Свеж
MXFANS 2PCS Titanium Al. Надградба на Универзален погон на вратилото SCX0016T замена за аксијален RC1: 10 Off-Road Car

MXFANS 2PCS Titanium Al. Надградба на Универзален погон на вратилото SCX0016T замена за аксијален RC1:

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Големина : Должина на опсегот : 110-155мм/433- 6,10inch, Внатрешен дијаметар на дупката на вратилото : 5мм/0,19inch, надворешен дијаметар : 12мм/0,47inch. Висок квалитет : Направено од висококвалитетна алуминиумска легура, обезбедувајќи максимална издржливост и за долг временски животен век. Примена : Добра компатибилност, замена за аксијални модели SCX10 RC1 : 10, компатибилен модел : Замена за SCX0016. Лесна тежина : Лесната надградба ги подобрува перформансите на автомобилот во ракување и издржливост, обезбедувајќи неспоредлива разноврсност на возењето. Перформанси : Добро изработка, голема сигурност, обезбедувајќи непречено пренесување. Боја : Титаниум. Материјал : Алуминиумска легура. Модел : SCX0016 T. Димензија : 138x12mm/5. Должина на опсег : 106-138mm/4. Пакет вклучуваат : 2x RC универзален управуван куче. Бојата на предметот може да варира малку како резултат на фотографијата и вашиот сопствен компјутер. Тој е погоден само за автомобил со полнење, не може да одговара за автомобил со брза брзина како тркачки автомобил. Ве молиме, проверете ја големината достапна за вашиот модел автомобил пред да го купите. Пакет вклучуваат : 2 x RC универзално управувано куче.

За производот

Color:
Titanium

Купувачите избираат и

●Висококвалитетен нерѓосувачки челик ● нашата решетка за одвод на кујна е изработена од висококвалит�

Мала Ноќна Светлина : 3 Во W x 4,5 Во D x 2 Во H (76mm x 112mm x 47mm), Компактната големина не го попречува вториот излез

1оз стаклено килибарно шише со капаче за лесно издавање евра (капалка вметната во шише) Со повеќе од 30 го�

ФУНКЦИЈА : помага да се заштити вашата оптика од влага и лесен шок додека е лесен за гледање и е совршен з

Висококвалитетен Материјал : оваа торба за шминка за патување е изработена од врвна мека и лесно чиста с

9 "х 12" Низок Профил (Рамен Клип) Пластика1 СекојЧад Дизајн со низок профил со рамен клип за употреба за з�

Комерцијална вафлиОвер Комерцијална вафлиОвер Функција : Прилагодлив термостат, нелепливо готвење Surfac

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Три Плетенка Јаже Торнадо Нараквица Должина : приближно 8 инчи (20см) Ја подобрува концентрацијата и фоку�

1 Што има во пакетот : 1 Црна кертриџ + 1 кертриџ во боја.Compatiable Model : Pixma MX490 MX492 MX498 IP2820 IP2850 MG2420 MG2450 MG2520 MG2522 MG2525

Напон на батеријата : 144 Капацитет : 1500m Ah Димензии : 97,64 х 73,41 х 64,82 Мм Тип : Ли Јонска Тежина : 394гр ● Услуга �

Забелешка : (1)Изберете го типот на приклучок од опциите за котација (што исто така е наведено на фотограф

Жица Опсег Плоштад : 12, 56мм2;Внатрешен Дијаметар : 4 х 7мм Име На Производот : Затворен Крај Жица Конектор;М�

ПРОИЗВОДОТ ВКЛУЧУВА : ќе добиете вкупно 40 парчиња шаблони, вклучувајќи 26 комплети азбука, 5 шаблони со бр

✔ Партиски материјали на Селена Декор за забава на забава вклучува 12 парчиња украсени вреќи со хартија

Големина 49мм / 18 / 9" должина;2мм / 0,08 "ширина на главата;0,98 мм / 0,04 "дебелина;1,25 мм / 0,05" ширина на ноктите

€+Прилагодено Направено За Совршено Вклопување Внатрешни димензии На Ракавот За Таблети : 11.7 инчи; Совр

Безбедност на бариерата : Овие ленти за бариери се дизајнирани за обезбедување на рабовите на бариерите

【Екстра голема торба за складирање】 Мерење : 27,6 x 19,7 x 11 инчи, капацитетот на организаторот е 100 L што е по�

Време на испорака : 718 дена по специјална линија ЗА САД, 825 дена по редовна објава За ширум Светот, доколку

Производител : Рид Не е монограмирано и е во одлична состојба Што е направено; Парче? Обичните изработен�

Ако имате Мини Вентилатор За Вашиот, Ќе се Чувствувате Поудобно и Поладно Во Автобус, Метро, Лифт Или Дру

30А Тонер ЗА HP 30 A CF230 A : Црн тонер кертриџ CF230 A е алтернативна замена ЗА HP 30 A 30 X CF230 A CF230 X Што има Во Кутијата

Шишето со топла вода, изработено Од Краток кадифен + гума Лесно се зема и исклучува, вреќа со топла вода с

Tpu Затворање на тока Само миење на рацете Проповед за вода и доказ за нафта : Употребата на квалитетен ма�

●Компатибилностзаштитна футрола за печатач Од Кожа СТП компатибилна со печатач СО КВАДРАТНА Врска ФУЏ

Дијаметар : MT309 ZP, должина : M10 L Е прилагодено : да Број на модел : MT309 Z / MT310 Z Снабдувања на DIY : Метал...

Бренд : Детали за големината на производот : Надворешниот дијаметар на дискот за мелница на аголот е ок�

ПРОЕКТ = 0 Нашиот Оригинален маслит без одржување (САЕ 841) СамоПодмачкувачки Синтерувани Бронзени Лежишт

ВКЛУЧУВА : 1 табла за сечење, дизајнирана од Андаз Прес Темнината на текстот ќе зависи од дрвото на табла�

Висококвалитетен МатеријалИзработен од ткаенина За собирање, крпеница од оксфорд, обложена со сунѓер И

Собранијата на оптоварување со GSP се комплетни со висококвалитетни ленти, извори на калеми, монтирања н�

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Уникатен Дизајн : чантата за шминка е еднострана отпечатена, има црн патент со златни влечења и ресни Мо�

Scroll