Свеж
Заштитник на екранот Атфоликс компатибилен со филмот за заштита на екранот Pokini Panel-PC 15 инчи, анти-рефлективен и шок-апсорбирачки FX FX FASTOR Film

Заштитник на екранот Атфоликс компатибилен со филмот за заштита на екранот Pokini Panel-PC 15 инчи, анти-рефлективен

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

FX-Antireflex Филм за заштитник : без сјај, апсорбирање на шок, совршено вклопување и компатибилен со Pokini панел-PC 15 инчи Анти-рефлективен ефект заради фино мат површината. Значително подобрена читливост на дисплејот при работа на сончева светлина и под силни извори на светлина. Анти-шок : Ефект на апсорбирање на високо шок благодарение на интегрираните слоеви на абсорбер TPU. Заштитникот на екранот го намалува ризикот од пробивање на дисплејот на минимум. Отпечатоците од прстите на екранот се намалуваат со заштитникот на екранот. Максимална заштита од гребнатини како резултат на висока цврстина на површината (цврстина на молив). Додаток@Folix - Направено во Германија *** Стрес- и без меур инсталација на филмот за заштита на екранот поради оптимизиран лепило за лепило - совршено држење - отстранлив без да остави остатоци. Заштитник на екранот FX-Antireflex од страна на Atfolix, без заслепување и апсорбирање на шок, компатибилен со Pokini панел-PC 15 инчен интегриран шок што апсорбира TPU-слој-анти-рефлективен ефект-нечистотија-отпорна површина-робусна и безбедна лесна монтажа за апсорбирање и апсорбирање и апсорбирање на монтирани и безбедни, особено лесни за монтирање Филм за заштита на безбедносни екран, изработен од тежок и енергетски апсорбиран TPU. Материјалот помага да се заштити стаклената површина на вашиот уред од влијанието врз предметите. Антирефлексија обложување на фино мат површината значително ги намалува досадните рефлексии на екранот, додека се минимизира острината и контрастот.Диртерот и стабилноста Мет површината тешко им дава можност на отпечатоците и нечистотиите. Во исто време, облогата на заштитниот филм обезбедува сигурна заштита од гребнатини. Клеан и лесна инсталација, лесно да се постави и да се репозиционира заради суво монтирање. Отстранување без остатоци. Уредите со неколку екрани (на пр. Внатрешни и надворешни екрани) содржат заштитен филм за секој екран.

За производот

Купувачите избираат и

Компатибилен тип : DMD DLP чип 19106143 W 19106145 W 19106103 W 150 дена гаранција и 30 дена 100% гаранција за враќање на парите

Доволна Количина : пакетот содржи 24 јасни торби за подароци со рачки во 4 бои, 6 од секоја боја; Секоја тор�

【Големо складирање】 Со димензија од 8,7 x 3,1x 3,9 инчи, случајот со пенкало Tebngihnm, карирано бело, може да има

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Замена за филтерот DA2900020 B Замена за филтерот DA2900020 B Ова е дел за замена на брендот Denali, а не OEM производ...

Состав : Стерлинг сребро Возраст : 19001940 година Производител : Компанија за производство на белешки Тип : �

Овој производ е погоден за апликации за инвертер, батерии и автомобилски производи Направено од бакаре�

90 пријателски, отпорен на стареење и издржлив, отпорен на дожд, мала тежина, удобен за инсталирање имајќ

[Зголемете Ја Продуктивноста На Продавницата] : Намалете ги дефектите на бојата кога спречувате Влага и

Пластичен приклучок адаптер За H1 LED светилки Лесна инсталација за замена за држачот на штекерот што нед�

Еколошки Самостојно Напојуван : Термоелектричниот модул делува како мал генератор за возење на моторот

Збогум на тоалетна хартија засекогаш : Бутс заслужуваат подобро во бањата отколку суво изгребана тоале�

Iv [вграден Godox 24 G безжичен X систем] Со Господар И Роб безжичен флеш систем, одговара на сите брендови НА ds

Секоја пакет за налепници содржи 100 парчиња различни налепници за телефонски случаи Без случајна испор�

