Свеж
Сименс 22bub32aa Тежок Мотор Стартер, Рикверц, Преоптоварување Со Цврста Состојба, Автоматско / Рачно Ресетирање, Отворен Тип, 3 Фаза, 3 Пол, Големина 00, 0,75 до 3,4 Опсег На Пр

Сименс 22bub32aa Тежок Мотор Стартер, Рикверц, Преоптоварување Со Цврста Состојба, Автоматско / Рачно

Достапност: Достапно.
DEN 10833.76

Солиден Индустриски Дизајн со Големи Контакти Со Сребрен Кадмиум Заштита Од Преоптоварување Во цврста Состојба (Изборна Класа На Патување 5, 10, 20 или 30). Двоен Напон, Калеми Со Двојна Фреквенција (50/60 Hz). Гравитација Напуштање За Дополнителна Сигурност. УЛ Наведени, АДС Сертифициран. Солиден Индустриски Дизајн со Големи Контакти Со Сребрен Кадмиум. Заштита Од Преоптоварување Во цврста Состојба (Изборна Класа На Патување 5, 10, 20 или 30). Двоен Напон, Калеми Со Двојна Фреквенција (50/60 Hz). Гравитација Напуштање За Дополнителна Сигурност. УЛ Наведени, АДС Сертифициран. Сименс Класа 22 Превртување На Тешки Стартери Дизајнирани за стартување преку линијата на еднофазни и полифазерски мотори. Сите Тешки Контроли На Сименс се во согласност со применливите тестови НЕМА и УЛ. Нема стартерите се идеални за апликации кои бараат сигурност и издржливост. Типични апликации вклучуваат употреба со машински алати, опрема за климатизација, опрема за ракување со материјали, компресори, дигалки и разновидна производствена и индустриска опрема, како и во тешки автомобилски апликации. 22 BUB32 AA : стартер За рикверц на моторот, Големина 00, трифазен полн напон, реле за преоптоварување Во Цврста состојба, опсег на засилувач 0. 4а, 110 120/220 240ВАЦ 60ХЗ серпентина, некомбиниран тип, тип На Куќиште (отворен), БЕЗ КУЌИШТЕ ЗАБЕЛЕШКА : е единствениот Овластен Продавач на Пазарот За Овој производ тешките стартери се дизајнирани за стартување преку линијата на еднофазни и полифазни мотори. Овие контроли се достапни во Нема Големини 00 преку 8. Сите Тешки контроли На Сименс, вклучувајќи ги и нашите популарни Половина Големини, се во согласност со применливите тестови НЕМА и УЛ. Сите стартери се испорачуваат СО блокирање БЕЗ држење што заедно со соодветен пилот уред ќе обезбеди нисконапонска заштита или ослободување. Нема стартерите се идеални за апликации кои бараат сигурност и издржливост. Типични апликации вклучуваат употреба со машински алати, опрема за климатизација, опрема за ракување со материјали, компресори, дигалки и разновидна производствена и индустриска опрема, како и во тешки автомобилски апликации. Покрај Тоа, Сименс нуди три ексклузивни Половина Големини; 13/4, 21/2 и 31/2.

За производот

Купувачите избираат и

Основни масла со највисок квалитет Супериорен мотоцикл специфични адитиви против абење Стабилните пол

Трикапсула низа3 кондензатор капсули може да снима речиси секоја ситуација Избор на повеќе модели кард

800v напојување Ѕвездената Моќност Mp8003d Функција За НапојувањеПостојан напон / Постојана СтрујаНапон и С

Забавно и функционално : секогаш ќе знаете кој е најоддалечениот од сите нив со ова погодно копче поддрж

Супериорен Квалитет за Супериорна брада Знаеме дека нашиот комплет за брада не е евтин Да беше, ќе се пр�

? Ние, исто така, го надградивме поширокиот соларен панел кој ја претвора сончевата светлина во моќност �

【Прекрасно дизајнирана】 Нашата кутија за пакување е исклучителна и убава Содржи 24 парчиња лажни нокти

Светлосна боја : сина ЛЕР Број : 300 компјутери Вкупна должина (крај до крај) : 115ft Стринг светла : 99ft Ниво на

