Свеж
Мос агат сфера заздравувајќи чакра камења кристален декор кварц сфера, реики енергетски медитација негативен јонски генератор за позитивно од продавницата за кри

Мос агат сфера заздравувајќи чакра камења кристален декор кварц сфера, реики енергетски медитација негативен

Достапност: Достапно.
DEN 408.00

▲》 Позитивен генератор на енергија - лошите вибрации ве спуштија? Нашите сфери ќе ви ја донесат античката мудрост на заштита на чакри и енергетско тело со употреба на лековити камења и кварцен кристал ▲》 Големина : - Вајглт : - 2,300 кг, висина : - 5 инчи, ширина : - 5 инчи. ▲》 Баланс Енергија - Сферата може да се постави за да се создаде силна исцелителна вибрација и да се расчисти атмосферата на негативни енергии, овозможувајќи ни да ја разбудиме нежната уметност на живеење во хармонија. Може да се користи за чистење на атмосферата на големи области - нашите домови или местата на работа, исто така. ▲ Енергија : Оваа екстравагантна генератор на енергија сфера е позната по своите енергетски својства. Дава силна аура на енергијата на Реики Чакра и ќе ви помогне да тече енергијата низ целото тело. ▲》 Исцелување камења : Да се ​​биде околу ова помага во усогласувањето на природната енергија на кристалот до природната моќ на човечкиот ум да го пронајде начинот да достигне нови хоризонти и новите способности промовираат мирни кристали за спиење сферата ви помагаат да спиете подобро и да промовирате релаксација. Ве усогласува со божествената мудрост промовирање на длабок сон и смиреност. Тој е многу поврзан со вашата потсвест, со што ви помага со живописни и посреќни соништа. Правилниот камен да медитира со кристалната сфера ги стимулира седумте чакра и помага да ги смирите вашите мисли. Исто така, носи јасност на умот, помагајќи ви да се воспоставите со вашите чувства. Ги стабилизира емоциите и создава мир, трпеливост и рамнотежа.

За производот

Купувачите избираат и

Име на производот Throggle Switch Model ETen1322 Type DPDT (LATCHING) Позиција 3 Позиции (Вклучено / Исклучено / Вклучено) напо

Изработени од квалитетни челични и пластични материјали и издржливи за употреба Широк спектар на аплик

Никогаш повеќе не губете ја чашата на забава Новина дизајни создаваат забавна," партиска " атмосфера...

За MIB1, MIB2, RCD330, RCD330+, RCD340 Кабел за адаптер RVC Adapter RVC За MIB1, MIB2, RCD330, RCD330+, RCD340 Кабел за адаптер RVC Adapter RVC За MIB1, MIB

★ Големина на бит за вежбање со пресврт Дијаметар : 5мм / 0,2 "; должина на флејта : 110мм / 4,33"; Вкупна должи�

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии; Вистината на големината на рамката (завршена голем

Совршена алтернатива на Кина, меламин е отпорен на пауза, многу издржлива и машина за миење садови Висок

Дополнително тврдо носење алуминиум оксид со поддршка од велкро Овозможува помазна завршница и подолг

Долупресечен бит остава чист горниот раб, но груб долен раб Одлично е за сечење плитки дадо, зајаци и вид

Точно, специјално развиен и компатибилен со KENWOOD DNX8170 DABS Изработен од отпорен на гребење, високо транспа�

● [Компатибилен ] : Само За Samsung Galaxy A14 5 Gве Молиме потврдете го моделот на вашиот телефон...

ПРОФЕСИОНАЛЕН ГРАДЕН 4 "Влочки за полирање со дијамантски дијаметар од дијаметар 5 парчиња поставени за

Големина : 6,5 см x 6,2 см x 0,8 см (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало Карактеристики : во облик н

Материјал п компјутер пластика Dockable Случај С Се Лизга за неколку секунди, тој е целосно компатибилен со

Без разлика дали станува збор за едноставно одржување или целосна реставрација, не започнувајте со раб�

Левата рака спирала митра 90 степен мрежа пренесува механичка моќ помеѓу нормални шахти Спирален агол о�

Cox Кутија за складирање Пластична козметика кутија за складирање мали фиоки за складирање на кабинети з

6 инчи висок x 3,5 инчи (базен дијаметар) Стаклен глобус, база на смола Класична вградена механичка музичка

Релеи Relays Industrial SSR 60 A 80 A 100 A 120 A 150 A 200 A 250 A 300 A 350 A 400 ADC до AC Висока моќност SSR Тешка цврста состојба на цврст�

Производител : Горхам, Вајтинг Состав : Стерлинг сребро Бренд : Вајтинг Тип : Служење лажица...

6 пакувања со компјутери Изберете го вашиот модел и големината на отворот Премиум квалитет : Овие пролет

Циркониумот е метален елемент со симболот на елементите ZR Циркониумот е сребренобел метал за транзициј

Брза сува формула Носете и сјај последна до една недела 12+ бесплатна формула Сертифициран од ПЕТА, без с�

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Мартин, G8 JNJ го направи првиот со 40 врти НА RG179 / B 75Om коаксијален кабел рана НА FT24077 јадро и помага во намал�

Големина : 15х9, 2х2см / 6х3, 6х0, 8ин, може да собере 7,7 мл (227мл) течност Материјал : колбата е изработена од висо

"Најубавата БИБЛИЈА на СВЕТОТ" овие Библии се идеални за специјални прилики, Свадби и Годишнини Ценети о

Амана Алатка е лидер во индустријата повеќе од 40 години Посветеност на постојано обезбедување на најви�

Mountиден монтиран Ги одржува етикетите суви и исклучени од шалтер Лесно и брзо се дистрибуира Одделува е�

Дупка за удар (издржлива во употреба) Големина : 11мм / 0,43 '' (г); Вкупна големина : 83 (најнова технологија) x 11m

Не само погоден за чевли, туку и погодни за организирање играчки, производи за убавина, тоалети, произво�

Рачно изработена Секира ️ ● Сите наши оски за разделување се изработени целосно рачно, користејќи врвн

Scroll