Соберете и расклопете во отчукување на срцето Одлично за патување Про одделение, рефлектирачка ткаенин

ЗДРАВЈЕ И ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина : овој комплет прибор за ручек за патување е изработен од високок

Име На Производот : Реле За Напојување И Штекер : MY2 NJMY3 NJMY4 NJ HH52 P HH53 P HH54 P Акција Тип : DPDT Напон на серпентин�

Cisco A9 KMPA2 X10 GE ASR 9000 2порта 10гигабит порт адаптер Модуларните линиски картички ASR 9000 на Cisco им овозможуваат �

Памук, Полиестер Затворање на патент Миење Раце Само Изработен од висококвалитетен материјал, мала теж�

Дизајн За Прилагодување на висината Со Навалена Работна Површина : висината на Оваа Прекумерна Лаптоп М

Големина : Дијаметар 8,6 x Висина 3,1 инчи (21,8 x Материјал : порцелан Капацитет : 1365cc Земја на производство : Ј�

Запечатено Лежиште На Тркалото со 3 / 4 " I Се Вклопува Напред : Softail 2000 / 2006, Dyna 2000 / 2005 (освен FXDWG 2006 / Подоцна),

Име на производот : Бариера Терминал Лента;Рејтинг : 600 V 25 A;Столбови : 4 Позиција, Двоен Ред Модел : ТБ2504Л;С�

1 / 4 инчен држач за шестоаголник за битови или адаптер за приклучок за квадратен погон Шрафцигер доаѓа с�

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

Поврзете повеќе уреди со вашата мрежа Десктоп 5 Порт прекинувачот управува со повеќе уреди беспрекорно.

Сатен Кошницата на оваа бела и сина цветна девојка е совршен додаток за секоја посебна пригода...

Стандарди : UL признат (E185318) Hz : 60 / 50 кондензатор Опсег : 40 степени до 70 степени Напон : 370440 VAC Кондензатор на

Содржи : 4 мл Кристали Од Ментол во торбичка за стоење што може повторно да се затвори 100% Чист Ментол Крис

Земја на производство : Кина; Материјал : Керамика, електрични делови Нето тежина : 17g; Содржина на пакет :

Компатибилен Со Dyson Outsize, V15 Детектира, V12 Детектира Тенок, V11, Циклон V10, V8 и V7 безжична правосмукалка Влакн

[Пакет вклучувајќи]Вклучувајќи 15 Флексибилни Прачки + 1 Глава На Четка + 1 М8 Конец, корисен и е совршен ком

Приложување на завиткување на смалување на разни површини Пријавете се за производство на силни круга �

●Моќен J4125 MINI PC● се напојува Со процесор Intel Celeron J4125 Со основна фреквенција од 2,0 GHz и максимална фреквен�

+Мултифункционална Станица За Полнење+ држачот За полнење севоедно има полнач СО двоен контролер PSVR2 + п�

6221372450 6211472250 6211472350 Filter Service Kit Suitable for Quincy Compressor QGS QRS20 25 Replacement Part Air Filter 6211472300 / 6211472350 Oil Filter 6211472250 / 6211472250 Oil Sep

Специјално обработена легура на магнезиум : материјал за искра, безбедна и сигурна алатка за палење Вис�

Прекрасен албум со фотографии, убави обрасци Лесно управувајте со вашите фотографии , Ова е добар начин

Пакетот вклучува : 1 x 12pcs / Поставен делител на големина на рунда Помогнете на дисплејот на костумите да б

***** Тоа е, и високи перформанси Прекинувач за тактилно копче за притискање 6mm x 6mm x 11mm Температура : 30+70...

NCAA West Viginia Moutainers Charcuterie Одбори се збирка на извонредно изработени табли со бамбус за презентирање на сир�

Обезбедете почиста, посвежа и подобар вкус на вода и мраз за вашето семејство Имајте мир на умот со НСФс�

Оем споредлив дизајн за да се обезбеди структурно вклопување и цврстина Точна замена за фабричката ЕДИ�

Scroll