Изненадувачки Уметнички Комплети За Гребење : Вклучени 50 хартии за гребење (големина : 7,2 x 5,0 инчи), 4 матр�

Создава импресивни отпечатоци кои оживуваат кој било документ или презентација Интуитивниот дизајн ја

ПАКЕТ : ќе добиете Импресивна насмевка силиконски држач за лигавчиња клипови од 6 различни бои жолта, си�

100% памучна нишка Повлечете го затворањето Машинско Перење 100% памучен дрес (Пепелта е 99 / 1 Главата и бела

Закачалки со фармерки од не'рѓосувачки челик закачалки со отворено и панталони / фармерки се различни

【Спецификација】 2 парчиња 1156 LED сијалица BA15 S 180 ° единечна база за контакт Напон : 624 V (6 V 12 V 24 V)...

1 Имаат целосна заштита функција Високо ефикасен, низок бран, мал волумен, мала тежина Двоен напон на екр

Боја : ШампањСилвер Количина : 1 сет Големина : Биг 66мм, мал 5,54,5мм Боја : ШампањСилвер Количина : 1 сет Голем

НАШЕТО ПЕНКАЛО НАСПРОТИ ТРАДИЦИОНАЛНИОТ АЈЛАЈНЕРрецептот за ајлајнер е формулиран за веѓи; таа област

Боја на кутии со пилули : сребро, материјал : не'рѓосувачки челик Димензии на кутии со пилули : 2,1 x 2,1 x 0,6 ин

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака Материјал, Издржлив, Погоден За Секојдневно Н

Производство : 1 AAcknowlegment, признание за сè што имате Поднесување на иницијали : Писмото може да застане за

промовирање на раст на косата со навлажнување на косата со задебелување на косата со заживување на оште

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

*Лизгач На Капакот На Капакот На ВебКамерата Пластична Налепница За Приватност На Објективот За Телефо�

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна...

Патина сино жито тврдо покритие Совршено врзување 300 нумерирани страници Хартија без киселина 50% рецикл

Точка Пакет Тежина : 0 Бренд : Ледена Кутија Квалитетен производ ICYNano MB861 U311 M2 B USB 3.2 Gen 2 10gb / s комплет без ал�

◆ Три големини за избор : мали : 82cm x 200cm / 32 x 79 инчи, средна : 90cm x 200cm / 36 x 79 инчи, големи : 91cm x 248cm / 36 x 97 инчи

ТОЧНА Точност На МЕРЕЊЕТО : 0,1 мм / 0,01 во 0,1 мм / 0,01 инчи, дигитален екран на екранот, јасно на прв поглед, то�

Fanvil X3 SG IP телефонски гигабит со 4 SIP линии и 2 копчиња за линии и приказ на боја 2,8инчи (4пакет) X3 SG е IP телефо

Материјал : Алуминиум + Пластика Поддршка ТФ*1 / Безбедност Дигитални*1 читањенапиши картичка.0*1 порта син

Повеќенаменски Кабел : овој еднонасочен полнач со 9 заменливи приклучоци конектори, што го прави да одго

Плетете дрвен сад за предиво Изберете ја вашата внатрешна боја на сад од предиво Оваа листа ви овозможу

МОНТАЖА БЕЗ ОШТЕТУВАЊЕМонтирајте ги слушалките речиси насекаде со специјално ОТСТРАНЛИВО ЛЕПИЛО Наме�

Одговара на 200 ул Биотек Инструменти Пипетори И Секвенца Биотехнолошки Прецизни Пипетри Атп, Рназа / Дна

ЕУ РОХС : Во согласност со ослободувањето ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 854150 Автомобилство : Да PPAP : �

Материјал : еколошки дрво, еднострано Производите се дизајнирани и направени во САД ; Големина : 12x12in, кук

60 W моќен стерео звук : моќна излезна моќност, зачудувачки волумен и кристално чист стерео звук Напредна

Нашите производи за премија за рафинирање се спарени со непречена единица за превална моќност за да обе

Партиски фаворити Забавен и зачудувачки начин да се создаде елегантно и елегантно чувство за вашата пр

Scroll