Свеж
Домизо торба за камера кутија водоотпорна анти-шок торба за рамо, розова

Домизо торба за камера кутија водоотпорна анти-шок торба за рамо, розова

Достапност: Достапно.
DEN 575.84

Надворешна димензија : 25 * 19 * 13 cm/98 * 7,5 * 5,1 инчи; внатрешна димензија : 24 * 18 * 12 cm/9. Надворешен материјал : Надворешен материјал отпорен на вода и вода за да ја заштитите вашата камера од случајни излевања; внатрешен материјал : мека внатрешна пената и дополнително прицврстување на пена за да го заштитите вашиот уред од нула и шок, обезбедува супериорна заштита за DSLR камерата со леќи. Со прилагодлива лента за рамо, прилагодливата должина е 70-135 см (27,6-53,1 инчи), може да биде како чанта или торба за рамо за вашата камера. Со две прилагодливи перничиња од пена внатре, можете да прилагодите различни простори за вашата опрема според вашите потреби. Издржливите метални патенти се затвораат и се отвораат непречено, обезбедувајќи долготрајна употреба секој ден. Капита за багаж дозволува торбата да се вклопи на багажот/куферот, да се лизне над багажот исправен цевка за рачката, правејќи го вашето патување поудобно каде и да одите. Надворешна димензија : 25 * 19 * 13 cm/9.8 * 7,5 * 5,1 инчи; внатрешна димензија : 24 * 18 * 12 cm/9. Надворешен материјал : Надворешен материјал отпорен на вода и вода за да ја заштитите вашата камера од случајни излевања; внатрешен материјал : мека внатрешна пената и дополнително прицврстување на пена за да го заштитите вашиот уред од нула и шок, обезбедува супериорна заштита за DSLR камерата со леќи. Со прилагодлива лента за рамо, прилагодливата должина е 70-135 см (27,6-53,1 инчи), може да биде како чанта или торба за рамо за вашата камера. Со две прилагодливи перничиња од пена внатре, можете да прилагодите различни простори за вашата опрема според вашите потреби. Издржливите метални патенти се затвораат и се отвораат непречено, обезбедувајќи долготрајна употреба секој ден. Капита за багаж дозволува торбата да се вклопи на багажот/куферот, да се лизне над багажот исправен цевка за рачката, правејќи го вашето патување поудобно каде и да одите.

За производот

Купувачите избираат и

❄ [Пакет] ќе добиете 4 листови 5 D Исклучителни налепници за уметност за Божиќни нокти врежани налепници �

Фланелен БОНБОНИ ЧИНИИ ДЕКОРАТИВНИ прекрасната тегла со бонбони е многу погодна како мал подарок за Ва�

★ Ironелезна рамка, фино изработка, силна, не е лесна за деформација и пукање ★ Интерфејсот е заварен со р�

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

Медитекс Цевката За Прсти е обложена со силиконски гел и обезбедува итно амортизирање, бидејќи прстите

име на производ : Прекинувач За Рокер; Содржина На Пакетот : 5 парчиња Рокерски Прекинувачи Механички жив

Најдобро во класа абразивна за целиот процес на поправка и подготовка на боја Инженерната керамичка ми�

Материјал : алуминиумска легура 6061Т6 Димоеце прилагодливото позиционирање на држачот за велосипедизам

Направено од врвен материјал и лесен Висока дишење и еластичен ефект, удобен за носење...

4 кофи и 4 капаци / случај Кофи се изработени од полиетилен со висока густина Бришачите се продадоа оддел�

Брзо отстранување на материјалот и завршете го пескарење Составот сличен на екранот овозможува прашин�

Зачудувачката шема на решетката и големата тежина му даваат моментална елеганција на вашето виски,чист

неткаен материјал [ЦВРСТА РИПСТОП ТКАЕНИНА] торбата за намирници за повеќекратна употреба мудар ЖИВОТ �

Модул за напојување 2,8 V ~ 55 V Влез Позитивен и негативен излез од 12 V 5 V до 12 V DC конверзија Модул за напојув�

Оревите за спојување се навојни сврзувачки елементи што се користат за да се приклучат на две машки ниш�

3Д самолепливи налепници за нокти за девојчиња и жени DIY украси за нокти 10 листови, повеќе од 900+ компјуте�

Преклопување на корпата за натопување на стапалото за полесно складирање, длабоко натопување на стапал

Неплетено Затворање на ушите [Премиум квалитет] KF94 Оценет сертифициран во Јужна Кореја со многу други с�

Ролна од 500 Произведено во САД Полусјајна хартија УН3373 етикета, со таб, 2 "х 2 3 / 4" Предупредувачки Знак Изв

Прекрасната цветна девојка, носејќи цветна корпа шири ливчиња за нашата среќа Среќата цвета како цвет...

Тип : Аспарагус Сервер Состав : Сребрена плоча Возраст : Непознато Бренд : Непознато Тип : Аспарагус Серве

Лесно е да се одржи, нема да ја зароби нечистотијата и прашината и лесно да ги брише чистите Димензии на �

Вредност за парите : нашите претходно изработени обожаватели екстензии за трепки имаат Околу 600 Претход

Нацртана чаша игла ролери лежиште за апликации со високи динамички оптоварувања Нацртаната челична на�

УНИКАТНИ КАКО И ЖИВОТИТЕ ШТО ГИ СИМБОЛИЗИРААТ : нашите урни за кремирање за возрасна човечка пепел се ди

Предметот е залепен и собрана Поддршка за Raspberry Pi 1 Model B+, PI 2 Model B, PI 3 Model B, PI 3 Model B+, PI 4 Model B Терминален блок н

МФР : C&K Пакет : Масовно Статус на дел : Активен Тип на монтирање : Монтажа на панелот Пакет : Масовно...

3 ПАКУВАЊЕ 1 Црна + 1 Сина + 1навија, 3 висококвалитетен издржлив стап на паричници Силно ЛЕПИЛО ОД 3М лента

Хемлајт воено одделение зелено светло стап обезбедува 360 степени на осветлување Ги исполнува воените с�

Максимален работен притисок од 150 фунти по квадратен инч Работен температурен опсег од 35 степени Целзиу

ПРОЕКТ = 0 ДИЈАМЕТАР ПРИРАБНИЦА = 11 / 4 во ДЕБЕЛИНА ПРИРАБНИЦА = 1 / 8 во Нашиот Оригинален Маслит без одржува

Тринасочен прекинувач за слајдови USB кабел (вклучен) / 3 АА батерии (не се вклучени) Осветлените снежни г�

Scroll