во други и да се обезбедат на крајните растојанија. Има капацитет за тежина од 25 фунти кога е поставен на 4 'и 20 lb на 12'. Подигнувачот може да се навртува во еден од додатоците за додатоци и главата на топката на кревачот за да постави камера во посакуваниот агол.

За производот

Купувачите избираат и

Серија на изведувачи на Кобленц Совршен натпревар за големи мешавини за работни места Омилен меѓу гра�

Производител : Горхам, тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро Возраст : После 1940 година...

Идеален за апликации за еднократна употреба и општа намена На собна температура, може да издржи вакуумс

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

8 ИНЧИ Не за 6,5 ИНЧЕН Екранзаштитник за Навигациски Екран одговара за 2019 2020 2021 2022 Субару Шумар Додатоци; З

Едноставна и брза инсталација лесна работа со приклучок и играње УСБ напојуване е потребен надворешен

Тешката издржлива конструкција од нерѓосувачки челик обезбедува сигурност на комерцијален квалитет о�

Оем добро за Тојота Марк Х Реиз 2013 2014 Магла Покритие е оригиналниот автомобил специфични, кросдокинг, ан

памук и лен Мулти , погодно е за чување играчки, книги, сарафани итн Тоа ќе ги задоволи вашите дневни потр

Тип На Производ : Домашни Организатори И Складирање Димензии на пакетот : 8,382 см L X8, 636 см W X34, 29 См H Земја Н

Компатибилен Модел : Специјално Дизајн За Samsung Galaxy S8 Практично : телефонска кутија и Паричник во едно! Сл�

Големина : 2Х3 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површина�

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рамка

Цврст метален прстен за клучеви и тело одличен наутички подарок Извиткано копче го прави менувањето на

*Материјал : челик и пластична и нетранска ткаенина *Боја : црвено вино *Тип : 10 слоеви 9 решетки *Дијаметар

Направено од не'рѓосувачки челик, не е лесно да се 'рѓа и е потрајно ● Големина : Дијаметар на жица x Надво

Технички параметри роди : 16мм (0,63 инчи); Мозочен удар : 100мм (3,94 инчи); Макс притисок : 1 MPa (145psi); Работна темп�

Одличен избор : Кутијата со карти е совршена за свадби, бебе или невестински туш, родендени, дипломирање,

Се одликува со силен магнет на грбот, што го олеснува прицврстувањето и отстранувањето од облеката без �

хартија ● Голема количина : ќе добиете 24 парчиња маркери за пијалоци од стакло за вино; изобилната колич

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : xinxusong премиум GQ454 T 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клу�

●ФУНКЦИЈА НА ТЕСТЕР ЗА КОМПРЕСИЈА●комплетот за тестирање на компресија се користи за брзо и прецизно �

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

Квалитетен челик со голема брзина ги обезбедува парчињата супер тврди, остри и ефикасно сечење со импре

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

Напреден Дизајн, Висока Преносливост 100% Сосема Нов Генерички Компатибилен Производ!(НеОЕМ) Над Заштита

Оксфордска ткаенина Совршена големина Случајот за носење на мониторот е компатибилен со Apple 27 "IMAC дескт

Димензии : Големината на случајот за патување за складирање кабли : 8,4 "х 5,8 " х 3,4" Компактната големина и л

Донесува функционалност во вашиот дом, додека ги нуди доверливите, трајни квалитети, оваа колекција има

Работете ги сите главни мускули во грбот, поточно латисимус дорси (лат) Тоа е ефикасно средство за зголе�

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

Одличен Подарок за Деца видео камерата за деца е идеална дигитална камера како подарок за роденден за в�

Мрежести Ткаенини За Рамо За Дигитални Фотоапарати Предвременото затворање гарантира дека вашиот уред

За сите ваши потреби за молив, ние нудиме 6 рачни острилки во пакет со избрани бои Телото на производот е

Паѓачката Мечка Кизер е добро изграден џебен нож со заклучување на спојката, овој лесен за носење прекл�

【Моќна лента за напојување од 12излез】 Доаѓа со 12 места за наизменична струја (1875 W / 15 A) и 4 USB порти (5 V / 24 A

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

Реле Контрола Модул Реле Контрола Модул10 Парчиња PF085 A 10 A 250 VAC 8 Пински DIN Железнички Планината MK2 Серија Р

Конзола Торба За Носење / Случај За Sony Playstation Vita , Ps Vita Нов 2012 Модел Доаѓа Со Соодветна Лента За На Рамо...

Пакетот вклучува : 4 парчиња квадратни транспарентни акрилни дисплеи кревачи во 4 различни големини : 3,4,

ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ МЕБЕЛ, КРЕВЕТИ и ПОДОВИ од дамки и мириси на урина со водоотпорни влошки за инконтин

Scroll